Концерт Деміена Ескобара


Після грандіозного успіху восени 2017 року ультрамодний скрипаль з Нью-Йорка Damien Escobar повертається в Україну.23 жовтня 2018 року зірка сучасної скрипкової музики з США, волод... детальніше>>Концерт Ліги Деюс. Орган (Латвія)


Латвійська органістка вперше у Львові!У рамках святкування 100-річчя з дня проголошення Незалежності Латвійської Республіки.Ліга Деюс закінчила музичну школу по класу фортепіано, а... детальніше>>Концерт «Ukrainian Acoustic Weekend»


Сучасні українські гурти виступлять на одній сцені та покажуть улюблені пісні в акустичному звучанні.Не пропусти можливість співати разом з нами!Серед запрошених музикантів:Vivienn... детальніше>>Концерт «Львівське фортепіанне Тріо»


У програмі:М. Скорик. Фортепіанне тріо «Речитативи та рондо»В. Барвінський. Фортепіанне тріо ля-мінорФ. Шопен. Фортепіанне тріо соль-мінор детальніше>>Вечір української симфонічної музики


Духовна і світська, життєрадісна і трагічна, пісенна і танцювальна, героїчна і лірична — симфонічна музика українських композиторів, яку хочеться слухати, насолоджуватися і г... детальніше>>Концерт Надії Величко «Органні шедеври»


Ми почнемо з Баха і його безсмертної Токати і фуги ре мінор, почуємо Сонату Соль мажор священика-музиканта Падре Давіде, перенесемося у надзвичайно насичене для органістів XIX стол... детальніше>>Концерт «Романтична класика»


Соліст Львівського органного залу, баритон Владислав Тлущ у фортепіанному супроводі Аліни Шевченко подарують вечір романтичною музики у найромантичнішому місці Львова - Палаці Пото... детальніше>>Концерт «Мелодії закоханого серця»


Солісти:Оксана МацегораНазарій МихальчукМаріанна МаренковаОлександр КрайчикОлеся ПакошІгор Онисько – режисер проектуСонце, море, Італія… куди можуть завести романтичні... детальніше>>Концерт «З Україною в серці»


Детройт (США) — Українська Капеля Бандуристів Північної Америки ім. Т. Шевченка (УКБімТШ) цього року відзначає свій столітній ювілей. З цієї нагоди УКБімТШ на чолі зі своїм м... детальніше>>Gala Concert учасників курсу з вокальної майстерності Ольги Пасічник


Майстер-курс відбудеться в рамках проекту «World of Masterсlasses» в період з 20 по 24 жовтня, організаторами якого є музична агенція «VISK music factory».... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Скажене весілля (12+)
23.10 • сьогодні
Позивний "Бандерас"
23.10 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Вечірка «Halloween»
31.10 • через тиждень

КОНЦЕРТИ ТА СВЯТА

Концерт гурту ЛСП
27.11 • більше місяця
Lviv Fashion Week Spring/Summer 2019
25.10 • через 2 дні

КУЛЬТУРА

Виставка фіалок
26.10 • через 3 дні

РОЗВАГИ ТА СПОРТ

Фестиваль «Zaxidfest 2019»
16.08 • більше місяця
Чемпіонат України WABBA 2018
18.11 • через 3 тижні

ДІТЯМ

Вечірка «Halloween party»
31.10 • через тиждень