Лондонська королівська опера у кіно: Пікова Дама (мовою оригіналу) (0+)


Молодий військовий інженер Герман веде скромне життя й навіть не бере до рук карт. Одного разу його товариш Томський розповідає історію своєї бабусі-графині, якій французький граф... детальніше>>Vice (eng)
Vice (eng) • через 4 дні


The story of Dick Cheney, an unassuming bureaucratic Washington insider, who quietly wielded immense power as Vice President to George W. Bush, reshaping the country and the glo... детальніше>>
Показ фільму «Аліта: Бойовий ангел»


Фантастичний бойовик «Аліта: Бойовий ангел» заснований на знаменитій манзі. Далеке майбутнє. Бурхливий розквіт кібернетичних технологій дозволив створити кіборгів, які... детальніше>>Показ фільму «Крути 1918»


Січень 1918 року. До Києва стрімко наближаються більшовицькі загони, що прагнуть встановити на українських землях радянську владу. На захист батьківщини стають усі боєздатні військ... детальніше>>Трагедія короля Річарда Другого


Радикально переосмислена, сильно скорочена (вистава йде всього 100 хвилин) п'єса Шекспіра в інтерпретації Джо Хілла-Гиббинса стартує з кінця – з потужного монологу короля... детальніше>>
100 шалених бажань
100 шалених бажань / Then Came You • через 6 днів


Фільм розповість історію дівчини-підлітка Скай, у якої смертельна хвороба. Вона вривається в життя 19-річного Келвіна, який боїться своєї власної тіні. Келвін допомагає Скай втілит... детальніше>>Коротокометражки від Wiz-Art «Скандинавія 2019»


Ми переглянемо підбірку коротких фільмів із країн Скандинавії.Здається, скандинави спокійні та врівноважені, мовчазні й загадкові, практичність завжди перемагає. Проте наша підбірк... детальніше>>ШОК Shorts (18+)
ШОК Shorts (18+) / SHOCK Shorts • через 6 днів


Поринь у шалений вихор еротики, жахів та повного божевілля! З 28 лютого у кінотеатрах України стартує фестиваль короткометражного кіно "SHOCK Shorts"! До програми увійшли шокуюче в... детальніше>>Секс, Мода, Диско (16+)


Антоніо Лопес – художник-ілюстратор, зірка богемної тусовки та один з головних трендсеттерів у світі моди. Його роботи – це вибухова суміш шаленого етнічного колориту, поп-арту та... детальніше>>Гаспар їде на весілля (мовою оригіналу)


Переїхавши до Парижа, Гаспар довгий час відмовлявся підтримувати зв'язок з родиною, але тепер все ж наважується з'їздити у рідний дім на весілля батька. У дорозі він випадково знай... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Свінгери 2
01.03 • через тиждень
Показ фільму «Влада»
22.02 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти»
26.02 • через 5 днів
Вечірка з NANA «Back to the 2000's»
08.03 • через 2 тижні