всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Фестиваль «Французька Весна 2018»


15-та «Французька Весна в Україні»Фестивальний ювілей під знаком спільних ініціатив і новаторських проектівФестиваль, що став брендом.Фестиваль, на який очікують,... детальніше>>Фестиваль «День пластуна» 2018 «Як назвеш, так і попливеш»


Поспішайте зголосити свій екіпаж, адже реченець зголошення - 1 березня!==> реєстрація <==КонкурсиТеатральний конкурсФотоконкурсКонкурс акустичної пісніІнтелектуальний змагМіс... детальніше>>ПроАрт Форум «Під Деревом»


Найяскравіша подія весни для справжніх шанувальників Творчості! Ми об’єднуємо Форму та Звук, досвід та практику, красу та технічність, екологічність та сучасні матеріали... детальніше>>Фестиваль «EthnoЛялька 2018»


Урочисте відкриття: 24 квітня на 16 годині.Тема одна єдина загальна - етно: без уточнень та обмежень==> Умови участі «EthnoЛялька 2018» <== детальніше>>Театральний фестиваль «Коловорот 2018»


Програма:27 квітня:12:00 - Відкриття фестивалю. «Лис Микита», за твором Івана Франка, студія театру та кіно "Феєрія", УДЮМК Франківського райому, Львів13:12 - «Мі... детальніше>>Перший Театральний фестиваль «Коловорот»


У Львові вперше відбудеться Театральний фестиваль «Коловорот», участь у якому візьмуть дитячі та юнацькі колективи. Він об’єднає орієнтовно 150 учасників на сцені... детальніше>>Концерт «Гітарний фестиваль. Відкриття»


На відкритті Гітарного фестивалю зіграє гітарист Іван Федоришин з Австрії та струнний квартет “Фенікс”.Іван Федоришин, здобуває музичну оствіту у Львівській національні... детальніше>>Перфоманс-фестиваль «ZABIH»
Перфоманс-фестиваль «ZABIH» • через тиждень


ZABIH відкриває нове поле для співпраці й експерименту - Міжнародний фестиваль перфомансу. Це місце для спілкування, популяризації та розвитку перформансу - повноцінного медіа в пр... детальніше>>

Міжнародний фестиваль «Флюгери Львова 2018»


«Флюгери Львова», які вже шістнадцять років поспіль розпочинають сезон фестивалів у Львові.Цього року фестиваль запрошує своїх шанувальників на джаз, world music та old... детальніше>>показати усі події на дату