всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Презентація книжки «Муза і чин Остапа Луцького»


Львів - чи не найголовніше місто у творчій, інтелектуальній та громадсько-політичній біографії Остапа Луцького (1883-1941). Так само, як неможливо сприймати історію Галичини, її ку... детальніше>>Дегустація вин «Південь Італії: різноманіття стилів та смаків»


Запрошуємо Вас на дегустацію вин сонячної Італії. Цього разу cпробуємо яскраві і насичені вина з таких південних регіонів, як Апулія, Калабрія і Сицилія.Дегустаційна карта:Біле сух... детальніше>>Презентація книги Валерії Пікколи «Мій друг - Єдиноріг!»


Ця книга про одного чудового хлопчика на ім'я Іван, в якого дуже вірить його мама.Спочатку все було як завжди. Але з появою у кімнаті Вані єдинорога в його житті починають відбуват... детальніше>>Весняна пластова толока-висадження дерев «Більше рук - більше чистоти»


Метою толоки є залучення молоді до проблем екології середовища, усвідомлення персональної відповідальності за стан довкілля, та виховання відчуття гармоніїї співіснування з природо... детальніше>>Показ колекції одягу «Litteris ET Artibus»


Національний університет «Львівська політехніка» і Науково-технічна бібліотека запрошують усіх бажаючих на показ одягу "Smolinska".Основою колекції є вишукані сукні та... детальніше>>XI Всеукраїнський жіночий фестиваль «Аніма»


Вже в дев’яте кращі, яскраві, цікаві та популярні спікери, досвідчені тренери, а також відомі особистості зберуться на одному майданчику, щоб поділитися успішним досвідом, ун... детальніше>>Lemberg Food
Lemberg Food • через 4 дні


Українські крафтові виробники завжди створюють дещо особливе. Ми точно знаємо, що чиясь бабуся робить найсмачніші в місті наливки, а чийсь однокласник переїхав у село та відкрив ек... детальніше>>Міжконфесійний семінар «Таємниця прощення гріхів»


Запрошуємо всіх бажаючих на Міжконфесійний семінар.Лекції не повторюються. Учасники семінару на прикладах з Біблії дізнаються як назавжди звільнитися від гріха.Проповідник - місіон... детальніше>>Beauty Day
Beauty Day • через тиждень


Запрошуємо на Beauty Day для дівчат, молодих матусь та їх карапузиків!Створять для Вас чудовий образ та настрій. З дітками будуть займаись педагоги і викладачі, будуть проводити ма... детальніше>>Зустріч «На Йон про свою країну Корею»


На Йон вже понад п'ять років живе в Україні. Як кореянка відкриває для себе Україну: від мови, культури аж до побутових деталей, на які мало хто звертає увагу.Дізнайтеся про Корею,... детальніше>>КІНО

Гіркі жнива
28.03 • сьогодні
Красуня і Чудовисько
28.03 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Дизель шоу «Весна смішна»
16.05 • більше місяця
Кастинг Міс Львів 2017
30.03 • через 3 дні