Концерт «Музичний HUB»
Концерт «Музичний HUB» • через тиждень


Диригент з Британії, оркестр і солісти з України, музична програма на перетині культур і континентів. Саме увертюрою «Карнавал» чеський класик Антонін Дворжак прощався... детальніше>>Концерт «Любов від Моцарта»


Блискучий український кларнетист і диригент Тарас Демчишин - на сцені Дзеркальної зали із натхненною програмою із творів В.А.Моцарта.Тарас Демчишин - музикант українського походжен... детальніше>>Фортепіанна презентація роману «До музики»


Що поєднує Шопена, Бетховена, Брамса, Ґріґа та Дебюссі, крім того що вони геніальні композитори? Їхні музичні композиції фігурують на сторінках творів відомого норвезького письменн... детальніше>>Органне шоу «Музика до фільмів»


Орган і відео – насолода для вух і для очей!Львівський органний зал запрошує поринути у світ яскравих кадрів кіно та ефектних звуків органа. Після великого успіху першого пок... детальніше>>Концерт «На зеленому горбочку»


Концерт-вистава за мотивами казок, віршів та фольклорних записів Лесі Українки та Олени ПчілкиЛеся Косач почала писати вірші ще дитиною. Дуже важливою була підтримка її мами, письм... детальніше>>Концерт «Серенади весни»
Концерт «Серенади весни» • через тиждень


Виконавці:Оксана Литвиненко Литвиненко - віолончельАкадемічний камерний оркестр "Віртуози Львова"Сергій Бурко - диригентУ програмі:В. А. Моцарт. «Serenata notturna» з к... детальніше>>

Концерт гурту «Enter Shikari»
Концерт гурту «Enter Shikari» • через тиждень


Яскраві і неповторні Enter Shikari повертаються в Україну!Відомий колектив із Британії запалить Львів своєю дикою енергетикою та змусить серця українських фанів битися в шаленому р... детальніше>>Концерт гурту ТІК «Нове та Найкраще»


Як відомо, ТІК по праву вважають Кращим Святковим Гуртом України.Пісні гурту ТІК співають усі – від домогосподарки до високопосадовця. Адже саме в цих піснях відчувається нас... детальніше>>показати усі події на дату

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти»
24.02 • через тиждень
Кастинг «Miss Lviv 2019»
21.02 • через 4 дні
Stand up battle — 2019
17.02 • сьогодні

КУЛЬТУРА

Вистава «Аліса»
26.02 • через тиждень