37 Міжнародний Фестиваль «Віртуози»


Фестиваль «Віртуози» має тривалу історію та престижне ім’я. 37-й рік львів’яни та гості міста насолоджуватимуться перлинами світової класики різних жанрів і... детальніше>>X Міжнародний фестиваль єврейської музики «Lviv Klez Fest»


Фестиваль сприяє відродженню єврейської культури та розвитку української галицької мультикультурної столиці - міста Львова. За всі роки існування він став модним й популярним, та п... детальніше>>

Міжнародний фестиваль креативних індустрій «New Wave Exhibition» vol.3


Фестиваль проходить у форматі арт-шоу (діодне, музичне, піротехнічне, циркове).Окрім цього в рамках події для відвідувачів функціонуватимуть: візуальна експозиція (інсталяції та ка... детальніше>>Інтерактивний концерт «Співанки народів світу»


Центр музичного розвитку Tempo та проект M-Dates - музика для найменших запрошують малят від 1 до 2 років.Разом будемо співати улюблені пісні - ліричні та жартівливі, романтичні та... детальніше>>Міський пікнік «Традиції Індії»


Парк Франка перетвориться на Бомбей, а Ротонда стане центром Болівуду, – запрошуємо в казковий світ індійської культури.Духом Індії можна надихнутися ще у на вході у парк: ко... детальніше>>VI Всеукраїнський Фестиваль для найменших «Самоцвітики»


Запрошуємо батьків з дітками на фестиваль дитячої вокально-танцювальної творчості, що відбуватиметься в Парку культури. На фестивалі, окрім виступів дитячих колективів на вас чекат... детальніше>>Фестиваль «Happy dity»
Фестиваль «Happy dity» • через 4 дні


Як стати щасливими батьками щасливих дітей?Все про виховання дітей без насилля! У програмі:Для батьків:Інтерактивні тренінги психологів про виховання дітей без насилля;Індивід... детальніше>>Фестиваль «Leopolis Grand Prix 2018»


Одна з найпопулярніших подій у світі ретро-автомобілів бере свій початок ще з 1930-их років.Гран Прі Львова тоді разом із Гран Прі Монако був частиною Світового Гран Прі. Фест... детальніше>>Велике дитяче свято до Дня захисту дітей


У програмі:аніматори,бульбашкове шоу,спортивні розваги,різні майстер-класи,шкільний патруль від Львівської поліції,ярмарок сувенірів та солодощів,фотозона з повітряною кулею та вел... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Фінал Ліги Чемпіонів 2018
26.05 • через 2 дні
Зачарований принц
24.05 • сьогодні