всі теги
місце
театри виставки музеї в приміщенні на вулиці безкоштовно
 
 


 
Вистава «Межа, або у контейнері»


В рамках Міжнародного театрального фестивалю «Золотий лев 2019»У центрі уваги – три історії поневіряння по Європах трьох українських нелегалів. Аби заради роботи... детальніше>>Ювілейний міжнародний театральний фестиваль «Золотий лев -2019»


Святкуємо 30-ччя фестивалю! Фестиваль відбудеться під патронатом міністра культури України Євгена Нищука та за підтримки ЛМР.Програма:28 вересня, 18:00 – «Межа, або у к... детальніше>>Вистава «Як загинув гуска»


В рамках Міжнародного театрального фестивалю «Золотий лев 2019»1917 рік — час революції, час «чортівського туману», що поглинає все довкола. Змінюєтьс... детальніше>>Вистава «Незнайома Грецька трагедія»


В рамках Міжнародного театрального фестивалю «Золотий лев 2019»Й.Опарек в постановці С.Милека==> квитки <== детальніше>>Вистава «Дядя Ваня»


В рамках Міжнародного театрального фестивалю «Золотий лев 2019»А.Чехов, в постановці Я.Федоришина.Вистава, яка ввійшла в трійку кращих вистав Угорщини. Критики Франції,... детальніше>>Вистава «Серпень. Графство осейдж»


ПРЕМ'ЄРА!В рамках Міжнародного театрального фестивалю «Золотий лев 2019»Т.Леттс в постановці А.Федоришиної==> квитки <== детальніше>>Вистава «Хіба ревуть воли як ясла повні»


В рамках Міжнародного театрального фестивалю «Золотий лев 2019»В.Жежера за романом П.Мирного, в постановці В.МалаховаПорушуються питання, на які суспільство досі не зна... детальніше>>Вистава «Шинель»


В рамках Міжнародного театрального фестивалю «Золотий лев 2019»М.Гоголь, в постановці Автанділа Варсімашвілі (Грузія)Вистава-феєрія, вистава-фантосмагорія, вистава-казк... детальніше>>Вистава «Коріолан»


В рамках Міжнародного театрального фестивалю «Золотий лев 2019»Трагедія «Коріолан» – історія злету і падіння легендарного давньоримського полководця,... детальніше>>Вистава «Загнаних коней стріляють, чи не так»


В рамках Міжнародного театрального фестивалю «Золотий лев 2019»«Вільний театр» багато гастролює по світу, він неодноразово виступав в таких країнах, як Укра... детальніше>>КІНО

Фокстер та Макс
21.09 • сьогодні
Змінюючи гру
21.09 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти»
26.09 • через 6 днів

ДІТЯМ

Цирк «Ватерленд»
21.09 • сьогодні