всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Вечірка «Synthwave night: Latexfauna, Quixotic, Tune Crashers»


Проведемо ніч в стилі synthwave, retrowave та в інтернаціональному колективі. У програмі:Latexfauna (indie/funk/synthpop) Kyiv, UkraineQuixotic (synthwave) Budapest, Hung... детальніше>>Концерт Melovin
Концерт Melovin • через 6 днів


Переможець Х-Фактор 6, фіналіст національного відбору на Євробачення 2017, улюбленець публіки і, звичайно, підкорювач жіночих сердець буде наповнювати простір свої творчістю.Ця муз... детальніше>>Вечірка «Unknown Pleasures Not So Pro b2b Filet»


Filet народився 1990р. у Польщі. Діджей і промоутер, на даний момент один з найбільш впізнаваних музикантів у Кракові в електронному стилі.Завдяки його ентузіазму, таланту і важкій... детальніше>>Прем'єра фільму Леоніда Парфьонова «Російські євреї»


Леонід Парфьонов з прем'єрою документального фільму з трилогії "Російські євреї" Багатовікові утиски і накопичена енергія в ареолі існування єврейської молоді вирвалася назовн... детальніше>>Концерт «Arms and Sleepers» (USA): full live band in Lviv + «Kemi»


У рамках європейського туру «Life is Everywhere"arms and sleepers — американський ембіент/тріп-хоп проект. Гурт створено у 2006 році і за час існування презентував біль... детальніше>>Вечірка з Markhese Dj and producer
Вечірка з Markhese Dj and producer • через тиждень


Італійський перспективний Dj та продюсер з Лондона ,Стиль- future- house. На даний момент він в Тайланді, а до того виступав в Китаї, Індонезії, Японії, де грав в турі протягом січ... детальніше>>Шоу історій «Куди приводять мрії»


Шоу історій - це щомісячний захід. Ви маєте можливість послухати реальні історії, не обов'язково професійних промовців, або виступити самі.Всі люди у світі повсюдно зайняті розпові... детальніше>>Концерт «Brutto. Трубы будут!»


Brutto оголосили про всеукраїнський осінній тур на підтримку нового альбому гурту.Квитки детальніше>>КІНО

Ідеальні незнайомці
27.05 • сьогодні
Lego Ніндзяго фільм
21.09 • більше місяця

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Конкурс краси «Міс Львів 2017»
08.06 • через тиждень
Вечірка з Led Theatre
27.05 • сьогодні
Вечірка «Topless night»
27.05 • сьогодні