всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Вечірка «Мокрий Сансет»


Чому мокрий? Тому що цього разу погода не на нашій стороні. Але ми зробимо все, щоб ви були сухими і побачили, як соцне заходить за горизонт.У програмі:Mike Trofimov,Mach... детальніше>>Вечірка «Діти 90-х #4 Павло Зібров/Machitas/T-One»


Здається ми забули, хто ж справжній секс-символ України.Улюбленець жінок, вінницький мачо, легендарні вуса української естради, від його погляду вагітніють жінки, а в його інстагра... детальніше>>Концерт «Українське вибране: «Воплі Відоплясова»


Бурхлива історія автентичного та оригінального гурту ВВ – це 5000 живих концертів, 2 десятки легендарних альбомів, деяким з них вже понад 20 років.Живі виступи ВВ – це... детальніше>>Концерт гурту «Stary Olsa»
Концерт гурту «Stary Olsa» • через 5 днів


Після десятирічної перерви легендарний білоруський гурт Stary Olsa відвідає Львів лише з одним концертом, спільно з львівським ансамблем Kings & Beggars.Стары Ольса — біл... детальніше>>Чемпіонат по каптестінгу
Чемпіонат по каптестінгу • через тиждень


У програмі:зустріч з фермерами Центральної Америки,Великий Чемпіонат з Каптестінгу від Руслан Карелашвили!==> реєстрація <==Головний приз - повністю оплачена поїздка на ферми... детальніше>>Вечірка «Latexfauna. 365 липня»


365 липня* бомбанемо тропічно-новорічну вечірку разом з Latexfauna  детальніше>>Фестиваль нових автомобілів New Cars Fest Lviv 2018


На фестивалі буде представлено новинки провідних світових автомобільних брендів. Всі охочі зможуть взяти активну участь у тестах двох десятків новеньких авто, зокрема електромобілі... детальніше>>Концерт гурту «The Gitas»
Концерт гурту «The Gitas» • більше місяця


The Gitas — група з Лос-Анджелеса з інтернаціональним складом і залізною репутацією посланників рок-н-ролу!Саша Чемеров, раніше відомий, як лідер української рок-групи "Димна... детальніше>>Фестиваль «Craft Beer and Vinyl Music Festival» [Fresh Hop Edition] 2018


Хоп Хоп! Фреш Хоп! 28-30 вересня!Друзі, починайте готуватись до нашого наступного фестивалю! Вже в кінці вересня чекаємо на вас традиційно на території FESTrepublic. Як і минулого... детальніше>>Концерт гурту «Stoned Jesus»


Збережіть дату для суперочікуваного концерту Stoned Jesus у рамках презентації нового альбому. детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Ескобар (16+)
22.06 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти»
22.06 • сьогодні
Вечірка «UN:Vekigante»
29.06 • через тиждень