всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Презентація книги «Де немає бога» Макс Кідрук


Макс Кідрук - український письменник, мандрівникі популяризатор науки. Автор книжок «Не озирайся і мовчи», «Жорстоке небо», «Твердиня», дилогії... детальніше>>Фестиваль «Бієнале довіри»


Бієнале довіри запрошує дослідників, підприємців, управлінців, освітян, митців, активістів – усіх зацікавлених – разом вчитися позитивного очікування і цінувати компете... детальніше>>Гаражний розпродаж «Library Garage Sale»


Library Garage Sale - суботній бібліотечний маркет нових, вживаних речей та різноманітної продукції.Можливість звільнити свої полички від непотрібних речей та подарувати їм нове жи... детальніше>>Антихутряний марш «Подивись в очі своїй шубі»


Щороку м'ясна і хутряна промисловість вбиває 70 мільярдів тварин.Перед зимовим сезоном оргнізатори маршу пропонують звернути увагу громадськості саме на проблему натуральної шкіри... детальніше>>Час історій з Іриною Снітинською «Про довіру»


Ця жінка перетворила радянський місцевий технікум спочатку у найпрестижніший профільний навчальний заклад Західної України, а тоді об'єднала інші інститути Національного банку у Ха... детальніше>>Зустріч «Нік Вуйчич. Життя без обмежень»


Виступ всесвітньо відомого мотиваційного спікера, автора бестселлерів Ніка Вуйчича з програмою «Життя без обмежень»!Нік Вуйчич — людина, що народилася без рук і н... детальніше>>XVIІI Міжнародний Економічний форум


У програмі:2 дні компетентного обговорення важливих переваг і наявних проблем, пов’язаних із конкурентоспроможністю регіону, стратегічним розвитком та економічним зростаннямП... детальніше>>Фестиваль гостинності та готельно-ресторанного бізнесу «HoReCa Show Lviv 2018»


«HoReCaSHOW Lviv» втретє відчинить свої двер.На даному етапі підготовки, ми шукаємо нові та активні компанії, які бажають розвиватися разом з нами, в рамках «HoRe... детальніше>>постійні події
3-ій клубний сезон Клубу «Великий оратор»


Приєднуйся до числа ефективних людей, які покинули своє тепле, приємне і знайоме дно та взяли відповідальність за своє життя, досягають неймовірних результатів та здійснюють свої... детальніше>>ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Дизель шоу
19.10 • через 3 дні

КУЛЬТУРА

Опера «Notre Dame de Paris»
09.02 • більше місяця
Забіг «Union Run»
21.10 • через 5 днів