Концерт «Bach 334-birthday night»


18:00Фойє концертного залуОрганна Прелюдія від Й. С. БахаОлена Мацелюх – орган18:18Й.С. Бах. Бранденбурзький концерт № 3 соль -мажор (BWV 1048)Allegro,Adagio, AllegroЙ.С. Бах... детальніше>>Концерт «Liebestod»
Концерт «Liebestod» • через 2 дні


Виконавці:Академічний Симфонічний оркестр ЛНФ,Віктор Ямпольський – диригентУ програмі:Й. Брамс. Варіації на тему ГайднаР. Вагнер. Вступ і Смерть Ізольди з опери «Тріста... детальніше>>Концерт «FRESH Classics: Академія INSO-Lviv»


Класика завжди молода! І цей концерт вкотре це підтвердить.Юні віртуози - переможці міжнародних конкурсів виконають сольні партії в концертах-шедеврах у супроводі емоційного симфон... детальніше>>Концерт «Крізь роки і печалі»


Ліна Костенко не потребує красномовних слів. Ліна Костенко – це щирі, влучні, насичені й глибокі слова. Це надрив й надріз, це по живому, до мурашок по шкірі. Її поезії &ndas... детальніше>>Концерт «Шедеври класики»


У програмі:Дж. Россіні. Увертюра до опери "Севільї цирюльник"В. Белліні. Арія Рікардо з опери "Пуритани"соліст - лауреат міжнародних конкурсів, стипендіат Вагнерівської премії, Свя... детальніше>>Концерт «24 Caprices: Paganini - Skoryk»


Маестро Мирославу Скорику – 80! І це велика честь і дарунок долі бути його сучасниками: мати можливість спілкуватись з ним, виконувати прем’єри його творів, надихатись... детальніше>>Концерт «Сім останніх слів»


Виконавці:Камерний хор «Глорія»; Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова»; Анджей Косендяк, диригент.У програмі:Вітолюд Лютославський. &laqu... детальніше>>Концерт Vivienne Mort з вокальним квартетом


Danielle Zayushkina: "Багатоголосся жило в спорудах зі спеціально вбудованою і продуманою акустикою, де воно мало максимальну силу впливу на тих, хто слухає і на тих, хто співає. М... детальніше>>Вистава «Лис Микита»


Музична казка Богдана Янівського, лібрето Романа Кудлика за однойменною казкою Івана Франка «Лис Микита».«Лис Микита» – казка про звірів, насичена, яс... детальніше>>Концерт «How Beautiful» кращі арії для сопрано


Виконавці:Ірина Стефанко - сопрано; Олена Мацелюх - орган; духовий квінтет солістів ЛНФ.У програмі:Г.Ф. Гендель. "How beautiful"; "He shall feed his flock"; " Let the Bri... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Гуцулка Ксеня (0+)
20.03 • сьогодні
Зелена книга (12+)
20.03 • сьогодні
Свінгери 2 (16+)
20.03 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти»
20.03 • сьогодні
Вечірка «Basseidon»
23.03 • через 4 дні
Виступ Дизель шоу
22.05 • більше місяця

КОНЦЕРТИ ТА СВЯТА

Концерт Тима Белорусских
28.05 • більше місяця
День міста Львова 2019
04.05 • більше місяця