всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 
коментарів: 1


 
Концерт Estas Tonne
Концерт Estas Tonne • сьогодні


Музика, проникаючи через наше сприйняття, може виявитися не тільки сильним естетичним переживанням, а й потужним, який пробуджує, початком до іншого розуміння світу і власної особи... детальніше>>Розіграш квитків на концерт «Impression&jazz»


Розігруємо 2 квитки для одного переможця на концерт «Impression&jazz» у Львівській обласній філармонії 19 квітня 2019 о 19:00.  Щоб пр... детальніше>>Концерт «Impression&jazz»


Програма:Клод Дебюссі́. «Післяполуденний відпочинок Фавна»Джордж Ґершвін. «Rhapsody in Blue» («Рапсодія в стилі блюз»)Чарлз Айвз. «The Una... детальніше>>Фестиваль ім. Альберто Лисого. Концерт


Програма:Фелікс Мендельсон. Струнний октет мі–бемоль мажор, op.20Петро Чайковський. Струнний секстет ре мінор, op.70 «Спогади про Флоренцію»Виконавці:Олег Каськів... детальніше>>Міжнародний фестиваль ім. Альберто Лисого. Концерт-закриття


Програма:Бела Барток, Дивертисмент для струнного оркестру;Малкольм Арнольд, Концерт для двох скрипок і струнного оркестру;Вольфганг Амадей Моцарт, Рондо для скрипки з оркестром;Кур... детальніше>>Концерт «Перголезі. Stabat Mater»


Виконавці:Маріанна Лаба, сопраноІрина Стефанко, сопраноВіталія Голубнича, мецо-сопраноНаталя Грановська, мецо-сопраноАкадемічний камерний оркестр «Віртуози Львова»Сергі... детальніше>>Концерт «2019: Музична Одіссея»


"Ймовірність, що у Всесвіті ми одні – дорівнює нулю" ("Проект "Синя книга").Усю свою історію людство спрямовувало погляди до зірок: з надією, в очікуванні чи із вічним питанн... детальніше>>Гала-концерт конкурсу «Юні таланти Львова 2019»


Переможці, гайда за нагородами!Запрошуємо на гала-концерт та церемонію нагородження конкурсу з багаторічною історією "Юні таланти Львова". На сцені виступатимуть переможці конкурсу... детальніше>>Концерт «Наш біль – Чорнобиль»


Виконавці:Н. Карпінець; І. Грех; С. Гоян; О. Савіцька; О. Ковальова; І. Павлюк; О. Мацелюх. ==> квитки <== детальніше>>Концерт «Скорботна Мати»


Авторський проект Наталії ПоловинкиДавні духовні напіви України та шедеври європейської музики. Хресна дорога в музиці, проща до джерела, до миру.Різні гілки молитви – католи... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Прокляття Ла Йорони
18.04 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Виступ Дизель шоу
22.05 • більше місяця

РОЗВАГИ ТА СПОРТ

Україна – Сербія
07.06 • більше місяця
Україна – Люксембург
10.06 • більше місяця