всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Концерт Lenzmana


Справжній подарунок для джангл масиву прямісінько з Амстердаму.  Платиновий артист лейблу Metalheadz - Lenzman (NL).Музика Лензмана виходить яскравою та відразу впіз... детальніше>>Зустріч: Андрій Худо «Життя в драйві. Бізнес, подорожі, сім'я, натхнення»


У рамках проекту «Променад з незнайомцем» ГО «Ділові Жінки України у Львівській області». Цього разу нашим запрошеним гостем буде відоми... детальніше>>Концерт «Жадан і собаки»


Харківський панк-проект Жадан і Собаки знову завітає до міста Лева!Слухачі матимуть змогу почути як старі композиції проекту, так і цілком нові пісні. Рвані струни й розбиті с... детальніше>>Концерт гурту «Пошлая Молли»


Вони кулею увірвалися в наші плеєри та за півроку зробили те, на що інші молоді гурти витрачають майже всю свою молодість. Заповнені зали, фанати, що співають пісні в унісон та тис... детальніше>>Тропічний концерт «Latexfauna»
Тропічний концерт «Latexfauna» • через тиждень


В групі «Latexfauna» нас все влаштовує... особливо липень... 154 липня.Тропічний концерт у перший день зими.Все, як Ви хотіли.==> квитки <== детальніше>>Концерт «West Ukrainian Division III»
Концерт «West Ukrainian Division III» • через тиждень


Початок холодної пори ознаменується одразу двома чудовими подіями, а саме:20 річниця творчості одного із найстаріших колективів Львова, Pagan Metal гурту Paganland .відродження дія... детальніше>>Концерт гурту «Карна»
Концерт гурту «Карна» • через 2 тижні


Гурт "Карна" — це культове явище в українській музиці. Хлопці грають в унікальному стилі, який самі називають гуцул-метал."Карна" створилася двадцять років тому, за цей час в... детальніше>>Концерт Noize MC
Концерт Noize MC • через 3 тижні


Noize MC везе в тур альбом «Цар гори». В 2017 році альбом «Цар гори» став «Кращим альбомом року» за результатами народного голосування голо... детальніше>>Шоу «Іронія долі та інші історії»


Хороший настрій, цікаві зустрічі та теплі знайомства гарантуємо.У програмі: неординарні життєві історії; подарунки-сюрпризи від наших партнерів; а також наш улюблени... детальніше>>Вечірка «50 відтінків Силяна»


Це буде найнезвичайніший день Валентина у твому житті. Тільки в цей день хлопці покажуть шоу яке готували спеціально для вас. Курган&Агрегат зроблять все, що б ти кожною к... детальніше>>КІНО

DZIDZIO Контрабас (0+)
18.11 • сьогодні
Стрімголов
18.11 • сьогодні
Будинок "Слово"
18.11 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти»
26.11 • через тиждень
Ліга Сміху «Кубок Львова»
17.12 • більше місяця
Вечірка з «V Dance trio»
18.11 • сьогодні