Львівська дитяча залізниця – сезон 2019


Урочисте відкриття 68-го сезону руху поїздів. Перші рейси дитячого поїзду відбудутьсяся 5 травня з 12.00 до 13.50 год. Львівська Дитяча Залізниця буде рада бачити вас!Львівськ... детальніше>>Ігри Загартованих '2019


Нас кличе у мандри дорога…Навколо світу за 12 годин? Реальноооо!!! Поб’ємо світовий рекорд експрес-мандрівкою Ігри Загартованих 2019Збирай свою команду сміливців і гай... детальніше>>пікнік у Стрийському парку


Як добре і ненаситно гуляється влітку! Тож запрошуємо на пікнік!Сшиємо разом торбинки з «відбитком літа», які нам допомогуть створити дітки, поспілкуємось про досвід ро... детальніше>>Пінне шоу
Пінне шоу • через 2 дні


Не має значення скільки Вам років, Пінне шоу змусить Вас приєднатись до всіх і з головою пірнути в м'яку, білосніжну ПІНУ...Якісна і безпечна Піна. Не залишає ні слідів ні плям детальніше>>Фестиваль «So Green Fest 2019»
Фестиваль «So Green Fest 2019» • через тиждень


So Green Fest - фестиваль здорового способу життя!Ким би ти не був, приходь на So Green Fest у Парк Культури та проведи літні вихідні на свіжому повітрі разом з друзями та рідними!... детальніше>>Фестиваль культур «Global Village»


Відкрий світ не виходячи з дому!У Тебе буде можливість познайомитися з культурами 12 країн, не виїжджаючи зі Львова!Лише на Global Village Ти можеш побувати у декількох країнах одн... детальніше>>Тематичний турнір «Harry Potter та «Що? Де? Коли?»


А ви вже запаслися шоколадними жабами і драже "Берті Бонс"? Кількість місць обмежена!Зможемо розмістити 22 команди.==> реєстрація <==Якщо у вас немає можливості зібрати... детальніше>>Фестиваль української середньовічної культури «Ту Стань! - 2019»


Вже багато років поспіль у найгарнішій місцині Карпат, в підніжжі стародавньої Тустані, наскельної фортеці і митниці ІХ-ХVІ століть, відбувається один з найпотужніжих фестивалів се... детальніше>>Відкритий Кубок Львова зі спортивного орієнтування «Lion Cup-2019»


Захід відбудеться з метою популяризації та розвитку спортивного орієнтування у місті Львові, області та пропаганди здорового способу життя.Спортсмени будуть змагатися у 21 категорі... детальніше>>Забіг з перешкодами «Race Nation»


Всього 4 заряджені слова! Львів біжить Race Nation! Це буде другий старт в історії Race Nation у місті Лева.Буде незабутньо, бо у цьому місті по іншому бути не може.А, за словами д... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Король Лев
18.07 • сьогодні
Доктор Фауст
18.07 • сьогодні