Концерт Kavabanga & Depo & Kolibri


Цього дня для вас знову викладатимуть свої душі хлопці, які підкорили безліч сердець.Мільйони переглядів на YouTube;Тисячі людей на концертах;Шалена підтримка і надзвичайна популяр... детальніше>>Концерт «Ukrainian Acoustic Weekend»


Сучасні українські гурти виступлять на одній сцені та покажуть улюблені пісні в акустичному звучанні.Не пропусти можливість співати разом з нами!Серед запрошених музикантів:Vivienn... детальніше>>Концерт гурту «The Hardkiss» «Залізна ластівка»


Увага! Змінене місце проведення концерту.Третій студійний альбом The Hardkiss "Залізна ластівка" вийде у вересні, а у жовтні гурт представить його у Львові.Ми так любимо поєднувати... детальніше>>Концерт гурту «Пошлая Молли»


Вони кулею увірвалися в наші плеєри та за півроку зробили те, на що інші молоді гурти витрачають майже всю свою молодість. Заповнені зали, фанати, що співають пісні в унісон та тис... детальніше>>Концерт гуртів «Enej» та «Kozak System»


Українське об’єднує!Концерт-сенсація!Концерт-вибух!Світові зірки – уже цієї осені!«Enej» – всесвітньо відомий польський рок-гурт, більшість учасників... детальніше>>Концерт Francis Goya
Концерт Francis Goya • через тиждень


Найромантичніший гітарист світу Francis Goya виконує композиції з українськими мотивами   Епітети та порівняння, якими нагороджує Френсіса Гойю світова музична критика, н... детальніше>>Вистава «Шафа» від «Freedom Ballet»


Балет Олени Коляденко «Freedom Ballet» представляє свій захоплюючий спектакль під назвою «Шафа».Кожен їхній рух зачаровує з першої секунди, кожен їхній вихі... детальніше>>Концерт «Ляпис'98»
Концерт «Ляпис'98» • через 3 тижні


«Ляпіс-98» оголошує рік знакових концертів: альбому Ляпіса Трубецького "Ти кинула" 20 років!Всі хіти ляпісів у великому тригодинному шоу.==> квитки <== детальніше>>Сольний концерт гурту «Один в каное»


Небанальні тексти, глибоке звучання, витончений та обережний підхід до кожного звуку творять обличчя сучасної української музики. Такої, якою її чують троє музикантів та прихильник... детальніше>>Концерт гурту «Onuka»


Onuka представить Львову новий альбом Mozaїka - історію про низку дивних збігів, обставин і символів. Все склалося.Mozaїka — більше ніж просто альбом. Це інтерактивний проект... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Скажене весілля (12+)
17.10 • сьогодні
DZIDZIO перший раз
25.10 • через тиждень

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Дизель шоу
19.10 • через 3 дні
Вечірка «Halloween»
31.10 • через 2 тижні

КУЛЬТУРА

Забіг «Union Run»
21.10 • через 5 днів
Концерт Деміена Ескобара
23.10 • через тиждень