Концерт «Нерозгадане чудо»


Роман по телефону – явище відоме, а от романс… Композитор Павло Тютюнник впродовж десяти років наспівував по телефону Ліні Костенко свої романси та пісні на її вірші з... детальніше>>Концерт «Музика ангелів. Арво Пярт. Орган»


Музика, яка відносить у світ мрій, медитації та релаксу. Легка. як вітер, що лоскоче нашу уяву. Прозора і ніжна, водночас несе у собі глибокий філософський сенс. Арво Пярт подарува... детальніше>>Концерт «Пори року» Вівальді


Чи чули ви “Пори року” Вівальді на органі? У вас буде така можливість.“Пори року” є одним з найвідоміших творів Антоніо Вівальді та й всієї епохи бароко. У... детальніше>>«Розколяда» у ТРК Victoria Gardens


1 лютого о 16:00 на традиційну різдвяно-новорічну «Розколяду» у ТРК Victoria Gardens. Талановита молодь виконає улюблені колядки та щедрівки, подарує святковий настрій... детальніше>>Концерт «Симфонії Всесвіту II. Шломо Мінц»


Концерт за участі скрипаля-віртуоза Шломо Мінца, віолончеліста, номінанта «Греммі» Дмитра Яблонського та оркестру «Віртуози Києва». Шломо Мінц — видат... детальніше>>Концерт гурту Друга ріка «Акустика в опері»


Вперше в оперному театрі – 10 лютого на концерті до дня всіх закоханих лунатимуть такі знайомі та драйвові пісні гурту Друга Ріка.Гурт «Друга ріка» виступить з ак... детальніше>>Розіграш квитків на концерт «Sound object»


Розігруємо 2 квитки для одного переможця на концерт «Концерт «Sound object» у Львівській обласній філармонії 13 лютого о 19:00.  Щоб... детальніше>> Концерт «Sound object»
Концерт «Sound object» • через 2 тижні


Виконавці:Наталія Кожушко-Максимів, флейтаКатерина Кондратюк, флейтаМаркіян Максимів, гобойТарас Гамар, кларнетБогдан Кожушко, акордеонОлена Кравець, скрипкаОлена Майборода, скрипк... детальніше>>Концерт «Святослав Кондратів Вікінг»


У Львівській національній філармонії відбудеться концерт відомого українського композитора і музиканта-скрипаля Святослава Кондратіва, який презентує у Львові свій новий альбом &la... детальніше>>Концерт «Розколяда»
Концерт «Розколяда» • через 2 тижні


Наталія Половинка і Театральний центр “Слово і голоС” представлять публіці найдавніші коляди з цілої України, різдвяні псальми, класичні арії та давні духовні напіви сп... детальніше>>показати усі події на дату