IV Міжнародний фестиваль літньої пори


Розклад:14 липня, 19:00 – Концерт-відкриття «Royal duet»;14 липня, 21:00 – Концерт «У полоні пристрасного танго»;16 липня, 19:00 &ndas... детальніше>>Концерт «De la France Aves Amour»


В межах IV Міжнародний фестиваль літньої пори.Фестиваль «Pizzicato e Cantabile» об’єднує кращих виконавців із багатьох країн світу. П’єр та Авґустін Зе... детальніше>>Концерт «Варвара Турта. Музика для клавесина»


В межах IV Міжнародний фестиваль літньої пори.Варвара Турта – молода київська клавесиністка та піаністка. Серед її досягнень – дві перемоги на престижному Міжнарод... детальніше>>Концерт «Натхненні Адріатичним узбережжям»


В межах IV Міжнародний фестиваль літньої пори.Незрівняні та безмежно красиві узбережжя Хорватії, країни, що знаходиться на перехресті Центральної та Південно-Східної Європи і... детальніше>>Розіграш квитків на концерт «Гості з чеської Острави»


Розігруємо 2 квитки для одного переможця на концерт «Гості з чеської Острави» в рамках IV Міжнародний фестиваль літньої пори у Львівській обласній ф... детальніше>>Концерт «Гості з чеської Острави»


В межах IV Міжнародний фестиваль літньої пори.Камерні вокальні композиції, а також грандіозні й популярні номери із опер у транскрипції для голосу і фортепіано є чи не найулюб... детальніше>>Концерт «Перша скрипка»
Концерт «Перша скрипка» • через 2 тижні


Талановиті українські скрипалі та піансти, які здобули лауреатські звання на престижних міжнародних конкурсах, виступлять на сцені Львівської філармонії.Звучатиме програма, яка при... детальніше>>Концерт «Bach&Vivaldi»
Концерт «Bach&Vivaldi» • через 2 тижні


В межах IV Міжнародний фестиваль літньої пори.Композиції Й.С. Баха та А. Вівальді доволі часто можна побачити на українських афішах. Не дивлячись на це, музика таких знакових... детальніше>>Концерт «Петр Плани. Шедеври для органа»


В межах IV Міжнародний фестиваль літньої пори.Чеський органіст Петр Плані є корифеєм органного мистецтва сучасності. Окрім численних сольних концертів у себе на батьківщині, він ак... детальніше>>Концерт «Чарівний перстень Вольфганга»


Концерт-зустріч двох молодіжних оркестрів: BLJO/ Баварського молодіжного та Молодіжного симфонічного оркестру України/ YsOUМаленький Вольфганг Амадей потрапляє в незвичну чарівну м... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Король Лев
18.07 • сьогодні
Доктор Фауст
18.07 • сьогодні

КОНЦЕРТИ ТА СВЯТА

Кавуновий фестиваль 2019
24.08 • більше місяця

РОЗВАГИ ТА СПОРТ

Фестиваль «So Green Fest 2019»
27.07 • через тиждень
Фестиваль «РОДИНАfest»
18.08 • більше місяця