всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
DZIDZIO Контрабас (0+)


Якщо трійця йолопів вирішила зайнятися незаконною справою, чекай кінця світу локального масштабу. Вони виросли на кордоні, тому де знайти «легкi» грошi - для них не питання. Але ко... детальніше>>Знову вдома (12+)
Знову вдома (12+) / Home Again • сьогодні


Еліс (Різ Уізерспун) живе в Лос-Анджелесі. Після 15 років шлюбу її покинув чоловік (Майкл Шин) і тепер вона одна виховує двох дочок. І як їй здавалося, в її розміреному житті не пе... детальніше>>Тілоохоронець кілера (16+)


Безпека – його друге ім'я. Все, що може загрожувати життю і здоров'ю людини він вміє передбачати і запобігати цьому. Адже він (Райан Рейнольдс) – професійний охоронець. А ось в під... детальніше>>Ізі (12+)
Ізі (12+) / Easy • сьогодні


Головний герой картини – 40-річний невдаха-італієць на імя Ісідоро (Нікола Ночелла). Найскладніше в житті йому дається сказати «ні». Тож коли рідний брат попросив про послугу Ісидо... детальніше>>Наречений на двох (КіноМама) (12+)


На радість всім мамам. Спеціальні тихі сеанси «КіноМама». Початок: в Харкові та Львові (King Cross) о 10:00, у Львові (Forum Lviv) о 10:45. Що це? - Фільм у 2D-форматі; приглуш... детальніше>>Емоджі муві (0+)


Кожен, хто хоч раз спілкувався з допомогою сучасних гаджетів, добре знайомий з емоджі. Веселі і сумні, такі що виражають настрій, плани, враження і мрії. Ми бачимо їх щодня. Якісь... детальніше>>Містер Штейн іде в онлайн


П'єр (П'єр Рішар) вже в досить поважному віці. Він живе один і в своєму житті не бачить нічого радісного. Дочка щосили намагається оточити його турботою, але старому це ні до чого.... детальніше>>На драйві (16+)
На драйві (16+) / Baby Driver • сьогодні


На яку б справу не збиралися Док (Кевін Спейсі) і його команда, водієм неодмінно повинен бути Бейбі (Енсел Елґорт). Він любить дві речі – музику і швидкість. Якщо він буде за кермо... детальніше>>Секс Тріп (18+)
Секс Тріп (18+) / The Sex Trip • сьогодні


Головний герой фільму – хлопець на ім'я Едді (Марк Крамптон). Він не просто вміє знаходити спільну мову з дівчатами, він справжній експерт в питаннях зваблювання і спокушання. Наві... детальніше>>Удача Лохана (12+)


Коли Джиммі (Ченнінг Татум) звільнили з роботи, то вся сімейка залишилася без грошей. Кращим способом розбагатіти, на їхню думку, є пограбування банку. Тож Джиммі з братом Клайдом... детальніше>>КІНО

Lego Ніндзяго фільм
21.09 • завтра
DZIDZIO Контрабас (0+)
20.09 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти»
22.09 • через 3 дні

ДІТЯМ

Вистава «Куди зникло море»
27.09 • через тиждень