Концерт «Фортепіано в 1, 2, 3, 4, 5, 6 рук»


У програмі твори:К.Сен-Санс Елегія (1 рука)П.Чайковський-М.Плетньов Па де де з балету “Спляча красуня” (2 руки)Р.Шуман Етюд у формі канона (3 руки)Й.Брамс Вальси (4 рук... детальніше>>Концерт «Пори року «4+4»
Концерт «Пори року «4+4» • через 6 днів


Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова» подарує львів’янам та гостям міста свій авторський проект «4+4» – «Пори року» знамени... детальніше>>Концерт «Коляда-колядка»
Концерт «Коляда-колядка» • через тиждень


Персоналії:Колядники,Коза,Кіт,Василь і Маланка,Господиня.Солісти філармонії:Н. Карпінець,І.Грех,С. Гоян,О. Савіцька,М. Габрук.режисер – І. Павлюк.==> квитки <== детальніше>>Гумор-шоу «Вар'яти»
Гумор-шоу «Вар'яти» • через тиждень


Перше україномовне гумор-шоу.Не пропусти порцію гумору від Вар’ятів!Якщо всі сидячі місця викуплені, перед концертом можна придбати просто вхідний квиток, вартість стоячого м... детальніше>>Розіграш квитків на концерт «Музична вітальня»


Розігруємо 2 квитки для одного переможця на концерт «Музична вітальня» у Палац Потоцьких 25 січня 2019 о 17:00.  Щоб прийняти участь у роз... детальніше>>Концерт «Музична вітальня»


Виконавці:Наталія Дитюк – сопраноОксана Рапіта, Мирослав Драган – фортепіаноКвартет «Фенікс»Камерний хор «Глорія»==> квитки <==Запрошуємо... детальніше>>Концерт «Органне відеошоу»


Коли музика оживає на стінах Органного, стає кольором і формами. Коли зображення живе, вібрує, змінюється під ритми і гармонії. Орган і відеоарт – насолода для вух і для очей... детальніше>>Концерт гурту «Ice cream»
Концерт гурту «Ice cream» • через тиждень


Живий звук.Ексклюзивний cover-проект, учасницями якого є лише дівчата, до того ж професійні музиканти. Подарують справжній фонтан позитиву, насолоду та драйв живого професійного ви... детальніше>>Фестиваль культур у Львові 2019


Відкрий світ не виходячи з дому!Цієї зими до Львова приїде близько 100 волонтерів на професійні та волонтерські стажування. Вони привезуть до Львова неймовірний колорит, адже їхнім... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Недоторкані
17.01 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти»
25.01 • через тиждень
Вечірка з Denis Govorun
17.01 • сьогодні