Фестиваль «Китайський новий рік 2020»


Ну що, готові?Святкуємо Китайський Новий Рік 2020 у Львові вже з 24 по 26 січняШукай свято і розваги:на площі Ринокв ресторації Бачевськихв Malevich Night Club \ Малевич нічний клу... детальніше>>ХХІ Різдвяний Фестиваль «Велика Коляда» 2020 «Яворівська»


У програмі:З 7 по 25 січня 2020 р. – сольні виступи. У понеділок – п’ятницю − о 19.00 год., у суботу − о 14.00 год.18 січня в день Навечiр’я Бог... детальніше>>Програма святкових заходів «Твоє Різдво у Львові»


15 грудня, 2019 р.12:00 Музична комедія «Різдвяна ніч» Національний драматичний театр імені Марії Заньковецької (вулиця Лесі Українки, 1)18:00 Розважальна програма для... детальніше>>Концерт «Музика Версалю»


Величні зали, позолота і кришталь, картини, розписані стелі. Неймовірне за красою та величчю місце, що було резиденцією французьких королів. Тут влаштовували урочисті аудієнції, ро... детальніше>>Концерт «Шопен на роялі XIX сторіччя»


Унікальний віденський рояль кінця XIX століття марки "Швайнгофер" вперше зазвучить наживо  в Органному залі!Найкрасивіша фортепіанна музика  у виконанні Сергія Ковальова.... детальніше>>Концерт «Музика Штрауса»


Музика-щастя. Музика-свято. Музика-настрій. Слухаючи Штрауса, ви автоматично опиняється у розкішному залі, де красиво та дорого вбрані пани та панянки кружляють у вишуканому танці.... детальніше>>Концерт «Нерозгадане чудо»


Роман по телефону – явище відоме, а от романс… Композитор Павло Тютюнник впродовж десяти років наспівував по телефону Ліні Костенко свої романси та пісні на її вірші з... детальніше>>Концерт «Музика ангелів. Арво Пярт. Орган»


Музика, яка відносить у світ мрій, медитації та релаксу. Легка. як вітер, що лоскоче нашу уяву. Прозора і ніжна, водночас несе у собі глибокий філософський сенс. Арво Пярт подарува... детальніше>>Концерт «Пори року» Вівальді


Чи чули ви “Пори року” Вівальді на органі? У вас буде така можливість.“Пори року” є одним з найвідоміших творів Антоніо Вівальді та й всієї епохи бароко. У... детальніше>>Концерт «Симфонії Всесвіту II. Шломо Мінц»


Концерт за участі скрипаля-віртуоза Шломо Мінца, віолончеліста, номінанта «Греммі» Дмитра Яблонського та оркестру «Віртуози Києва». Шломо Мінц — видат... детальніше>>показати усі події на дату