X Міжнародний фестиваль єврейської музики «Lviv Klez Fest»


Фестиваль сприяє відродженню єврейської культури та розвитку української галицької мультикультурної столиці - міста Львова. За всі роки існування він став модним й популярним, та п... детальніше>>Концерт Олексія Карпенка «Сучасна українська жіноча лірика»


Гості матимуть нагоду послухати фортепіанні версії популярних пісень Марії Чайковської, Тіни Кароль, гуртів «Один в каное» та “VivienneMort”. Програма:... детальніше>>Міський пікнік «Традиції Індії»


Парк Франка перетвориться на Бомбей, а Ротонда стане центром Болівуду, – запрошуємо в казковий світ індійської культури.Духом Індії можна надихнутися ще у на вході у парк: ко... детальніше>>VI Всеукраїнський Фестиваль для найменших «Самоцвітики»


Запрошуємо батьків з дітками на фестиваль дитячої вокально-танцювальної творчості, що відбуватиметься в Парку культури. На фестивалі, окрім виступів дитячих колективів на вас чекат... детальніше>>Фортепіанний концерт Павла Гречки «Вальси Шопена»


Серед фортепіанних мініатюр Фридерика Шопена чи не найбільш популярні його вальси – поетичні та ніжні, жваві та легкі. Створені для салонних музикувань, вони здебільшого мают... детальніше>>Лекція «Chum, корейський традиційний танець»


Запрошуємо Вас на лекцію під назвою "Chum (танець)", де Ви зможете побачити корейський традиційний танець і почути корейські ритми.TalChum: танець з масками.SuengMu: будистський та... детальніше>>Концерт гурту «Gerollds»
Концерт гурту «Gerollds» • через 2 дні


"Музика наповнена життям, гранжовими рифами і бурхливими ритмами року." - так про свою творчість говорять хлопці.Група народилась 25 травня 2010 року, саме тоді відбулась перша реп... детальніше>>Розіграш квитків на концерт «Бетховен. Три величні сонати»


Тетяна БіликНайближчим часом адміністрація cконтактує з переможцями, щоб підвердити їх ім'я і прізвище. Розігруємо 2 квитки для одного переможця на концерт «Бетхове... детальніше>>Концерт струнного дуету Богдана Ільницького і Павла Кропа


Виконавці:Павло Кроп (контрабас);Богдан Ільницький (скрипка),У програмі мелодії “Linkin park”, Adele, “Nirvana”, “Coldplay”, Майкла Джексона, &l... детальніше>>Концерт «Культура в квадраті»


Весна, природа, сонце, концерти, майстер-класи - і це все звітний день Палацу культури ім. Гната Хоткевича.У програмі:виступи наших колективівмайстер-класирозважальна програма для... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Фінал Ліги Чемпіонів 2018
26.05 • через 2 дні
Зачарований принц
24.05 • сьогодні