всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Концерт Степана Гіги «Всі хіти на Біс!»


На чисельні прохання глядачів додатковий концерт!Для всіх поціновувачів Української естради, співає поет і композитор, улюбленець жінок, народний артист України – Степан Гіга... детальніше>>Концерт «Шлягери Львова»


У програмі:твори відомих львівських композиторівВиконавці:Квартет бандуристок – «Львів’янки» детальніше>>Концерт дуету «Hurts»
Концерт дуету «Hurts» • через 2 дні


Вперше! Неймовірні британці Hurts зіграють у Львові!Романтики Тео і Адам приїдуть до Києва і Львова з низкою визнаних хітів та новим альбомом «Desire", який вийде у 2017.Цієї... детальніше>>Концерт гурту «Машина Времени»


Важко повірити, але це правда: у травні 2017 "Машині часу" виповнилося ... 48 років! Стільки не кожна людина проживає, а вже групи, існуючі такий термін, можна на всій земній кулі... детальніше>>Концерт гурту «Электрофорез»


Электрофорез - це божевільний синтезаторний грув, містично-зачаровуючий вокал і сюрреалістична лірика. Электрофорез - це годувати публіку на виступах кавунами, ананасами і ікрою. Э... детальніше>>Концерт гурту «Неангели»


НеАнгели — український поп-гурт, створений 16 липня 2006 року. Беззмінними солістками гурту є Вікторія та Слава. Гурт виконує пісні російською мовою. детальніше>>Концерт «Jazz-rock band Medicus та Юрій Григораш»


Юрій Григораш заспіває разом зі старожилами Львівського джазу! детальніше>>Концерт «Метаморфози»


У програмі:Едвард Гріг «Сюїта з часів Гольберга»Едвард Елгар «Інтродукція та Алегро» для струнного оркестру та квартетуРіхард Штраус «Метаморфози&raqu... детальніше>>Музичний салон в музеї «Елегія Сходу»


Сучасний світ змушує нас постійно жити в темпі Presto sempre accelerando. Іноді це в задоволення – жити на повну, бути одночасно всюди, дати понести себе цьому могутньому пот... детальніше>>

КІНО

Стрімголов
20.11 • сьогодні
DZIDZIO Контрабас (0+)
20.11 • сьогодні
Свінгер (18+)
20.11 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти»
26.11 • через тиждень
Ліга Сміху «Кубок Львова»
17.12 • через 3 тижні
Вечірка «Latina Baby»
26.11 • через тиждень

РОЗВАГИ ТА СПОРТ

Свято Миколая в Апексі
16.12 • через 3 тижні