всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Фінальний концерт VI Міжнародних майстер-класів нової музики COURSE


У програмі твори викладачів та учасників композиторських майстер-класів COURSE. детальніше>>Концерт-презентація відреставрованого концертного клавесину


У програмі:Йоганн Себастьян Бах:Фантазія BWV 922, Французька увертюраІталійський концертВиконує:Народна артистка України Наталія Свириденко – клавесин (Київ)Колишній кор... детальніше>>Концерт «Віртуозний речиталь – Діна Йоффе у Львові»


У програмі:Людвіг ван Бетховен. Соната № 1 Соль мажор, op. 31Йоганнес Брамс. Сім Фантазій op.116Фридерик Шопен. Ноктюрн № 2, оp. 55Соната сі мінор, op.58Виконує Діна Йоффе &nd... детальніше>>Творчий вечір Миколи Габрука


Виконують:Микола Габрук – акордеонРоман Ковальчук – тенорМихайло Малафій – тенорКвартет бандуристок «Львів’янки»Народний артист України Євген Фе... детальніше>>Концерт «Зустріч майстрів»


У програмі:Вірко Балей. Симфонія № 2Кароль Шимановський. Концерт № 1 для скрипки з оркестромВиконують:Міхаїл Вайман – скрипкаАкадемічний симфонічний оркестр Львівської філарм... детальніше>>Концерт J.Seven «Музика кохання»


Концерт романтичної саксофонної музики у Львові! Без використання фонограми.Золота колекція світових шедеврів від J.Seven - це не джаз, це кохання! Російський музикант з Ізраї... детальніше>>Концерт «Віртуози Японії»


У програмі:Франц Ксавер Моцарт. Увертюра-симфонія Ре мажорАнтоніо Сальєрі. Концерт для флейти і гобоя До мажорОлександр Глазунов. Концерт для саксафона з оркестромЛюдвіг ван Бетхов... детальніше>>Концерт «Egor Grushin з оркестром»


Львів нарешті знову отримає нагоду пройнятись акустичним полотном музиканта-віртуоза, який проживає кожну свою ноту із витонченим смаком, легкістю та щирістю. Цей концерт адре... детальніше>>Концерт «Canto bravo»
Концерт «Canto bravo» • через тиждень


«Canto bravo» італійською означає «хороша пісня». 5 квітня на камерній сцені Львівської філармонії на вас чекатиме програма, яка бездоганно відповідає своїй... детальніше>>Концерт «День музики Мирослава Скорика»


У програмі:Карпатський концертКонцерт для віолончелі з оркестром № 2Концерт для скрипки з оркестром № 5Концерт для фортепіано з оркестром № 2Виконують:Олег Каськів – скрипкаО... детальніше>>ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Дизель шоу «Весна смішна»
16.05 • більше місяця
Вечірка «Smile :) party»
01.04 • через 4 дні