Фестиваль «Французька Весна 2018»


15-та «Французька Весна в Україні»Фестивальний ювілей під знаком спільних ініціатив і новаторських проектівФестиваль, що став брендом.Фестиваль, на який очікують,... детальніше>>Фестиваль «EthnoЛялька 2018»


Урочисте відкриття: 24 квітня на 16 годині.Тема одна єдина загальна - етно: без уточнень та обмеженьГоловними «моделями» експозиції є ляльки, виконані в різних техніках... детальніше>>ХIII відкритий хоровий фестиваль «Жайвір скликає друзів»


Мета фестивалю є відродження та популяризація жанру хорової музики, формування громадської думки щодо всебічного сприяння розвитку хорового мистецтва в Україні, залучення дітей і м... детальніше>>Свято екомислення у Горіховому гаю  «Green Day»


Метою акції є привернення уваги до нагальних екологічних проблем сучасних міст, а також свідоме навчання дітей відповідальності за природні ресурси планети.Формат заходу передбачає... детальніше>>Перфоманс-фестиваль «ZABIH»


ZABIH відкриває нове поле для співпраці й експерименту - Міжнародний фестиваль перфомансу. Це місце для спілкування, популяризації та розвитку перформансу - повноцінного медіа в пр... детальніше>>Всеукраїнський фестиваль духових оркестрів та мажореток «Королівський лев 2018»


Ця унікальна подія приверне увагу усіх і кожного зокрема мешканця та гостя нашого міста. Адже музика звучатиме просто неба: марш-паради проходитимуть вулицями Львова, концертні про... детальніше>>Фестиваль «Craft Beer & Vinyl Music Festival» Відкриття сезону


Що тут буде:45 пивоварень разом із домашникамипонад 30 продавців вінілів і техніки4 музичні сцени і понад 30 вінілових dj'ївконцерти рок-н-лу і нової фольк-музики у 10КОРПУСІвеличе... детальніше>>День міста Львова 2018
День міста Львова 2018 • через тиждень


Щороку у місті відбувається пишне відзначення Дня міста Львова. Масштабна програма святкування включає в себе офіційні вітання від публічних осіб з Днем міста, народні гуляння, кон... детальніше>>Міжнародний фестиваль «Флюгери Львова 2018»


«Флюгери Львова», які вже шістнадцять років поспіль розпочинають сезон фестивалів у Львові.Цього року фестиваль запрошує своїх шанувальників на джаз, world music та old... детальніше>>Фестиваль «BBQ Fest 2018»
Фестиваль «BBQ Fest 2018» • через тиждень


Збираємось всім містом на найбільший BBQ Fest сезону! Багато м'яса на вогні від шефів кращих львівських ресторанів у затишному подвір’ї палацу Потоцьких, правильна музика, кр... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Секс-контроль (16+)
26.04 • сьогодні
Показ фільму «Мрійники»
01.05 • через 5 днів

РОЗВАГИ ТА СПОРТ

Велодень у Львові 2018
20.05 • через 3 тижні