всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Галицька ліга КВН 2018
Галицька ліга КВН 2018 • через 5 днів


Учасники:Дикі Гуцули (Коломия);Три по 50 (Івано-Франківськ);Кипарис (Львів);Збірна NASA (Львів);Фіфа (Дрогобич);Крик Вільгельма (Рівне)==> квитки <== детальніше>>Фіксі ШОУ «Як ДімДімич став Фіксиком»


НайХІТовіша ліцензійна вистава від творців мультсеріалу!Хто не мріяв хоча б раз побувати у світі Фіксиків? Перетворитися на маленьких чоловічків і подивитися на всі прилади зсереди... детальніше>>Концерт Марії Бурмаки
Концерт Марії Бурмаки • через тиждень


Марія Бурмака - співачка, народна артистка України, кандидат філологічних наук, професор. Перший альбом «Ой, не квітни, весно» вийшов в 1989 році. Написала понад 150 пі... детальніше>>Концерт гурту «Familia Perkalaba»


Самобутній, вибуховий, шалений і нереально драйвовий рок для тих, хто знає, шо слухати!Familia Perkalaba - це сторінка українського року! Живе поєднання панку, реггі, карпатського... детальніше>>Концерт Наталки Карпи
Концерт Наталки Карпи • через 2 тижні


Наталка Карпа – українська співачка. Заслужена артистка України.==> квитки <== детальніше>>Концерт-трилогія «The Lord of the Rings»


Легендарна історія, випробувана часом. «Володар Перснів» – сага, до якої хочеться повертатись знову і знову. Де світ величний та древній, зло – могутнє та ж... детальніше>>Вистава «Майстер та Маргарита»


Оповита містикою і скандалами вистава давно побила усі рекорди касових зборів і глядацької цікавості.Їй аплодували глядачі більше ніж 40 країн з п'яти континентів.Вистава, що пород... детальніше>>Концерт «VIP Тернопіль - Comedy Шоу»


"VIP Тернопіль" - українська команда КВН та Ліги Сміху. Вони є віце-чемпіонами Ліги Сміху та неодноразовими переможцями шоу "Розсміши коміка", актори і автори скетчкому "Країна У"... детальніше>>Ювілейний концерт гурту МЕРІ «15 років в твоїх меридіанах»


Цей день настав! «МЕРІ» з нами уже 15 років! Енергетика МЕРІ – це голос цілого покоління, яке плуталося в «твоїх мерідіанах», кричало «хочеш заб... детальніше>>Концерт «Мій рідний край, моя земля»


За участю: Народного артиста України Богдана Бенюка,Заслуженого артиста України Романа Рудого.В програмі: пісні, уривки з кінофільмів, гумор, життєві історії==> квитки <== детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Монахиня (16+)
25.09 • сьогодні
Скажене весілля
04.10 • через тиждень

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Дизель шоу
19.10 • через 3 тижні

КУЛЬТУРА

Етно-ярмарок «День гарбуза»
07.10 • через тиждень

РОЗВАГИ ТА СПОРТ

Ярмарок спорту 2018
27.09 • через 3 дні