всі теги
місце
театри виставки музеї в приміщенні на вулиці безкоштовно
 
 


 
Концерт «Органне відеошоу»


Коли музика оживає на стінах Органного, стає кольором і формами. Коли зображення живе, вібрує, змінюється під ритми і гармонії. Орган і відеоарт – насолода для вух і для очей... детальніше>>Концерт «Французька органна музика»


Франція має давній сентимент до органа. Почалося все у XII столітті, коли у соборі Нотр-Дам де Парі склалася школа Органуму – найпершої європейської багатоголосої музики. А д... детальніше>>Концерт «Пори року Вівальді. Орган»


У цьому циклі є вся гама почуттів – від життєрадісної весни до меланхолійної осені, від літньої грози до зимових вечорів біля теплого каміна."Пори року" Вівальді у виконанні... детальніше>>Концерт «Петер Плани, орган Чехія»


Відомий чеський органіст Петр Плани дасть сольний концерт у Львівському органному залі. Майстер зі столиці моравських органів познайомить львів’ян з музикою Кухажа, Яначека,... детальніше>>Вечір «Фантазій» Павла Гінтова


Він щирий і відвертий як на сцені, так і у житті. Піаніст Павло Гінтов відомий у світі не тільки своїм талантом, а й активною громадянською позицією та підтримкою України.Павло нар... детальніше>>Концерт «Гітарний вечір»
Концерт «Гітарний вечір» • через тиждень


Duetto concertante – дует заслужених артистів України, добре відомих у світі, справжніх легенд академічної сцени,чарівників гітари й флейти. Андрій Остапенко та Юрій Шутко зі... детальніше>>Концерт «Музика Баха»
Концерт «Музика Баха» • через 2 тижні


“Що я можу сказати про творчість Баха? Слухати, грати, любити, шанувати і — мовчати!” Це сказав про великого музичного генія ще один геній - Альберт Ейнштейн. Фіз... детальніше>>Концерт «Відлуння Криму у Львові»


За підтримки проекту Liberate Crimea та Кримськотатарського ресурсного центру.Ці рани ще не загоїлися. Лише п’ять років… Уже п’ять років! П’ять років окупа... детальніше>>Опера «Людський голос» Пуленка


Забронюйте вечір для цього концерту: до Львова їде одна з найкращих співачок світу – Ольга Харченко! І це не просто слова, адже Ольга стала фіналісткою конкурсу BBC “Сп... детальніше>>Концерт «Пуленк і Моцарт»


Забронюйте вечір для цього концерту: до Львова їде одна з найкращих співачок світу – Ольга Харченко! І це не просто слова, адже Ольга стала фіналісткою конкурсу BBC “Сп... детальніше>>показати усі події на дату

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти»
25.01 • через 3 дні
Вечірка «Disco 90-2000's»
26.01 • через 4 дні

ДІТЯМ

Вистава «Коза-Дереза»
24.01 • через 2 дні