всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Презентація книжки Ірини Лазуткіної «Єнотик Бо та повітряна куля»


Запрошуємо всіх шанувальників пригод та єнотиків на презентацію книжки «Єнотик Бо та повітряна куля» від письменниці Ірини Лазуткіної. Авторка розповість про те, як її... детальніше>>Екологічна акція «Приберемо Погулянку»


Екологічна акція «Приберемо Погулянку»Запрошуємо бігунів (і не тільки) зробити добру справу!Часто бігунів звинувачують, що вони безцільно витрачають калорії. Давайте до... детальніше>>Благодійний сніданок «Прокидайся, ведмедику!»


А ти прокидався з ведмедиками у справжнісінькому лісі?Маєте унікальну можливість допомогти клишоногим, спостерігаючи за їхніми першими активностями після зимового сну. Тістечка з а... детальніше>>Green кафе 5 років
Green кафе 5 років • через 2 дні


Запрошуємо тебе на святкування Дня Народження Green кафе!В програмі багато сюрпризів та подарунки.==> реєстрація <== або за телефоном детальніше>>Презентація збірки документальної прози «Бути людиною»


Відбудеться презентація збірки документальної прози “Бути людиною” та дискусія "Новий ракурс війни: для чого потрібні історії людяності?", а також читання оповідань авт... детальніше>>Презентація монографії Олени Петренко «Між чоловіками.


Дослідниця народилася в Тернополі, закінчила історичний факультет Київського національного університету ім. Шевченка, а згодом магістратуру Рурського університету в м. Бохум (ФРН).... детальніше>>Презентація нового роману Гаськи Шиян «За спиною»


Довгоочікувана гучна прем’єра нового роману Гаськи Шиян - «За спиною» від видавництва Фабула.Відбудеться зустріч із авторкою роману «За спиною» Halya... детальніше>>Акція «Львів у блакитному» 2019


2 квітня - Міжнародний день інформування про аутизм.Тому в цей день ми символічно одягнемось у блакитний/Ваша присутність – доказ того, що аутизм має бути і є видимим/ детальніше>>Фан-зустріч із зірками серіалу «Школа»


Зірки серіалу «Школа» вирушать у останній всеукраїнський тур Популярні актори, улюбленці українців, які виконали головні рол​і​ у серіалі «Школа» на «... детальніше>>Всеукраїнський тур «Рецепт Успіху» від Миколи Тищенко


Микола Тищенко — бізнесмен, ресторатор, шоумен, телеведучий, дбайливий батько та коханий чоловік. Завдяки своїй амбітності та харизмі, він став прикладом натхнення та успіху.... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Гуцулка Ксеня (0+)
22.03 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Вечірка «All Night All Right»
23.03 • через 2 дні
Вечірка «Basseidon»
23.03 • через 2 дні

РОЗВАГИ ТА СПОРТ

Україна – Сербія
07.06 • більше місяця
Фестиваль «Leopolis Grand Prix 2019»
31.05 • більше місяця

ДІТЯМ

Вистава «Проданий сміх»
31.03 • через тиждень
Вистава «Маленька Баба-Яга»
30.03 • через тиждень