всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Вечірка «Сансет з Люсі»


Літнім вечером на терасі !FESTrepublic звучатиме нове ім’я української електронної сцени - Люсі.Український сінтвейв проект Люсі з'явився в 2017 році з кліпом на пісню «... детальніше>>Перший Всеукраїнський форум «Молодіжна столиця України 2018» Молодвіж


Львів запрошує на Всеукраїнський форум близько двох тисяч молодих та амбітних українців. Бо саме це місто визнано переможцем Національного конкурсу "Молодіжна столиця 2018". Говори... детальніше>>Вечірка «Діти 90-х #5 Іван Попович/Machitas/Boy»


Здається ми забули, як звучить голос Карпат.«Сонце ласкаве землю голубить...» це знак з неба, бо до Львова прямує Іван Попович.Покровитель Верховини і сердець всіх Васи... детальніше>>Фестиваль «Craft Beer and Vinyl Music Festival» [Fresh Hop Edition] 2018


Хоп Хоп! Фреш Хоп! 28-30 вересня!Друзі, починайте готуватись до нашого наступного фестивалю! Вже в кінці вересня чекаємо на вас традиційно на території FESTrepublic. Як і минулого... детальніше>>Концерт гурту «Stoned Jesus»


Збережіть дату для суперочікуваного концерту Stoned Jesus у рамках презентації нового альбому. детальніше>>Концерт гурту «Karna»
Концерт гурту «Karna» • більше місяця


Містичний гуцул-метал КарниГурт із 20-річною історією за цей значний відтинок часу пережив три транформації і навіть цілковитий розпад. Однак після трирічної перерви прагнення твор... детальніше>>Концерт гурту «Електрофорез»


На Україну насувається... «Електрофорез»! Журнал Interview назвав цих хлопців «головною групою петербурзького андеграунду» (на хвилиночку!). І тепер, на пре... детальніше>>Коцерт гурту «God Is An Astronaut»
Коцерт гурту «God Is An Astronaut» • більше місяця


Вони повертаються в Україну: God Is An Astronaut дадуть відразу два концерти у Львові та Києві. Кожен виступ God Is An Astronaut - це живий згусток «неземної» енергії,... детальніше>>Концерт гурту «Вагоновожатые»


Перший день після осені. Поділимось іржавими цвяхами. Послухаємо новий альбом. «Вагоновожатые» – нове ім’я на українській сцені. Але якщо придивитися,... детальніше>>КІНО

Свінгери 2
06.12 • більше місяця
Мамма Міа! 2 (12+)
14.08 • сьогодні
Брама (16+)
14.08 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Вечірка «Сансет з Люсі»
17.08 • через 4 дні
Вечірка «Play Berry Party»
19.08 • через 6 днів

РОЗВАГИ ТА СПОРТ

Свято хліба 2018
09.09 • через 3 тижні
Етно-ярмарок «День гарбуза»
14.10 • більше місяця