всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Скажене весілля (12+)


Годі й шукати більшого патріота, ніж пан Василь (Назар Задніпровський). Його гордість – донька Катя (Поліна Василина) – яка вчиться у Сорбоні. Із Франції дівчина надсилає радісну з... детальніше>>Дике поле (16+)


Хлопець Герман (Олег Москаленко) повертається до рідного міста Старобільська аби навідати брата. Та місто зустрічає його вороже – брат зник, а на заправці на околиці міста, якою ві... детальніше>>Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald (мовою оригіналу) (12+)


At the end of the first film, the powerful Dark wizard Gellert Grindelwald (Johnny Depp) was captured by MACUSA (Magical Congress of the United States of America), with the help of... детальніше>>Royal Opera House London: Mayerlin (Маєрлінґ) (мовою оригіналу)


Небезпечні бажання, родинні таємниці та політичні інтриги переплітаються в кожному русі у балеті Кеннета МакМіллана, заснованому на реальних подіях. Маєрлінґ — це класика репертуа... детальніше>>Фантастичні звірі: Злочини Ґріндельвальда (КіноМама) (12+)


На радість всім мамам. Спеціальні тихі сеанси «КіноМама». Що це? - Фільм у 2D-форматі; приглушене світло у залах; зменшена гучність звуку; просто чудовий варіант для батьків і їхні... детальніше>>Widows (мовою оригіналу) (16+)


From Academy Award-winning director Steve McQueen («12 Years a Slave») and co-writer and bestselling author Gillian Flynn («Gone Girl») comes a blistering, modern-day thriller set... детальніше>>Народження зірки (16+)


Кантрі-музикант Джексон Мейні (Бредлі Купер) зараз не в кращій своїй формі. Його популярність йде на спад. Джексон зустрічає талановиту Еллі (Леді Ґаґа). Відчувши унікальність юної... детальніше>>Луїс і прибульці (0+)


12-річний хлопчик на ім’я Луїс – напівсирота. Його виростив батько, який усе своє життя палко вірить в існування позаземних цивілізацій. Покладаючись на досвід тата, не сумніваєтьс... детальніше>>Бути Астрід Ліндгрен (12+)


У невеличкому селищі у Швеції живе родина Ерікссонів. 16-річну доньку Астрід (Альба Аугуст) тут знають завдяки її чудовим шкільним ессе. Аби хоч якось реалізувати свій письменницьк... детальніше>>Вдови (16+)
Вдови (16+) / Widows • сьогодні


Пограбування банку, яке організовувала злочинна група, зірване. Четверо грабіжників загинули від рук правоохоронців. Допоки триває розслідування, вдови загиблих крадіїв об’єднуютьс... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Скажене весілля (12+)
17.11 • сьогодні
Дике поле (16+)
17.11 • сьогодні