Концерт гурту «Kadnay»
Концерт гурту «Kadnay» • через 5 днів


Kadnay - українська indie, electro-pop група, утворена в 2012 році.Два хлопця, Діма Каднай і Філіп Коляденко грають на гітарах і клавішах, обидва пишуть пісні.В кінці 2014-го року... детальніше>>Концертна програма «Sounds of Boney M feat Sheila Bonnick»


Оцінюючи музичну спадщину нестримних 80-х, можна сміливо стверджувати, що зірка Boney M була однією з найяскравіших в сузір'ї інших культових груп знаменитої епохи «Диско&raq... детальніше>>Прем’єра Всеукраїнського «Stand Up Ua»


Гумор з усіх куточків України.На вас чекають дві години якісно відібраного гумору.Для вас виступатимуть:Юрій Громовий - м. Київ.Святослав Марченко - м. Черкаси.Денис Голишев - м. С... детальніше>>Концерт Melovin
Концерт Melovin • через 2 тижні


Великий сольний концерт представника України на «Євробаченні-2018» - Melovin.Артист представить нове музичне шоу, яке шанувальники зможуть побачити вже через два тижні... детальніше>>

Концерт гурту «Trio Mandili»
Концерт гурту «Trio Mandili» • через 3 тижні


У Львові виступить грузинський гурт Trio Mandili, який став фeномeном YouTube!Грузинські дівчата бeз професійної музичної освіти стали світовими зірками буквально за кілька днів. "... детальніше>>Концерт Бориса Гребєнщикова та гурту «Акваріум»


Легендарна рок-група «Акваріум» повертається з концертом! Шанувальники групи зможуть відзначити знаменну подію разом з артистами на великому святковому концерті.Підбірк... детальніше>>Концерт гурту «Пошлая Молли»


Вони кулею увірвалися в наші плеєри та за півроку зробили те, на що інші молоді гурти витрачають майже всю свою молодість. Заповнені зали, фанати, що співають пісні в унісон та тис... детальніше>>Концерт гуртів «Enej» та «Kozak System»


Українське об’єднує!Концерт-сенсація!Концерт-вибух!Світові зірки – уже цієї осені!«Enej» – всесвітньо відомий польський рок-гурт, більшість учасників... детальніше>>Вистава «Шафа» від «Freedom Ballet»


Балет Олени Коляденко «Freedom Ballet» представляє свій захоплюючий спектакль під назвою «Шафа».Кожен їхній рух зачаровує з першої секунди, кожен їхній вихі... детальніше>>показати усі події на дату