37 Міжнародний Фестиваль «Віртуози»


Фестиваль «Віртуози» має тривалу історію та престижне ім’я. 37-й рік львів’яни та гості міста насолоджуватимуться перлинами світової класики різних жанрів і... детальніше>>Концерт Степана Гіги


Для вас - нова красива програма артиста!Степан Гіга віддає всього себе музиці, при цьому залишається дбайливим батьком і зразковим сім'янином. Його творчість світиться позитивом. С... детальніше>>X Міжнародний фестиваль єврейської музики «Lviv Klez Fest»


Фестиваль сприяє відродженню єврейської культури та розвитку української галицької мультикультурної столиці - міста Львова. За всі роки існування він став модним й популярним, та п... детальніше>>Концерт гурту «Secret Forest» та Bilal Karaman


Відбудеться спільний концерт львівського гурту Secret Forest та відомого джазового гітариста BILAL KARAMAN (Амстердам - Стамбул), який вперше гастролюватиме в Україні. Таким інтерн... детальніше>>Міжнародний фестиваль креативних індустрій «New Wave Exhibition» vol.3


Фестиваль проходить у форматі арт-шоу (діодне, музичне, піротехнічне, циркове).Окрім цього в рамках події для відвідувачів функціонуватимуть: візуальна експозиція (інсталяції та ка... детальніше>>Концерт Олексія Карпенка «Сучасна українська жіноча лірика»


Гості матимуть нагоду послухати фортепіанні версії популярних пісень Марії Чайковської, Тіни Кароль, гуртів «Один в каное» та “VivienneMort”. Програма:... детальніше>>Концерт оркестру «Орфей» з програмою «Вокальний експрес»


Запрошуємо на концерт легендарного українського оркестру "Орфей".Вісім голосів, які підкорили усю Європу підготували для вас ексклюзивну концертну програму "Вокальний експрес".На г... детальніше>>Концерт «На межі епох»


Виконавці:Ацуко Сета, фортепіано (Німеччина-Японія)Академічний симфонічний оркестр Львівської філармоніїТарас Криса, диригентПрограма:Людвіґ ван Бетховен. Концерт для фортепіано з... детальніше>>Міський пікнік «Традиції Індії»


Парк Франка перетвориться на Бомбей, а Ротонда стане центром Болівуду, – запрошуємо в казковий світ індійської культури.Духом Індії можна надихнутися ще у на вході у парк: ко... детальніше>>VI Всеукраїнський Фестиваль для найменших «Самоцвітики»


Запрошуємо батьків з дітками на фестиваль дитячої вокально-танцювальної творчості, що відбуватиметься в Парку культури. На фестивалі, окрім виступів дитячих колективів на вас чекат... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Фінал Ліги Чемпіонів 2018
26.05 • через 2 дні
Зачарований принц
24.05 • сьогодні