всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Мунк - 150
Мунк - 150 / Munch 150 • через 6 днів


У 2013 році 2 червня в Норвегії на честь 150-річчя від дня народження художника Едварда Мунка (1863-1944), однієї з найвизначніших фігур сучасного мистецтва, відкрилася унікальн... детальніше>>
Боббі Джен (DocudaysUA)
Боббі Джен (DocudaysUA) / Bobbi Jene • через тиждень


Після десяти років у ролі прими знаменитої ізраїльської танцювальної трупи «Батшева» американська танцівниця Боббі Джен Сміт приймає життєво важливе рішення – повернутися до США. А... детальніше>>Віддалений гавкіт собак (DocudaysUA)


Знятий на лінії фронту, на Сході України, фільм спостерігає за життям 10-річного Олега, фіксуючи, як дитячу невинність хлопчика поступово роз'їдає війна. Олег живе зі своєю любою б... детальніше>>Останні люди в Алеппо (DocudaysUA)


Фільм сирійського режисера Фераса Файяда слідкує за роботою визнаної на міжнародному рівні організації «Білі шоломи» в місті Алеппо. До неї входять звичайні громадяни, які першими... детальніше>>Караваджо: Форма темряви (0+)


«Караваджо: форма темряви» — це кіноподорож життям, працями та стражденним існуванням Мікеланджело Мерізі да Караваджо, одної з найбільш суперечливих та загадкових фігур в історії... детальніше>>КІНО

Секс-контроль (16+)
26.04 • сьогодні
Показ фільму «Мрійники»
01.05 • через 5 днів

РОЗВАГИ ТА СПОРТ

Велодень у Львові 2018
20.05 • через 3 тижні