Дні українського кіно 2018


у Львові пройдуть Дні українського кіно та Львівські кінозустрічі! Кінопокази, майстер-класи, дискусії та зустрічі з авторами.Протягом чотирьох днів ми наблизимось до світу українс... детальніше>>Показ соціальної реклами про тварин «Lviv Animal Ads Day’18»


У Львові пройде Animal Ads Day: показ найкращої світової соцреклами про захист тварин. Програма складається з робіт-призерів міжнародних рекламних фестивалів та українських ро... детальніше>>Акторський кінозал. Олександр Сокуров


Олександр Сокуров«Франкофонія" 2015Французький документально-ігровий драматичний фільм, знятий Олександром Сокуровим. Стрічка була показана у головному конкурсі Венеційського... детальніше>>Розіграш квитків на перегляд мультфільму «Ґрінч»


Розігруємо 2 квитки для одного переможця на перегляд фільму «Ґрінч» у мережі кінотеатрів «Кінопалац». Переможець зможе забронювати 2 квитки н... детальніше>>Проект «Теура. Софія Яблонська»


Запрошуємо на показ чотирьох документальних фільмів Софії Яблонської та презентацію альбому фотографій і трьох подорожніх романів мандрівниці у рамках проекту "Теура. Софія Яблонсь... детальніше>>КІНО

Секс і нічого особистого
20.12 • через 6 днів
Пригоди S Миколая
14.12 • сьогодні