Концерт «Мінорний орган. Томас Меллан»


Цього літа Львів на два тижні стане домівкою для органістів з усього світу. З 13 по 26 серпня в Органному залі проходитиме Львівський органний фестиваль 2018. На гостей чекають 13... детальніше>>Нічний органний концерт


Цього літа Львів на два тижні стане домівкою для органістів з усього світу. З 13 по 26 серпня в Органному залі проходитиме Восьмий міжнародний органний фестиваль та органна резиден... детальніше>>Концерт «Естонська органна музика»


Цього літа Львів на два тижні стане домівкою для органістів з усього світу. З 13 по 26 серпня в Органному залі проходитиме Восьмий міжнародний органний фестиваль та органна резиден... детальніше>>Концерт Павла Ільницького


На Вас чекає виступ романтичного Павла Ільницького! детальніше>>

Благодійний концерт християнської музики «Надія є!»


Метою заходу є культурний та духовний розвиток жителів міста Львів.Запрошені учасники: учасники АТО, постраждалі внаслідок АТО, люди з обмеженими можливостями, молодь з шкіл-інтерн... детальніше>>Концерт Павла Гречки «Шляхами іспанських конкістадорів»


Під час вечора послухаємо фортепіанну музику Антоніо де Кабесона, Жоао де Соузи Карвалью, Жана-Філіпа Рамо, Доменіко Скарлатті, Моріса Равеля, Каміля Сен-Санса. детальніше>>Музичний салон Дзеркальної зали «В кожній ноті любов» Музика Шопена»


У концерті прозвучать твори Фридеріка Шопена:3 Ноктюрни (Ре- бемоль мажор ор.27 no.2, До-мінор ор.48 no.1, Фа-мажор op.15 no.1)4 Мазурки ор.24Баркарола ор.60Вальс Ля- бемоль мажор... детальніше>>Концерт проекту «Українська пісня 2018»


Головним завданням національного телепроекту «Українська пісня / Ukrainian Song Project» є створення найпотужнішого україномовного проекту з новим, сучасним українським... детальніше>>Концерт «Чеська органна музика»


Цього літа Львів на два тижні стане домівкою для органістів з усього світу. З 13 по 26 серпня в Органному залі проходитиме Львівський органний фестиваль 2018. На гостей чекають 13... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Свінгери 2
06.12 • більше місяця