всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Ланцюг єдності
Ланцюг єдності • сьогодні


Рівно сто років тому, 22 січня 1919 року було підписано Акт Злуки, який вважається першим кроком до отримання Україною незалежності. В цей день кордони злилися, а Дніпро з’єд... детальніше>>Зустріч «Живопис Театру»


Дивитись на Театр очима Художника.Дивитись на Живопис очима Театру.Давайте спробуємо!Формат - Короткочасний зарисок акторів (фігура та портрет)Чай - спілкування.Участь можуть брати... детальніше>>Презентація книги Івана Мігуса «Бумеранг або у клешнях червоного диявола»


Це автобіографічний роман політичного в’язня сталінських концтаборів, Мордовії, Сибіру, Уралу та Воркути. Модеруватиме зустріч Зиновій Суходуб - український письменник, публі... детальніше>>Презентація містичного роману Андрія Гулкевича «Служитель»


Книгарня «Є» та видавництво «Навчальна книга – Богдан» запрошують на презентацію містичного роману Андрій Гулкевич. (Andriy Hulkevych) «Служител... детальніше>>Презентація книги «Маріо Ботта. Центр Божого Провидіння. Львів»


(Апріорі, 2018).У виданні комплексно представлені всі етапи будівництва монастиря, церкви та багатофункційного центру отців-оріоністів у Львові. Книга доповнена фотографіями та еск... детальніше>>Зустріч із Даніелем Григорчуком (США) і презентація його книжки


Книгарня “Є” та видавництво “Кліо” запрошують на презентацію книжки американського професора Даніеля Григорчука “Міф та божевілля”. Книжка... детальніше>>Форум молодих політиків


ГО «Інститут Суспільних Ініціатив» в межах проекту «Лабораторія молодого політика» за сприяння департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської... детальніше>>Презентація книги «#ЦільБезкінечність»


Раґнар Мьоллєрсон - це дослідник безмежжя людських відповідей на типові і часто табуйовані теми: смерть, ревність, залежності.Подорож починається в момент усвідомлення "примарного... детальніше>>Час історій з Іриною Снітинською «Велика гра»


Тема вечора: «Велика гра» - історії про змагальність та азарт, про ризик і гроші, про поразки і перемоги, про славу або, навпаки, – нерозуміння суспільства і, зві... детальніше>>Презентація книжки Анни Хоми «Терези»


Книгарня «Є» та видавництво «Клуб сімейного дозвілля” запрошують на презентацію книжки Анни Хоми “Терези” за участю авторки.Життя Олексія кардин... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Я, ти, він, вона (12+)
22.01 • сьогодні
Почни спочатку (12+)
24.01 • через 2 дні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти»
25.01 • через 4 дні
Вечірка «Популярні»
26.01 • через 5 днів

ДІТЯМ

Вистава «Коза-Дереза»
24.01 • через 2 дні
Вистава «Проданий сміх»
27.01 • через 5 днів