всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
ІІ фестиваль концертів літньої пори


Програма:18 липня, 19:00 – концерт «Benedictus – благословен»;21 липня, 19:00 – концерт «Цимбальна одержимість»;23 липня, 19:00 – ко... детальніше>>Концерт «Народжені вітром»


В рамках ІІ фестивалю концертів літньої пориУ програмі:Крістофер Пардіні. «Надзвичайна благодать»Крістоф Віллібальд Глюк. «Мелодія»Грімуальдо Маккіа. В... детальніше>>Концерт «По білому і чорному. Торкаючись клавіш»


В рамках ІІ фестивалю концертів літньої пориУ програмі:Ференц Ліст. «Долина Обермана» з циклу «Роки Мандрів»Олександр Скрябін. 24 прелюдії, ор. 11Пауль... детальніше>>Фестиваль «The green city»
Фестиваль «The green city» • через 3 дні


Літо проходить так швидко, а давайте разом його на день зупинемо? Підемо в парк, насолодимося красою природи, поспілкуємося, пограємо в ігри.Адже все це і більше чекатиме вас на ін... детальніше>>Музична вистава «Береги і хорали»  за творами О. Генрі


В рамках ІІ фестивалю концертів літньої пориВиконавці:Інна Павлюк – режисер-постановникОлена Мацелюх – органО. Генрі переважно творив лише у жанрі короткого оповід... детальніше>>Концерт «Вірджиналісти із книги Фіцвільяма та їх континентальні послідовники клавесиністи»


В рамках ІІ фестивалю концертів літньої пориУ програмі:З Фіцвільямової вірджинальної книги:Анонім.«The Irish Ho-Hoane»«Martin said to his man»Вільям Бі... детальніше>>Фестиваль української середньовічної культури «Ту Стань! - 2017»


На гостей традиційно чекають:бугурти та лицарські поєдинки,стрільби з луків та арбалетів,театри та література,вуличні музики та велика сцена,вогняне та лазерне дійство,ремісничі ма... детальніше>>Концерт «Орган і рояль: партнери?.. суперники?..»


В рамках ІІ фестивалю концертів літньої пориУ програмі:Йоганн Себастьян Бах. «Хорал» з кантати № 147Каміль Сен-Санс. «Танець смерті»Каміль Сен-Санс. &l... детальніше>>Концерт «Генії бароко: Орган Й. С. Баха і «4 пори року» А. Вівальді»


В рамках ІІ фестивалю концертів літньої пориУ програмі:Йоганн Себастьян Бах. Прелюдія і фуга до мінорЙоганн Себастьян Бах. Хорал «Ich ruf' zu dir, Herr Jesu Christ»... детальніше>>Концерт «Орган з оркестром у галантному стилі»


В рамках ІІ фестивалю концертів літньої пориУ програмі:Георг Фрідріх Гендель. Концерт для органа з оркестром «Зозуля і соловей» Фа мажор, HWV 295Антоніо Вівальді.... детальніше>>КІНО

Показ фільму «Жива»
27.07 • через 2 дні
Дюнкерк (12+)
26.07 • сьогодні
РомКом Shorts
26.07 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти»
27.07 • через 2 дні
Вечірка «Zaxidfest pre-party»
29.07 • через 4 дні
Вечірка «Aroma el Musico»
28.07 • через 3 дні