Львівська дитяча залізниця – сезон 2018


Відкриття сезону 2018 планується у першу неділю травня!Львівська дитяча залізниця працює з травня по вересень. У літні місяці рух здійснюється по суботах, неділях та святкових днях... детальніше>>Виставка безпородних собак «ПростоПес - не просто друг 2018»


Ви - щасливий власник безпородної собаки?Тоді вам до нас!З нагоди Міжнародного дня безпритульних тварин ми запрошуємо вас і вашого безпородного улюбленця взяти участь в другій льві... детальніше>>Майстер-клас «Ікона на склі»


Запрошуємо дорослих та дітей віком від 10-ти років до нашої творчої майстерні на майстер-клас із розпису на склі. Під час майстер-класу будемо створювати ікони на склі за зраз... детальніше>>Вистава «Дорога до Вифлеєму»


Твір написаний так, що змушує і дорослих замислитися над сенсом життя та прагненнями своєї душі. Дорослі глядачі зможуть відчути асоціації з власним життям та світоглядом.У виставі... детальніше>>Ярмарок дозвілля дитини
Ярмарок дозвілля дитини • через 2 тижні


На відвідувачів очікує презентація шкіл, гуртків, секцій для дітей! "Ярмарок дитячого дозвілля» - це альтернатива годинним просиджуванням наших дітей у соціальних мережах та... детальніше>>Вистава «Солом'яний бичок»


Казка на 2 дії.Вистава з великою фантазійністю, яскравою і декоративною сценографією, має в собі теми для роздумів, які зацікавлюють маленьких глядачів і роблять їх справжніми спів... детальніше>>Балет «Білосніжка та семеро гномів»


Балет на 2 діїХореографія Ігоря ХрамоваЛібрето І.Храмова за мотивами казки братів ГріммБалетмейстр-постановник — заслужений артист України Ігор ХрамовДиригент-постановник &md... детальніше>>Вистава «Наш веселий колобок»


Широковідома народна казка про Колобка стала основою для створення цієї вистави. В ній наш герой намагається пізнати таємниці навколишнього світу. Саме він, цей світ, здається йому... детальніше>>Вистава «Троє поросят»
Вистава «Троє поросят» • через 3 тижні


Музичне шоу на 2 дії.Тривалість 1 год. 40хв.Вистава за мотивами відомої англійської народної казки. Троє поросят – двоє легковажних і мудрий старший – пошивають у дурні... детальніше>>Театральний фестиваль «Кіт Ґаватовича 2018»


Кіт Ґаватовича – театральний фестиваль під відкритим небом відбувається у одній із найпопулярніших відпочинкових локацій Львова - Стрийському парку.Під час фестивалю відвідув... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Свінгери 2
06.12 • більше місяця
Мамма Міа! 2 (12+)
14.08 • сьогодні
Брама (16+)
14.08 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Вечірка «Сансет з Люсі»
17.08 • через 4 дні
Вечірка «Play Berry Party»
19.08 • через 6 днів

РОЗВАГИ ТА СПОРТ

Свято хліба 2018
09.09 • через 3 тижні
Етно-ярмарок «День гарбуза»
14.10 • більше місяця