всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


Концерт «Присвята Василеві Барвінському – до 130 річчя від дня народження»


У програмі:В. Барвінський.  Фортепіанні прелюдії,Романси,  Концерт для фортепіано з оркестром,  Сюїта для віолончелі з оркестром Виконавці:Наталі... детальніше>>Концерт «ArtConnect-2019»
Концерт «ArtConnect-2019» • через 2 дні


Виконавці:Марко Комонько, скрипка; Станіслав Христенко, фортепіано, диригент; Камерний оркестр «Віртуози Львова»; Камерний оркестр «Nova Sinfoniett... детальніше>>Концерт «Музичний HUB»
Концерт «Музичний HUB» • через 3 дні


Диригент з Британії, оркестр і солісти з України, музична програма на перетині культур і континентів. Саме увертюрою «Карнавал» чеський класик Антонін Дворжак прощався... детальніше>>Концерт «На зеленому горбочку»


Концерт-вистава за мотивами казок, віршів та фольклорних записів Лесі Українки та Олени ПчілкиЛеся Косач почала писати вірші ще дитиною. Дуже важливою була підтримка її мами, письм... детальніше>>Концерт «Серенади весни»
Концерт «Серенади весни» • через тиждень


Виконавці:Оксана Литвиненко Литвиненко - віолончельАкадемічний камерний оркестр "Віртуози Львова"Сергій Бурко - диригентУ програмі:В. А. Моцарт. «Serenata notturna» з к... детальніше>>

Романтичний проект від Lviv Jazz Orchestra «Love hits»


Добірка найромантичніших світових шлягерів 20 століття, які прославили таких співаків, як Elton John, Sting, Prince, James Brown, Joe Cocker, Robbie Williams, Lionel Richie та інши... детальніше>>Концерт «Івасюк. Відомий і невідомий»


До 70-річчя з дня народження Володимира Івасюка. Великий концерт з оркестром ЛНМА ім. Лисенка.У програмі концерту прозвучать всім відомі та невідомі твори великого композитора у ви... детальніше>>Концерт «70 років з дня народження В. Івасюка»


Виконавці:М. Шуневич,гр. "19-й кл.",солісти філармонії,квартет бандуристок "Львів'янки"==> квитки на 14:30 <====> квитки на 18:00 <== детальніше>>показати усі події на дату

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти»
26.02 • через 6 днів
Кастинг «Miss Lviv 2019»
21.02 • сьогодні
Вечірка «LOL party»
22.02 • через 2 дні