Концерт «Тоні Раут & Ttalibal Badpazific»


«BAD Pazific» - не просто назва альбому. Це щось більше. Це творче об'єднання, бренд, туса.Антон Басаєв родом із Санкт-Петербурга стрімко увірвався у свідомість шанувал... детальніше>>Концерт Mark Gross Quartet (USA) «Jazz from New York»


Альт-саксофоніст Марк Гросс добре відомий поціновувачам джазової музики як справжній майстер хард-бопа і джазової традиції. Випускник знаменитого Berklee College of Music, Гросс бу... детальніше>>Гумор-шоу «Вар'яти»
Гумор-шоу «Вар'яти» • через тиждень


Перше україномовне гумор-шоу.Не пропусти порцію гумору від Вар’ятів!Якщо всі сидячі місця викуплені, перед концертом можна придбати просто вхідний квиток, вартість стоячого м... детальніше>>Концерт гурту «Табула Раса»


Вершини всіх хіт-парадів з досі популярними хітами: «Любимая машина», «Дорога» (Я сошёл с ума), «Шейк Шей-Шей» премії і перші місця на фестиваля... детальніше>>Концерт NANA «Super Disco 90-2000's»
Концерт NANA «Super Disco 90-2000's» • через 2 тижні


Вперше у Львові! Ми відкриваємо портал в 90-ті роки минулого століття! Легенда дискотек і хіт-парадів, топовий артист 90-х – NANA! Його пісня «Lonely» досягла пла... детальніше>>Концерт гурту «Холодне Сонце»


Довгоочікуваний концерт-повернення в підтримку нового альбому “Чорне Вино”!Отже, головний емоційний концерт року, на якому крім пісень з нового альбому, буде унікальна... детальніше>>Концерт «ACDC tribute show»
Концерт «ACDC tribute show» • через 3 тижні


AS / DS - триб'ют легендарних AС / DС у ЛьвовіЖити потрібно так, щоб було що згадати. Подорожувати так, щоб завжди повертатися. Любити пристрасно і яскраво, нехай навіть тільки на... детальніше>>Концерт гурту «Дикі Серцем»


Дикі Серцем - український рок-гурт з міста Львова, заснований у 2009 році. Усі пісні написані учасниками гурту. Живий звук.==> квитки <== детальніше>>Концерт гурту «СКАЙ»
Концерт гурту «СКАЙ» • більше місяця


Складно повірити, що тернопільський колектив "СКАЙ" був заснований в далекому 2001 році. На сьогоднішній день у команди 6 альбомів, безліч кліпів, нагород, гастрольних турів, фести... детальніше>>Концерт гурту «Rock-H»
Концерт гурту «Rock-H» / «Рокаш» • більше місяця


«Rock-H» або «Рокаш» — український рок-гурт з Мукачевого, Закарпаття. Півфіналіст проекту «Свіжа кров» на телеканалі М1, лауреат фестивалю... детальніше>>КІНО

Скажене весілля
04.10 • через тиждень
Проста послуга
26.09 • сьогодні
Монахиня (16+)
26.09 • сьогодні

КУЛЬТУРА

Етно-ярмарок «День гарбуза»
07.10 • через тиждень

ДІТЯМ

Забава в саду. Етно BBQ
06.10 • через тиждень