всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Панк-фестиваль біля покинутого скейт-парку


Ну що ж. Як заповідали Burn The Scene For Fun - ми надихнулися їхнім прекрасним активізмом і вирішили ще раз провести опен-ейр у Львові.Святе місце біля покинутого скейт-парку, яке... детальніше>>Свято меду та фруктів на Шуварі


Запрошуємо всіх бажаючих зібрати свій ексклюзивний кошик до Спаса. З цієї нагоди ринок організовує «Свято меду та фруктів», куди запрошені виробників меду та продуктів... детальніше>>ІІІ міжнародний Фестиваль Параджанова на Левандівці


Вже традиційно відбудуться кінопокази під час фестивалю, візуальні проекти, музичні концерти та театральні постановки.Фестиваль є досить популярним серед мешканців та гостей нашого... детальніше>>Міжнародний фольклорний фестиваль «Етновир 2018»


Цього року вперше у Львові виступатимуть колективи з Перу, Парагваю та Індонезії.Особливості перуанського етносу представлятиме «Ritmos del Tiempo» – фольклорна о... детальніше>>Фестиваль «Zaxidfest 2018»
Фестиваль «Zaxidfest 2018» • через тиждень


Топовий український фестиваль європейського рівня цьогоріч зустрічатиме понад 50 іменитих виконавців. Упродовж трьох днів, з 24 по 26 серпня 2018 року, в Родатичах, що в 40 км від... детальніше>>Фестиваль вуличної їжі «Street Food So Good. Asia edition»


Радимо не відкладати на потім. І прямо зараз приєднатися до чергової гастрономічної мандрівки у Парку культури!Шостий Street Food So Good буде присвячений… азійській кухні.Б... детальніше>>Фестиваль винограду та вина «Галицька лоза»


Зберуться виноградарі та винороби із Львівщини.Вони організують фестиваль, на якому представлять понад 100 сортів винограду та виробів із нього.Конкурси, виставка-ярмарок, конферен... детальніше>>Театральний фестиваль «Кіт Ґаватовича 2018»


Кіт Ґаватовича – театральний фестиваль під відкритим небом відбувається у одній із найпопулярніших відпочинкових локацій Львова - Стрийському парку.Під час фестивалю відвідув... детальніше>>Свято хліба 2018
Свято хліба 2018 • через 3 тижні


З хлібом і хата тепліша, і пісня миліша»Музей народної архітектури та побуту у Львові ім. Климентія Шептицького, Громадська організація «Гільдія приватних пекарів та ко... детальніше>>Фестиваль «На каву до Львова 2018»


Lviv coffee festival єднає людей. Ми створимо особливу атмосферу для ваших зустрічей із рідними та близькими. Ми покажемо Вам як і чим живе світ кави: обладнання та аксесуари,... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Свінгери 2
06.12 • більше місяця
Мамма Міа! 2 (12+)
14.08 • сьогодні
Брама (16+)
14.08 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Вечірка «Сансет з Люсі»
17.08 • через 4 дні
Вечірка «Play Berry Party»
19.08 • через 6 днів

РОЗВАГИ ТА СПОРТ

Свято хліба 2018
09.09 • через 3 тижні
Етно-ярмарок «День гарбуза»
14.10 • більше місяця