всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Зустріч «Ярослава Гресь: Бізнес vs Культура»


До Львова приїде Ярослава Гресь – засновниця агенції Gres Todorchuk PR, журналістка, яка у 24 роки стала наймолодшою головною редакторкою журналу HELLO! у світі. Серед проект... детальніше>>Презентація другого тому коміксу «Кіборги Початок 26/05/2014»


Другий том коміксу про подвиги українських військових, які служать в АТО, розповідає про перший штурм Донецького аеропорту. В основі сюжету реальні історії від військових ЗСУ та ДУ... детальніше>>Дискусія «Україна та українці: 4 роки після Революції гідності»


Надворі 2017. З часу Революції гідності минуло 4 роки. Чи змінились українці з того часу і якщо так, то як? Чи стали принциповішими та частіше боремось за долю цілої країни? Чи поч... детальніше>>Презентація книги Common sense по-українськи


Перед тим, як видати книжку в мене був список людей, які точно мають її отримати, а решту стоятиме на балконі. Але сталось не так, і перший тираж розійшовся в перший тиждень. Повер... детальніше>>Зустріч: Андрій Худо «Життя в драйві. Бізнес, подорожі, сім'я, натхнення»


У рамках проекту «Променад з незнайомцем» ГО «Ділові Жінки України у Львівській області». Цього разу нашим запрошеним гостем буде відоми... детальніше>>Зустріч «Startup Crash Test # 25»
Зустріч «Startup Crash Test # 25» • через тиждень


Провалідуй свою ідею, знайди членів команди та потенційних клієнтів.Реєструй проект Запрошуємо вас на Startup Crash Test #25. Формат події: 5 хв пітчу + 10 Q/A для чотирьох ст... детальніше>>Хакатон «LvivHacks»
Хакатон «LvivHacks» • через тиждень


Перший хакатон за підтримки найбільшої світової ліги хакатонів - Major League Hacking у Львові!На тебе чекає 12-годинна подія, впродовж якої ти (наодинці або з командою) втілюватим... детальніше>>Фестиваль українських виробників «Гармидер 2017»


Гармидер - це фестиваль українських виробників, створений з метою популяризувати соціальне підприємництво та товари вітчизняного виробництва. Тут ми шукатимемо особливе для др... детальніше>>постійні події
3-ій клубний сезон Клубу «Великий оратор»


Приєднуйся до числа ефективних людей, які покинули своє тепле, приємне і знайоме дно та взяли відповідальність за своє життя, досягають неймовірних результатів та здійснюють свої... детальніше>>КІНО

DZIDZIO Контрабас (0+)
19.11 • сьогодні
Стрімголов
19.11 • сьогодні
Сторожова застава (0+)
19.11 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти»
26.11 • через тиждень
Ліга Сміху «Кубок Львова»
17.12 • через 3 тижні
Вечірка «Latina Baby»
19.11 • сьогодні