всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


Концерт гурту «Trio Mandili»


У Львові виступить грузинський гурт Trio Mandili, який став фeномeном YouTube!Грузинські дівчата бeз професійної музичної освіти стали світовими зірками буквально за кілька днів. "... детальніше>>Вечірка «Revolium»
Вечірка «Revolium» • завтра


У програмі:Protein,AB Faer,Mad Kind,Pasha Light,Maestro,Costel Van Dein,MC Danilov,MajesticMalevich show детальніше>>Відкритий кубок з армреслінгу «Lviv Open Cup»


Рукоборці будуть змагатися на праву та ліву руку серед чоловіків та жінок, і на праву руку серед юнаків.В турнірі будуть брати участь топові спортсмени, такі, як Андрій Пушкар, яки... детальніше>>Вечірка «День Молоді з Hard Candies»


Лише цієї неділі, лише для тебе та твоїх друзів — вибухова ніч розваг зі спокусливим дуетом "Hard Candies" і вхід для всіх 18+!Компанію красуням складе твій улюблений ведучий... детальніше>>Вечірка «Latina»
Вечірка «Latina» • через 2 дні


У програмі:Protein,AB Faer,Mad Kind,Pasha Light,Maestro,Costel Van Dein,MC Danilov,Malevich show детальніше>>Концерт Бориса Гребєнщикова та гурту «Акваріум»


Легендарна рок-група «Акваріум» повертається з концертом! Шанувальники групи зможуть відзначити знаменну подію разом з артистами на великому святковому концерті.Підбірк... детальніше>>Вечірка «ELLE Lviv Summer Party»
Вечірка «ELLE Lviv Summer Party» • через 5 днів


У перший день Leopolis Jazz Festival відбудеться традиційна літня паті для читачів та друзів видання ELLE!Хедлайнер вечора – неперевершений LAUDЗа пультом – DJ Costel v... детальніше>>Концерт гурту «Неангели»
Концерт гурту «Неангели» • через тиждень


НеАнгели — український поп-гурт, створений 16 липня 2006 року. Беззмінними солістками гурту є Вікторія та Слава. Гурт виконує пісні російською мовою.Пісні, які підривають тан... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Ескобар (16+)
22.06 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти»
22.06 • сьогодні
Вечірка «UN:Vekigante»
29.06 • через тиждень