всі теги
місце
театри виставки музеї в приміщенні на вулиці безкоштовно
 
 


 
Виставка Олени Березянської «Геометрія звуку»


Ви коли-небудь чули звуки картин?А, їхню мелодію?Існує феномен «кольорового слуху», що приписують багатьом відомим композиторам - Чюрльонісу, Моцарту, Скрябіну...Їх наз... детальніше>>Концерт «Can't stop the feeling»


Емоції на повну! Відчуття, які неможливо зупинити. Потужний потік енергії, який неможливо стримати. Це чекає на вас на концерті піаніста Дмитра Микитина та скрипальки Олександри Мо... детальніше>>Концерт «Дзеркало: AMR. Альтернативна музична реальність»


Зв’язок з нашою реальністю змінився! Гаджети та соціальні мережі віддзеркалюють наше життя. Щоб почути друга достатньо лише одного дотику пальця, щоб поділитися радістю з бли... детальніше>>Концерт «Музика ангелів. Арво Пярт. Орган»


В музиці можливо все!- Арво Пярт.Найвиконуваніший із нині живих композиторів у світі, лауреат премії Grammy, почесний доктор Оксфорда Арво Пярт є надзвичайно скромною людиною. Він... детальніше>>Концерт «Мультфільми під живу музику»


На цьому концерті буде весело всім – і дорослим, і малим!Улюблені мультфільми, життєрадісна класика і живе виконання!Органний зал продовжує експериментувати. Попередні покази... детальніше>>Концерт «Музика з комп’ютерних ігор»


Музика з далеких світів. Героїчні битви, химерні істоти, чари і дива. Улюблені ігри Ведьмак, Skyrim, Assassin Creed та інші оживуть у вашій уяві!Виконує:Дмитро Микитин - фортепіано... детальніше>>Концерт «Timeless organ»
Концерт «Timeless organ» • через 3 дні


Музика поза часом. Давні наспіви звучать сучасно і зрозуміло. Норвезькі пісні стають ближчими. Хорали Йоганна Себастьяна Баха органічно поєднуються з варіаціями наших сучасників. У... детальніше>>Концерт «Орган нон-стоп. Едмунд Боріц-Андлер (Хорватія)»


Всі на борт! Наш музичний експрес вже пашить парою та готовий вирушити в дорогу! Від Німеччини, Франції та Італії до Латвії, Хорватії, Чехії та України. Хорватський органіст Едмунд... детальніше>>Концерт «Органні імпровізації» Міхал Шостак (Польща)


Імпровізація! Повна свобода, політ думки, живий рух, радість творчості. Орган – ідеальний інструмент для імпровізацій. Де ще знайти такий арсенал для втілення емоцій? Цей орг... детальніше>>Концерт «П’ять токат і фуг Баха» Станіслав Калінін


Токати і фуги Баха – це вищий пілотаж. Зіграти їх так, щоб музика влучила в самісіньке серце, – особливий талант органіста. Гість Органного фестивалю Станіслав Калінін... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Король Лев
18.07 • сьогодні
Доктор Фауст
18.07 • сьогодні

КОНЦЕРТИ ТА СВЯТА

Кавуновий фестиваль 2019
24.08 • більше місяця

РОЗВАГИ ТА СПОРТ

Фестиваль «So Green Fest 2019»
27.07 • через тиждень
Фестиваль «РОДИНАfest»
18.08 • більше місяця