всі теги
місце
театри виставки музеї в приміщенні на вулиці безкоштовно
 
 


 
Концерт «Cello-Vox»
Концерт «Cello-Vox» • сьогодні


Виконавці:Лілія Нікітчук - мецо-сопраноМаксим Римар - віолончельАліна Шевченко - фортепіаноОксамитовий тембр віолончелі у поєднанні з проникливим мецо-сопрано створять чаруючу атмо... детальніше>>Вистава «Сватання на Гончарівці»


Комедія в двох частинахТривалість — 03:00Прем'єра відбулась 05 Грудня 2009 року Казали люди, коли сватаєшся до дівки, то треба дивитися і на дівку, і на придане. Але ж в... детальніше>>Концерт «New Age Classics»


Трішки Моцарта, багато хітів та ще більше музики з улюблених фільмів та серіалів – такою буде програма концерту «New Age Classics».Улюблені мелодії прозвучать у в... детальніше>>Концерт «Романтична мандрівка»


Музиканти-віртуози – Заслужена артистка України Лілія Гратила та Заслужений діяч культури Польщі, лауреат численних міжнародних конкурсів Сергій Григоренко представлять яскра... детальніше>>Вистава «Мазепа»


ПРЕМ'ЄРА!Трагедія на 5 дій (з антрактом)Переклад Микола ЗеровПрем'єра 29 Грудня 2018 рокуРежисер-постановник — Федір Стригун народний артист України, лауреат Національної пре... детальніше>>Вистава «Емігранти»


ПРЕМ'ЄРА!Переклад з польської Олени КатаєвоїПрем'єра 17 Березня 2019 рокурежисер-постановник — Вадим Сікорський заслужений діяч мистецтв Українихудожник-постановник — Н... детальніше>>Опера-реквієм «Iyov»


Опера, яка стала відкриттям та очолила список 10 найкращих сучасних опер світу!Знаменитий український режисер Влад Троїцький створив шедевр, який гідно визнаний у світі, та який ос... детальніше>>Моновистава «Дзеркало»
Моновистава «Дзеркало» • через 2 тижні


Вперше в Україні — відома мисткиня та циркова артистка Меліса фон Вепі з авторською моновиставою «Дзеркало».Театр, акробатика та танець — усе це поєднається... детальніше>>Вистава «Гей-парад»


Комедія про тарифи і стереотипи 16+Автор Ігор Білиць, режисер Олексій Доричевськиймова українська, народна, тривалість 120 хвУ звичайному-звичайному місті, у звичайній-звичайній хр... детальніше>>Вистава «Віталік»


"Віталік" - це комедія про звичайного мужика 18+Автор Віталій Ченський, режисер Максим Голенко,мова рос., українська,и, тривалість 75 хвДва абсолютно різні Віталіки живуть одне жит... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Король Лев
19.07 • сьогодні
Сон в літню ніч
19.07 • сьогодні
Гамлет: Камбербетч
19.07 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Вечірка «YouTube Party у MYplay»
21.07 • через 3 дні
Вечірка «Basseidon Birthday Rave»
20.07 • через 2 дні
Вечірка «White White Party»
27.07 • через тиждень

РОЗВАГИ ТА СПОРТ

Пінне шоу
20.07 • через 2 дні