всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Показ фільму «Грінч - викрадач Різдва»


Режисер: Рон ХовардУ ролях: Джим Керрі, Тейлор Момсен, Келлі, Джеффрі Тембор, Крістін Баранскі, Білл, Ірвін, Моллі Шеннон, Клінт Ховард, Джош, Райан Еванс, Мінді Стерлінг.Жанр: філ... детальніше>>Вечірка «Cultoві Андріївські вечорниці»


Андріївські вечорниці- вечір, коли відбуваються цікаві речі: дівчата ворожать собі на свого єдиного, тіж єдині знаходять свою єдину, ніхто не знає як це відбувається, але в будь як... детальніше>>Концерт гурту «Victoria Band»


Вони неймовірно гарячі та драйвові! Під час виступу гурту «Victoria Band» у нас на танцполі таке відбувається... це потрібно бачити на власні очі, а ще краще відчути са... детальніше>>Концерт гурту «Lviv Street D Band»


Гурт «Lviv Street D Band» знову відроджується і продовжує грати та дивувати!Коли хлопці беруть у руки свої інструменти, атмосфера в залі панує неймовірна! Вони зач... детальніше>>Концерт кавер групи «Full House Project»


Коли кавер група «Full House Project» у нас - це чомусь завжди якась асоціація з літом, з теплими, безтурботними днями, запальними вечорами, смачними коктейлями, щирими... детальніше>> Концерт гурту «Leo City»
Концерт гурту «Leo City» • через 2 тижні


Кавер група Leo City – група з абсолютно різноплановим репертуаром. В арсеналі знайдуться найактуальніші сучасні хіти, рок, поп-музика, ретро.Кавер група Leo City виконують я... детальніше>>Вечірка «New Year party 2018»
Вечірка «New Year party 2018» • через 2 тижні


Свято близиться, ми готуємось, вигадуємо, адже хочемо провести його по-особливому разом з Вами, щоб неймовірно зустріти цей Новий 2018 і так само неймовірно його прожити! У пр... детальніше>>КІНО

Кіборги (12+)
11.12 • сьогодні
Земля тролів
11.12 • сьогодні
Ланцюговий пес (18+)
11.12 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти»
15.12 • через 5 днів
Ліга Сміху «Кубок Львова»
17.12 • через тиждень
Вистава «Холодне серце»
09.01 • більше місяця