всі теги
місце
театри виставки музеї в приміщенні на вулиці безкоштовно
 
 


 
Місяць авторських читань 2019


Вже вп’яте один з найбільших транскордонних фестивалів Центрально-Східної Європи – Місяць авторських читань привезе до Львова літераторів та літераторок з Чехії, Словач... детальніше>>Виставка Олени Березянської «Геометрія звуку»


Ви коли-небудь чули звуки картин?А, їхню мелодію?Існує феномен «кольорового слуху», що приписують багатьом відомим композиторам - Чюрльонісу, Моцарту, Скрябіну...Їх наз... детальніше>>Виставка фіалок
Виставка фіалок • сьогодні


Дорогі львів'яни та гості міста!Запрошуємо Вас на нашу виставку фіалок детальніше>>Виставка живопису Петра Сметани «Ефемерний ландшафт»


Відкриття 2 липня о 17:00.Львівський художник Петро Сметана здійснив свою першу персональну виставку в галереї Зелена канапа 2010 року.Через різні впливи і внутрішні пошуки Сметана... детальніше>>Виставка «Форма збереження»


Ґрати у своїй елементарній формі перехрещених ліній позбавлені декоративних особливостей виглядають грубо і брутально - вони викликають асоціації з небезпекою та ізоляцією. Прикраш... детальніше>>Виставка живопису Галини Венглінської «Акварельні мелодії»


«Акварельні мелодії» - персональна виставка художниці, де представлені вибрані акварельні роботи за попередні два роки.Живопис – це музика, в якій акварельна легк... детальніше>>Виставка живопису Романа Патика «Квітковий вернісаж»


На експозиції представлено близько 20 робіт художника.Відкриття 10 липня о 16:00Роман Патик народився 22 серпня 1955 року у м. Львові. Закінчив Львівський державний інститут прикла... детальніше>>Фотовиставка «Славське. Знищені розписи Сосенка»


Автори Evgen Bulavin, Оксана Бойко, Leon Serg і Тетяна Казанцева 12-го травня зробили фото розписів Модеста Сосенка і Юліана Буцманюка у славській церкві Успіння Пресвятої Бог... детальніше>>Виставка Анни Атоян «Втеча з едему»


В лабіринтах історії античне мистецтво надихає і манить первісною гармонією. Століттями вважалося, що антична скульптура - еталон для всіх поколінь художників і скульпторів, б... детальніше>>Виставка Сергія Міхновського «Абсолют»


Абсолют (від лат. absolutus – необмежний) – те, що ні від чого не залежить, безвідносне. В ідеалістичній філософії і релігії – вічна, незмінна, нескінченна, п... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Король Лев
21.07 • сьогодні
Сон в літню ніч
21.07 • сьогодні
Доктор Фауст
21.07 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Вечірка «White White Party»
27.07 • через 6 днів
Гумор-шоу «Вар'яти» «The best»
25.08 • більше місяця

КОНЦЕРТИ ТА СВЯТА

Етнофестиваль у Victoria Gardens
27.07 • через тиждень