всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Вечірка «Сансет. Відкриття сезону 2019»


Ми знаєм, як ви любите серію вечірок на терасі, а також прекрасно розуміємо, що вам треба як слід відпочити!Тому ми підготували особливий лайнап на п’ятницю:D Onyyxx (Lviv)Du... детальніше>>Вечірка «ЛяПірс. After»
Вечірка «ЛяПірс. After» • через 2 тижні


Найдрайвовіші хіти від Сергія Міхалка та його команди вже цієї суботи на Ляпис 98 — Великий Open-Air!ЛяПірс After Party одразу після виступу.Це буде не проста дискотека - а ч... детальніше>> Family Fest 3 / Travel together
Family Fest 3 / Travel together • більше місяця


Це літо точно буде бомбезним!Хтось поїде на моря, а хтось - підкорювати нові вершини.Хтось гулятиме європейськими столицями, а хтось - українськими селами.Хтось поїде з дітками, а... детальніше>>Концерт «ONUKA»


Ніщо невипадкове. Низка подій іде поруч з ідеями та сенсами, які в певний момент утворюють дивовижні комбінації.Спільний проект відомого українського саунд-продюсера та музиканта Є... детальніше>>

Концерт гурту «Rotting Christ» «The Heretics tour»


Вперше у Львові! Титани світової метал-сцени з 30-ти річною історією Rotting Christ відправляються в тур Україною з новим альбомом The Heretics. Цього разу ще масштабніше, ще гучні... детальніше>>Фестиваль «Знесіння Фест 2019»


Третій добросусідський фестиваль мікрорайону Знесіння та околиць.   детальніше>>Концерт гурту «Пасош»
Концерт гурту «Пасош» • більше місяця


Скучили? Знаємо ж, що так. Пасош їдуть з туром, так що гет реді ту рок, наші маленькі друзі.Вони випустили новий альбом «Бессрочный отпуск», набралися сил і готові почу... детальніше>>Концерт гурту «Нервы»


Наприкінці лютого «Нервы» випустили новий альбом під назвою «Слэм и депрессия». Реліз став шостою за рахунком студійною роботою музикантів, куди увійшли оди... детальніше>>Концерт гурту «Karna»
Концерт гурту «Karna» • більше місяця


Містичний гуцул-метал КарниГурт із 20-річною історією за цей значний відтинок часу пережив три транформації і навіть цілковитий розпад. Однак після трирічної перерви прагнення твор... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Історія іграшок 4
26.06 • сьогодні