всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Дюнкерк (12+)
Дюнкерк (12+) / Dunkirk • сьогодні


Події картини розгортаються під час Другої світової війни на півночі Франції. Дюнкеркська битва між німецькою армією і частинами британських, французьких і бельгійських військ закі... детальніше>>Показ фільму «Жива»


Організатори просять глядачів взяти із собою каремати. Фільм транслюватимуть на великому надувному екрані.Історична драма, знята Тарасом Химичем, базується на реальних подіях,... детальніше>>Війна за планету мавп (12+)


Після кровопролитного бою між Цезарем (Енді Серкіс) і Кобою на території поселення людей, війна неминуча. Ворожнеча, якої так хотів уникнути Цезар, стала реальністю. Тепер мавпам н... детальніше>>Матриця часу (12+)


Ви ніколи не замислювалися як би провели день, знаючи, що він останній у вашому житті? Подібні думки ніколи не відвідували старшокласницю Сем (Зої Дойч). Дівчину цілком влаштовує ї... детальніше>>Постріл в безодню (16+)


Головний герой фільму – Джейкоб Харлан (Ніколай Костер-Вальдау) – потрапив до в'язниці за безглуздим збігом обставин. Роки, проведені в ув'язненні, кардинально його змінили. Перебу... детальніше>>Він і Вона (16+)


Події фільму розгортаються в Парижі. Відносини між Віктором (Ніколя Бедос) і Сарою (Дорія Тільє) зав'язалися випадково. Тоді в барі вони ще не знали, що їхні життєві інтереси насті... детальніше>>Касабланка
Касабланка / Casablanca • сьогодні


Американець? який залишив батьківщину Рік Блейн, власник грального клубу в Касабланці, випадково зустрічається з Ільзою, яка приїхала в місто разом зі своїм нинішнім чоловіком, б... детальніше>>

Все про Єву
Все про Єву / All About Eve • через 4 дні


Старіюча зірка Бродвею Марго Ченнінг мала все: успіх, друзів, молодого коханця. Скромна і працьовита Єва стає її помічницею, що виконує всі бажання господині. Швидше за всіх розумі... детальніше>>Показ фільму «Чунгкінський експрес»


Хвилююче відмінна візуальна робота в фільмі режисера Вонґ Кар-Вая не єдине чим ви зможете насолодитися на наступному показі кіноклубу. Уважно продумані та змальовані персонажі, нат... детальніше>>КІНО

Дюнкерк (12+)
27.07 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти»
27.07 • сьогодні
Вечірка «Zaxidfest pre-party»
29.07 • через 2 дні