Міський пікнік «Традиції Індії»


Парк Франка перетвориться на Бомбей, а Ротонда стане центром Болівуду, – запрошуємо в казковий світ індійської культури.Духом Індії можна надихнутися ще у на вході у парк: ко... детальніше>>VI Всеукраїнський Фестиваль для найменших «Самоцвітики»


Запрошуємо батьків з дітками на фестиваль дитячої вокально-танцювальної творчості, що відбуватиметься в Парку культури. На фестивалі, окрім виступів дитячих колективів на вас чекат... детальніше>>Концерт «DZIDZIO» Мега тур «Super-Puper»


Мега тур “Super-Puper” пройде більше ніж у 26 містах України і розпочнеться концертом на стадіоні “Арена Львів”. Саме тут DZIDZIO у 2013 році першим зр... детальніше>>Концерт «Культура в квадраті»


Весна, природа, сонце, концерти, майстер-класи - і це все звітний день Палацу культури ім. Гната Хоткевича.У програмі:виступи наших колективівмайстер-класирозважальна програма для... детальніше>>Фестиваль «Happy dity»
Фестиваль «Happy dity» • через 4 дні


Як стати щасливими батьками щасливих дітей?Все про виховання дітей без насилля! У програмі:Для батьків:Інтерактивні тренінги психологів про виховання дітей без насилля;Індивід... детальніше>>Фестиваль «Leopolis Grand Prix 2018»


Одна з найпопулярніших подій у світі ретро-автомобілів бере свій початок ще з 1930-их років.Гран Прі Львова тоді разом із Гран Прі Монако був частиною Світового Гран Прі. Фест... детальніше>>Концерт Олега Винника
Концерт Олега Винника • через тиждень


Олег Винник – популярний український співак, композитор, автор текстів, якого по праву вважають найзатребуванішим та найгастролюючим артистом. В кожному місті його зустрічают... детальніше>> Дитячий профорієнтаційний фестиваль «Місто професій 2018»


Увага! через погодні умови фестиваль перенесено, орієнтовно на 9 червня. Слідкуйте за новинами."Місто професій"- це дитячий соціальний профорієнтаційний проект, метою якого є дати... детальніше>>Фестиваль електронної музики «Westland Festival»


Повернувшись у спогади - 2016 рік подарував нам драйвову ніч з Markus Schulz, 2017-й ми провели у потужному рейві з ATB, так і хочеться віднайти машину часу, повернутися та пережит... детальніше>>Фестиваль українських виробників «Гармидер у літньому таборі»


Гармидер - це фестиваль українських виробників, що цьогоріч відбудеться у тематиці літнього табору!Заснований з метою популяризувати соціальне підприємництво та товари вітчизняного... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Фінал Ліги Чемпіонів 2018
26.05 • через 2 дні
Зачарований принц
24.05 • сьогодні