всі теги
місце
театри виставки музеї в приміщенні на вулиці безкоштовно
 
 


 
VII Міжнародний фестиваль органної музики «Діапазон»


Програма:08 липня – Відкриття VII Міжнародного фестивалю органної музики «Діапазон». Музика Й.С.Баха. Олена Мацелюх (орган); Ігор Мацелюх (флейта Пана);09 липня &... детальніше>>ІІ фестиваль концертів літньої пори


Програма:18 липня, 19:00 – концерт «Benedictus – благословен»;21 липня, 19:00 – концерт «Цимбальна одержимість»;23 липня, 19:00 – ко... детальніше>>Ретроспективна виставка Софії Караффи-Корбут


До огляду будуть представлені твори від ранніх праць художниці до лінограв'юри, тобто починаючи від 1947 року і до початку 1980-х рр. Окремою родзинкою експозиції стануть книжкові... детальніше>>Виставка Наталі Русецької «Аґапе»


Назва «Аґапе. Від сотворення до спасіння» вказує на бажання мисткині відобразити свою візуальну інтерпретацію фактично всієї історії спасіння людства, що вміщена в Стар... детальніше>>Виставка художниці-ілюстратора Яцишин Марти «Censor»


Відкриття у четвер, 27 липня, о 17.00Відчиняє свої двері виставка молодої художниці-ілюстратора Яцишин Марти «Skinnysticks».За допомогою контрасту форм та гнучкост... детальніше>>Виставка кращих дипломних робіт 2017 «Наші»


Галерея Львівської національної академії мистецтв запрошує відвідати виставку, що репрезентує кращі дипломні роботи цьогорічних випускників творчих спеціальностей ступенів «Б... детальніше>>Виставка «Великопольський обрядовий рік у творах Мар'яна Шварца і Яніни Клопоцької»


З фондів Музею-замку Гурків у Шамотулах, Польща. Відкриття виставки у середу 5 липня, о 16:00. детальніше>>Фотовиставка Михайла Французова «Анілінова реальність»


Ім'я Михайла Французова в мистецькому контексті Львова локалізується у розділі так званої «неофіційної фотографії» 1980-х, яка була одним з варіантів протистояння штамп... детальніше>>Виставка живопису «У пошуках ідентичності»


У середу, 19 липня, о 16.00 відбудеться відкриття живописного проекту "У пошуках ідентичності", який об’єднає активних українських митців, що у формальний спосіб розвивають у... детальніше>>Лялькова виставу «Пригоди колобка»


Для юних глядачів готують сучасною версію відомої казки.Рекомендований вік дітей - від 3 до 10 років.Буде цікаво! детальніше>>КІНО

Дюнкерк (12+)
27.07 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти»
27.07 • сьогодні
Вечірка «Zaxidfest pre-party»
29.07 • через 2 дні