всі теги
місце
театри виставки музеї в приміщенні на вулиці безкоштовно
 
 


 
IV Міжнародний фестиваль літньої пори


Розклад:14 липня, 19:00 – Концерт-відкриття «Royal duet»;14 липня, 21:00 – Концерт «У полоні пристрасного танго»;16 липня, 19:00 &ndas... детальніше>>Концерт «Ференц Ліст. Етюди.»


В межах IV Міжнародний фестиваль літньої пори.Цикл із дванадцяти «Трансцендентних етюдів» Ференца Ліста є одним із найскладніших у фортепіанному репертуарі. Його в... детальніше>>Концерт «Tête-à-Tête»
Концерт «Tête-à-Tête» • через 2 дні


В межах IV Міжнародний фестиваль літньої пори.Флейта Пана і орган… На перший погляд такі різні, однак вони мають чимало спільного. Саме флейту Пана, або свиріль (її укр... детальніше>>Концерт «De la France Aves Amour»


В межах IV Міжнародний фестиваль літньої пори.Фестиваль «Pizzicato e Cantabile» об’єднує кращих виконавців із багатьох країн світу. П’єр та Авґустін Зе... детальніше>>Концерт «Варвара Турта. Музика для клавесина»


В межах IV Міжнародний фестиваль літньої пори.Варвара Турта – молода київська клавесиністка та піаністка. Серед її досягнень – дві перемоги на престижному Міжнарод... детальніше>>Концерт «Натхненні Адріатичним узбережжям»


В межах IV Міжнародний фестиваль літньої пори.Незрівняні та безмежно красиві узбережжя Хорватії, країни, що знаходиться на перехресті Центральної та Південно-Східної Європи і... детальніше>>Концерт «Гості з чеської Острави»


В межах IV Міжнародний фестиваль літньої пори.Камерні вокальні композиції, а також грандіозні й популярні номери із опер у транскрипції для голосу і фортепіано є чи не найулюб... детальніше>>Розіграш квитків на концерт «Гості з чеської Острави»


Розігруємо 2 квитки для одного переможця на концерт «Гості з чеської Острави» в рамках IV Міжнародний фестиваль літньої пори у Львівській обласній ф... детальніше>>Концерт «Перша скрипка»
Концерт «Перша скрипка» • через 2 тижні


Талановиті українські скрипалі та піансти, які здобули лауреатські звання на престижних міжнародних конкурсах, виступлять на сцені Львівської філармонії.Звучатиме програма, яка при... детальніше>>Концерт «Bach&Vivaldi»
Концерт «Bach&Vivaldi» • через 2 тижні


В межах IV Міжнародний фестиваль літньої пори.Композиції Й.С. Баха та А. Вівальді доволі часто можна побачити на українських афішах. Не дивлячись на це, музика таких знакових... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Історія іграшок 4
15.07 • сьогодні

РОЗВАГИ ТА СПОРТ

Пінне шоу
20.07 • через 5 днів
Фестиваль «So Green Fest 2019»
27.07 • через тиждень