всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Виставка та презентація другого тому графічного роману «Герой поневолі»


Виставка оригіналів рисунків та презентація другого тому графічного роману «Герой поневолі» за повістю Івана Франка.Відкриття 26 травня о 17:00Художник та співавто... детальніше>>Презентація книги «Вбити дракона. Українські революції»


Книгарня "Є" Львів та Видавництво Львівського Медіафоруму запрошують на презентацію українського видання книги Вбити дракона. Українські революції польської журналістки Катажини Кв... детальніше>>Цикл концертів із екскурсіями «Музика дзеркальної зали»


Цикл концертів із екскурсіями «Музика дзеркальної зали» – музичні заходи у одному з найкрасивіших залів у Львові та чудова нагода оглянути інтер’єр Львівськ... детальніше>>Презентація книги «Саудаде» Андрія Любки


Міжнародна літературна корпорація MERIDIAN CZERNOWITZ та автор застерігають, що книжка може бути небезпечною, адже після її прочитання "хочеться одночасно вирушити в подорож Балкан... детальніше>>5-та зустріч ініціативи 5 РЕВ'Ю


Ми розповімо Вам про:"Як працювати 4 години на тиждень", Тімоті Феріса.Про цю книгу розповість Kate Melikhova. Я думаю, кожному кортить дізнатись, що потрібно робити. щоб працювати... детальніше>>LP Sale
LP Sale • через 5 днів


З 1 червня наші двері будуть відчинені майже кожного дня. З цієї нагоди ми організовуємо посиденьки, де можна буде прийти зі своїми платівками, послухати їх, обміняти, подарувати ч... детальніше>>Презентація роману Анастасії Левкової «Старшокласниця. Першокурсниця».


Модераторка — Оксана Зьобро.Анастасію Левкову знають переважно як арт-директорку мережі Книгарень «Є», журналістку, яка пише про книжки та про міста, веде проект... детальніше>>Презентація книжки Романа Кушніра «Як навчити себе вчитися, або Шлях майстра життя»


Книга присвячена навчальним упередженням і пасткам, які має подолати людина, яка направду готова вчитися! Усі ми хочемо бути найкращими і досягати у житті більше, при цьому не розг... детальніше>>Конференція «Інстадвіж» – Фішки, практичні навики та досвід просування в Інстаграм»


НайІнстаграмніша подія цього літа! Вперше в Західній Україні, більше 200 інстаграмерів зберуться під одним дахом, щоб навчатись, спілкуватись, ділитись досвідом та, звісно ж, фотог... детальніше>>Шоу історій «Куди приводять мрії»


Шоу історій - це щомісячний захід. Ви маєте можливість послухати реальні історії, не обов'язково професійних промовців, або виступити самі.Всі люди у світі повсюдно зайняті розпові... детальніше>>КІНО

Ідеальні незнайомці
27.05 • сьогодні
Lego Ніндзяго фільм
21.09 • більше місяця

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Конкурс краси «Міс Львів 2017»
08.06 • через тиждень
Вечірка з Led Theatre
27.05 • сьогодні
Вечірка «Topless night»
27.05 • сьогодні