всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Програма святкових заходів «Твоє Різдво у Львові»


15 грудня, 2019 р.12:00 Музична комедія «Різдвяна ніч» Національний драматичний театр імені Марії Заньковецької (вулиця Лесі Українки, 1)18:00 Розважальна програма для... детальніше>>ХХІ Різдвяний Фестиваль «Велика Коляда» 2020 «Яворівська»


У програмі:З 7 по 25 січня 2020 р. – сольні виступи. У понеділок – п’ятницю − о 19.00 год., у суботу − о 14.00 год.18 січня в день Навечiр’я Бог... детальніше>>Мелодії з кіно у виконанні піаніста Олексія Карпенка


Програма:- Jean-Pierre Taieb “Running after my fate”;- танго з к/ф «Запах жінки»;- головна тема з к/ф «Пірати Карибського моря»;- Astor Piazzola... детальніше>>Концерт «Музика Версалю»


Величні зали, позолота і кришталь, картини, розписані стелі. Неймовірне за красою та величчю місце, що було резиденцією французьких королів. Тут влаштовували урочисті аудієнції, ро... детальніше>>Різдвяний концерт «Родився Бог, Славім Його»


Завітайте на Різдвяний концерт «Родився Бог, Славім Його»!Це буде атмосферне свято для родин!У програмі:- святковий концерт;- розваги;- гостинці та подарунки. детальніше>>Концерт «Вівальді на органі»


Жанр концерту – це змагання. Зазвичай інструменти змагаються з оркестром. Але орган настільки потужний, що може змагатись сам з собою! Перегуки, суперечки і урочисте tutti в... детальніше>>Концерт «Cello & Guitar»
Концерт «Cello & Guitar» • через 2 дні


На струнах контрастів – це незвичне поєднання тембрів, від якого закипає кров. Це пристрасний танець ритмів та палка палітра почуттів. Разом музиканти створюють вибухову атмо... детальніше>>Концерт «Шопен на роялі XIX сторіччя»


Унікальний віденський рояль кінця XIX століття марки "Швайнгофер" вперше зазвучить наживо  в Органному залі!Найкрасивіша фортепіанна музика  у виконанні Сергія Ковальова.... детальніше>>Концерт «Музика Штрауса»


Музика-щастя. Музика-свято. Музика-настрій. Слухаючи Штрауса, ви автоматично опиняється у розкішному залі, де красиво та дорого вбрані пани та панянки кружляють у вишуканому танці.... детальніше>>Концерт «Нерозгадане чудо»


Роман по телефону – явище відоме, а от романс… Композитор Павло Тютюнник впродовж десяти років наспівував по телефону Ліні Костенко свої романси та пісні на її вірші з... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Скажене весілля 2
23.01 • сьогодні
Дулітл
23.01 • сьогодні
Мої думки тихі
23.01 • сьогодні