всі теги
місце
театри виставки музеї в приміщенні на вулиці безкоштовно
 
 


 
Концерт Степана Гіги «Всі хіти на Біс!»


На чисельні прохання глядачів додатковий концерт!Для всіх поціновувачів Української естради, співає поет і композитор, улюбленець жінок, народний артист України – Степан Гіга... детальніше>>Вистава «Саша і Тайлер»


Нам від 11 до 14 років. Нам дуже важливо щоб ви нас почули та побачили. Люди часто кажуть, що підлітки - це дуже складно, що вони мабуть постоять, та почекають поки ми не подо... детальніше>> Театральна виставка  «КОКО-Театр»


«КОКО-Театр» гастролює! Запрошуємо всіх друзів на нашу театральну виставку! Виставка складається із живописних робіт діток 5-12 років, великих портретів в техніці... детальніше>>Осінній салон «Високий замок 2017»


Щорічна художня виставка-конкурс, метою якої є популяризація сучасного українського мистецтва та активізація мистецького середовища Львова.Відкриття 5 листопада, 18:00 детальніше>>Шоу цирку Чінізеллі «Слон та сильні люди»


Тільки знамениті артисти отримали право виступати в цій програмі. У програмі беруть участь:Двадцяти дев`ятикратний рекордсмен Книги ркордів Гінеса, один з найсильніших людей п... детальніше>>Антивиставка «Аби analle»


Бієнале у Венеції – традиційно вже кілька десятків років являється світовим репером в сучасних тенденціях образотворчого і концептуального мистецтва. З виставковими експозиці... детальніше>>Виставка «Січове стрілецтво у поштівках»


Відкриття 1 листопала о 17:00Легіон Українських Січових Стрільців (УСС) був сформований у 1914 р. у відповідь на заклик Головної української ради і Української бойової управи. В ко... детальніше>>Виставка «Музей князів Любомирських. Не/забута історія»


Львіська національна галерея мистецтв ім. Б.Г.Возницького, яка володіє більшою частиною власне художніх збірок Музею князів Любомирських, має честь та приємність показати широкій п... детальніше>>Ретроспективна виставка «Олена Кульчицька (1877-1967). Народний одяг західних областей України.


З нагоди 140-річчя від дня народження Олени Кульчицької відбудеться виставка із фондових збірок Національного музею у Львові імені Андрея Шептицького.На експозиції вперше за майже... детальніше>>Проект «Вигнанці»
Проект «Вигнанці» • сьогодні


У п’ятницю, 6 жовтня, 16:00 відбудеться презентація проекту «Вигнанці» та відкриття однойменної виставки. Головна тема виставки - доля людини, яка, будучи позбавл... детальніше>>КІНО

Стрімголов
20.11 • сьогодні
DZIDZIO Контрабас (0+)
20.11 • сьогодні
Свінгер (18+)
20.11 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти»
26.11 • через тиждень
Ліга Сміху «Кубок Львова»
17.12 • через 3 тижні

РОЗВАГИ ТА СПОРТ

Свято Миколая в Апексі
16.12 • через 3 тижні

ДІТЯМ

Вистава «Дорога до Різдва»
16.12 • через 3 тижні