всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Зустріч «Агент 034» з Вірланою Ткач «Антропологія як мистецтво:


Вірляна Ткач - режисерка, засновниця Ярої Мистецької Групи при експериментальному театрі Ля Мама у Нью-Йорку, авторка понад 30 вистав. Дослідниця бурятської, киргизької й українськ... детальніше>>Зустріч «Живопис Театру»


Дивитись на Театр очима Художника.Дивитись на Живопис очима Театру.Давайте спробуємо!Формат - Короткочасний зарисок акторів (фігура та портрет)Чай - спілкування.Участь можуть брати... детальніше>>Зустріч із письменницею Оксаною Кузів


Книгарня «Є» та ЛА “Піраміда” запрошують на зустріч із письменницею Оксаною Кузів і презентацію її книжкових новинок. Захід відбудеться 22 листопада. Почато... детальніше>>Презентація книги Данила Ільницького «Антонич від А до Я»


Модерує Роман ЯцівАвтор: Ільницький ДанилоІлюстрації: Стецькович Людмила, Стецькович ВолодимирСерія: Пізнавальні книгиВік: Діти, 7-10Рік видання: 2017«Хочемо розповісти про ф... детальніше>>Зустріч «3 2 1 - Restart - Cosmos: Ярина і Роман Баховські»


Чи чули ви таку думку, що у близькому майбутньому людина змінюватиме роботу, а то й повністю сферу діяльності що два роки? Це зумовлено тим, що кожна професія отримує нові інструме... детальніше>>П'яна П'ятниця: Пляшкосвіт Пратчетта


Агооов! Скликаємо всі гільдії на фантастичну П'яну П'ятницю.Хто б ти не був – чарівник чи сажотрус, відьма чи журналістка, лицар чи менеджер, ба навіть Смерть з косою –... детальніше>>Зустріч «Подорож, за яку тобі заплатять»


Знаєте як подорожувати задарма? А як подорожувати так, щоб вам за це платили? Так-так ви все правильно зрозуміли, бувають подорожі, за які вам ще й заплатять!Пожити в країні-мрії.... детальніше>>Презентація роману Сергія Мартинюка «Капітан смуток»


Запрошуємо на презентацію дебютного роману "Капітан Смуток" Сергія Мартинюка (лідера відомого українського гурту "Фіолет").За словами Сергія Мартинюка, "Капітан Смуток" - це історі... детальніше>>Презентація першої української антології фентезі «Багряні ночі»


«Багряні ночі» - книжка, що започатковує серію справжнього українського фентезі. Її видано за підсумками щорічного конкурсу фентезійних історій «Брама-2017»... детальніше>>Конференція «NGO Networking Conference»


У Львові відбудеться конференція для 100 представників громадських організацій та органів місцевого самоврядування з Західної України.Цілі конференції:Продемонструвати стан громадс... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Скажене весілля (12+)
21.11 • сьогодні
Богемна рапсодія (16+)
21.11 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Галицька ліга КВН. Фінал 2018
02.12 • через тиждень
Вечірка «Перший Рік з Park»
01.12 • через тиждень

КОНЦЕРТИ ТА СВЯТА

Концерт «Hudaki Village Band»
29.11 • через тиждень
Концерт гурту ЛСП
27.11 • через тиждень