всі теги
місце
театри виставки музеї в приміщенні на вулиці безкоштовно
 
 


 
Органно-світлове шоу «Данте-симфонія»


Органно-світлова історія про життя та смерть, земне та небесне на основі картин та поезії Вільяма Блейка (переклад Тараса Демка). Надія Величко та Єва Куликовська виконають двочасн... детальніше>>Концерт «Чайковський & Борткевич»
Відмінено


Піаніст Павло Гінтов відомий у світі не тільки своїм музичним талантом, а й активною громадянською позицією та підтримкою України. 24 та 25 травня він разом з Ukrainian Festival Or... детальніше>>Концерт «Сутінки Богів»


Музичний світ Ваґнера, створений у тетралогії "Перстень Нібелунга", за масштабністю, розмахом та силою почуттів навряд чи можна порівняти ще з чимось. Найдовша та найтрагічніша опе... детальніше>>Концерт «First Cello. Bruno Delepelaire in Lviv»


Вперше в Україні! Один із найкращих віолончелістів Європи, концертмейстер челістів Берлінської філармонії Bruno Delepelaire з єдиним концертом у Львові. Бруно має вражаючу кар&rsqu... детальніше>>Концерт «Органна музика Баха»


Композитор №1 у світі. Батько всієї західної музики. Музика Йоганна Себастьяна Баха, як найкраще творіння людства, була записана на Золоту платівку “Вояджера”, космічно... детальніше>>Концерт оркестру «Rejouissance»
Концерт оркестру «Rejouissance» • через тиждень


Камерний оркестр «Rejouissance» - молодий перспективний колектив. Він був створений в 2018 році українськими музикантами: Катериною Косецькою, талановитим диригентом, т... детальніше>>Концерт «Santa Maria»


З давніх-давен славиться у світі ім’я Марії. На честь неї споруджено чимало храмів. Її звеличують у святих іконах і прославляють у духовних піснях – молитвах. Богородиц... детальніше>>Концерт «Німе кіно під живу музику. Вечір ретро»


Німе кіно, безсмертний Чарлі Чаплін та музика, яка здатна сказати більше за слова. Найвідоміші пісні з німих фільмів виконає піаніст Дмитро Микитин та скрипалька Олександра Мороз.... детальніше>>Концерт «Північний орган»


Музичні перлини північнонімецької органної школи, які передували генію Баха, зіграє на недільному концерті Надія Величко.Нідерландець Ян Свелінк першим застосував варіаційні принци... детальніше>>Концерт «Французька органна музика»


Франція має давній сентимент до органу. Почалося все у XII столітті, коли в соборі Нотр-Дам де Парі склалася школа Органуму – найпершої європейської багатоголосої музики. А д... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Джон Уік 3
20.05 • сьогодні

КУЛЬТУРА

РОЗВАГИ ТА СПОРТ

Україна – Сербія
07.06 • через 2 тижні
Україна – Люксембург
10.06 • через 3 тижні