Концерт людини-оркестра Max Tavricheskiy


Ім'я Max Tavrichesky серед українських поціновувачів якісної та безкомпромісної музики вже більше ніж 20 років пов'язують із блюзом. І це не випадково, адже окрім концертів людини-... детальніше>>Фестиваль «Dream Handmade festival»
Фестиваль «Dream Handmade festival» • через тиждень


Dream Handmade Festival – це перший найбільший фестиваль ручної роботи у Західній Україні, який об’єднає на своїй виставковій площі майстрів, авторів дизайнерських виро... детальніше>>Концерт хору Верьовки «Реквієм Моцарта»


Як співає українська душа? Можна собі уявити, почувши Національний заслужений академічний український народний хор ім. Г. Верьовки. Цей без перебільшення легендарний колектив, який... детальніше>>Концертна програма «Реквієм»


Диригент-постановник — заслужений діяч мистецтв України Михайло Дутчак.Художник-постановник — народний художник України Тадей Риндзак. Хормейстер - лауреат всеукраїнськ... детальніше>>Rock&Roll Revolution party by MadCap band
Rock&Roll Revolution party by MadCap band • через 2 тижні


Готуйтеся до дуже гарячого квітня, друзі!Ми веземо крутезний rock-гурт з сонячної Туреччини- The Madcap! Це один суцільний Rock: якісний, потужний, драйвовий! Сцена буде "палати" ц... детальніше>>Святкова програма «Великдень у Гаю 2018»


З нагоди великого свята Воскресіння Христового запрошуємо львів’ян та гостей міста на традиційні фестини «Великдень у гаю».Програма свята наповнена духовним зміст... детальніше>>Концерт «Кращі оперні хори»


Симфонічний оркестр K&K Philharmoniker та Український національний хор (Львів) запрошують на концерт, який перенесе Вас у світ оперного мистецтва Моцарта, Верді та Вагнера під... детальніше>>Концерт гурту «Nothing But Thieves»


Вперше у Львові неймовірні британці «Nothing But Thieves»! Хлопці презентуют новую платівку «Broken Machine».«Nothing But Thieves» - випуст... детальніше>>Концерт «Ліга сміху. Команда «Дніпро»


Зустрічай одну з кращих гумористичних команд нашої країни - команда "Дніпро". Полюбилися номера і жарти, імпровізація і приголомшлива акторська гра.Всі ми пам'ятаємо серію улюблени... детальніше>>Концерт Adam Gontier
Концерт Adam Gontier • через 3 тижні


Adam Gontier у Львові з сольним проектом!Музикант, більш відомий, як колишній фронтмен групи Three Days Grace вперше зіграє у Львові сольну програму. Three Days Grace існує з... детальніше>>ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти»
24.03 • через тиждень
Вечірка «X-Fest»
24.03 • через тиждень