Концерт «Коляда-колядка»


Персоналії:Колядники,Коза,Кіт,Василь і Маланка,Господиня.Солісти філармонії:Н. Карпінець,І.Грех,С. Гоян,О. Савіцька,М. Габрук.режисер – І. Павлюк.==> квитки <== детальніше>>Різдвяне музично-театральне дійство «Мозаїка»


«Мозаїка» - щорічний різдвяний міжнародний проект Уляни Горбачевської що був започаткований у 2011 році. За підтримки посольства Республіки Литва в Україні та Leo... детальніше>>Концерт-вечірка «По Коляді!»


От і по різвдяних святах – пампухів вже немає, холодець закінчився, а коляда продовжує лунати! А давайте ще разом поколядуємо і гарно проведемо ту коляду до наступного року.В... детальніше>>Концерт «Коляди народів світу»


Виконавці:Академічний інструментальний ансамбль «Високий Замок»Солісти філармонії==> квитки <== детальніше>>Великий Різдвяний концерт «Noel»


Мабуть найочікуваніша подія цієї зими! Великий Різдвяний концерт NOEL у Львові! Ми передамо вам всю таємницю народження Ісуса у музичному форматі! Джаз, Госпел, Поп, що тільки не з... детальніше>>Концерт «Opera Gala»
Концерт «Opera Gala» • через тиждень


Різдво – це радісний час – час милосердя, доброти, всепрощення, час, коли у будинках пахне ялинкою та смачною випічкою, а на вулицях наших міст лунають колядки. Це свят... детальніше>>ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти»
25.01 • через 3 дні
Вечірка «Disco 90-2000's»
26.01 • через 4 дні

ДІТЯМ

Вистава «Коза-Дереза»
24.01 • через 2 дні