всі теги
місце
театри виставки музеї в приміщенні на вулиці безкоштовно
 
 


 
Зимові свята з Палацом мистецтв «Від Романа до Івана»


Готуємо для Вас заходи до зимових свят, які об'єднали в один проектПрограма заходів:01 грудня – відкриття проекту та виставки художників Романів, присвячена багаторічному ex-... детальніше>>Виставка Людмили Богуславської «Малярство»


Людмила Богуславська - львівська художниця вже з більш, ніж двадцятирічним досвідом. Як розповідає майстриня, спочатку вона займалася керамікою, поєднувала її з написанням кар... детальніше>>Вистава «Хочу снігу»


Часто буває так, що для наших діток свято - це лише подарунки, солодощі та пустощі. Тому, різдвяні свята - улюблений період всіх малюків... Вдосталь цукерок, мандаринок та різні за... детальніше>>Виставка скульптури Богдана Білінчука


Його роботи мають екс-президент України Віктор Ющенко, екс-прем'єр Юлія Тимошенко та віце-прем'єр США Хілларі Клінтон. Ця виставка – вже його десята персональна (п'ять з них... детальніше>>Виставка живопису «Володимир Дідула. Симфонія рідного краю»


В мене часто запитують, коли я встигаю створювати картини. Моя праця, моя щоденна праця... Коли інші сплять, дивляться телевізор - я малюю. - Володимир ДідулаХудожник із Золочева,... детальніше>>Розіграш квитків на концерт «Музична вітальня»


Розігруємо 2 квитки для одного переможця на концерт «Музична вітальня» у Палац Потоцьких 25 січня 2019 о 17:00.  Щоб прийняти участь у роз... детальніше>>Концерт гурту «Jazzforacat»
Концерт гурту «Jazzforacat» • через 2 тижні


Фіналісти шоу Х-Фактор 9, учасники багатьох фестивалів і телепроектів, все це про вінницький гурт Jazzforacat.Jazzforacat було засновано в 2016 році у Вінниці. За час свого існуван... детальніше>>КІНО

Я, ти, він, вона (12+)
19.01 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти»
25.01 • через тиждень
Вечірка 2000-х «It's my life»
19.01 • сьогодні
Вечірка «Disco 90-2000's»
26.01 • через тиждень