ІІІ міжнародний Фестиваль Параджанова на Левандівці


Вже традиційно відбудуться кінопокази під час фестивалю, візуальні проекти, музичні концерти та театральні постановки.Фестиваль є досить популярним серед мешканців та гостей нашого... детальніше>>Заходи з нагоди святкування 27 річниці Дня незалежності


19−24 серпня, 14:00−22:00 – Фестиваль Параджанова на ЛевандівціКультурно-мистецький центр «Супутник», Левандівський парк, (вул. Повітряна, 20)22&minus... детальніше>>Міжнародний фольклорний фестиваль «Етновир 2018»


Цього року вперше у Львові виступатимуть колективи з Перу, Парагваю та Індонезії.Особливості перуанського етносу представлятиме «Ritmos del Tiempo» – фольклорна о... детальніше>>Фестиваль «Zaxidfest 2018»
Фестиваль «Zaxidfest 2018» • через 4 дні


Топовий український фестиваль європейського рівня цьогоріч зустрічатиме понад 50 іменитих виконавців. Упродовж трьох днів, з 24 по 26 серпня 2018 року, в Родатичах, що в 40 км від... детальніше>>Фестиваль вуличної їжі «Street Food So Good. Asia edition»


Радимо не відкладати на потім. І прямо зараз приєднатися до чергової гастрономічної мандрівки у Парку культури!Шостий Street Food So Good буде присвячений… азійській кухні.Б... детальніше>>Фестиваль винограду та вина «Галицька лоза»


Зберуться виноградарі та винороби із Львівщини.Вони організують фестиваль, на якому представлять понад 100 сортів винограду та виробів із нього.Конкурси, виставка-ярмарок, конферен... детальніше>>Театральний фестиваль «Кіт Ґаватовича 2018»


Кіт Ґаватовича – театральний фестиваль під відкритим небом відбувається у одній із найпопулярніших відпочинкових локацій Львова - Стрийському парку.Під час фестивалю відвідув... детальніше>>Свято хліба 2018
Свято хліба 2018 • через 2 тижні


З хлібом і хата тепліша, і пісня миліша»Музей народної архітектури та побуту у Львові ім. Климентія Шептицького, Громадська організація «Гільдія приватних пекарів та ко... детальніше>>Фестиваль «На каву до Львова 2018»


Lviv coffee festival єднає людей. Ми створимо особливу атмосферу для ваших зустрічей із рідними та близькими. Ми покажемо Вам як і чим живе світ кави: обладнання та аксесуари,... детальніше>>II Фестиваль Людомира Ружицького​


Програма:13 вересня – Оперний КонцертУ програмі:Станіслав Монюшко інтрада та пролог з опери «Старший двір»Станіслав Монюшко Арія Анни IV дії опери «Ста... детальніше>>показати усі події на дату

РОЗВАГИ ТА СПОРТ

Свято хліба 2018
09.09 • через 2 тижні
Етно-ярмарок «День гарбуза»
14.10 • більше місяця

ДІТЯМ

Active Weekend Lviv
09.09 • через 2 тижні
Територія дитячого дозвілля
02.09 • через тиждень