Концерт гурту «Kazka»


Цей концерт – підсумок творчих напрацювань Kazka протягом року, від моменту виходу першої пісні до виходу першого альбому. За цей рік пісня «Свята́» підкорил... детальніше>>Музичний салон в музеї


У рамках Французької Весни у Львові Музей етнографії та художнього промислу ІН НАН України запрошує на дві акції.16:30 - презентація новоатрибутованого гобелену з експозиції Музею,... детальніше>>Концерт лауреатів VІІ Маріупольського фестивалю-конкурсу юних виконавців «Музичний листопад»


Запрошуємо до Львівської обласної філармонії послухати майбутніх віртуозів у супроводі оркестру “Віртуози Львова” під диригуванням Василя Крячка.==> квитки <== детальніше>>Концерт «Choconuts»
Концерт «Choconuts» • сьогодні


Choconuts - команда амбіційних музикантів, які вміють створювати запальну атмосферу на будь якій вечірці. Це сучасні танцювальні хіти під драйвове аранжування, універсальний реперт... детальніше>>Концерт «Наш біль – Чорнобиль»


Виконавці:Інна Павлюк – художнє слово, Ніна Карпінець – сопрано, Ірена Грех – мецо-сопрано, Станіслав Гоян – ба... детальніше>>ХIII відкритий хоровий фестиваль «Жайвір скликає друзів»


Мета фестивалю є відродження та популяризація жанру хорової музики, формування громадської думки щодо всебічного сприяння розвитку хорового мистецтва в Україні, залучення дітей і м... детальніше>>Концерт «Улюблені мелодії з кіно» у виконанні піаніста Олексія Карпенка


Серед іншого заплановані головні музичні теми з к/ф «Запах жінки», «Леон-кіллер», «Пірати Карибського моря», “What a wonderful world&rdquo... детальніше>>Концерт гурту «Mad Heads.UA»
Відмінено


Скучили за Мед Хедс?Тепер цей гурт у трішки іншому складі!Замість Вадима Красноокого, який зараз підкорює терени Канади, для вас буде співати улюблені хіти - Кирил Ткаченко! Його я... детальніше>>Концерт гурту «Stare Misto»


Ця, вже весняна субота, пройде у компанії надзвичайно харизматичних, драйвових і дуже співочих хлопців гурту Stare Misto cover band! Дарують нестримну енергетику та запал, яких вис... детальніше>>Концерт скрипкового дуету «Innovation Duo»


Якуб Дзялак та Анна Дзялак-Савицька, знані як швейцарський дует Innovation Duo. Всього дві скрипки та цілий всесвіт музики!Якуб Дзялак живе у Швейцарії з 16 років. На музичній сцен... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Секс-контроль (16+)
26.04 • сьогодні
Показ фільму «Мрійники»
01.05 • через 5 днів

РОЗВАГИ ТА СПОРТ

Велодень у Львові 2018
20.05 • через 3 тижні