всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Відкрита лекція Тараса Семенюка «Популізм як детонатор. Чого очікувати найближчим часом»


Всеукраїнський суспільний форум "Екуменічний соціальний тиждень" запрошує на другий захід в межах 12 Екуменічного соціального тижня "Відповідальність VS Популізм" - відкриту л... детальніше>>Лекція «Бізнес-план: як підготувати «карту польоту» успішного бізнесу»


Планування - невід'ємна річ будь-якої роботи. Ефективний бізнес повинен бути заздалегіть спланованим та продуманим до деталей. Саме створенню бізнес-плану і буде присвячений наш на... детальніше>>Освітня програма «Fashion Talks»


Запрошуємо на лекції освітньої програми Fashion Talks в рамках Lviv Fashion Week AW 2019. Власним досвідом та здобутими знаннями з нами будуть ділитися спікери, робота яких пов&rsq... детальніше>>Лекція «Іслам і тероризм»
Лекція «Іслам і тероризм» • через тиждень


Чому Іслам асоціюють із тероризмом та яка роль Аль Каїди, Ісламської держави Іраку та Леванту, Боко харам у цих процесах?Що таке Джихад, Люди Писання та чи існує в Корані припис &l... детальніше>>Лекція «Вареники з солодкою капустою»


Чого ж було більше в спільній українсько-польській кухні? Солодкого чи кислого? Про кулінарну спадщину, котра об’єднує.Про ці та багато інших цікавих питань будемо говорити т... детальніше>>Фестиваль «So Green Fest 2019»
Фестиваль «So Green Fest 2019» • більше місяця


So Green Fest - фестиваль здорового способу життя!Ким би ти не був, приходь на So Green Fest у Парк Культури та проведи літні вихідні на свіжому повітрі разом з друзями та рідними!... детальніше>>КІНО

Гуцулка Ксеня (0+)
19.03 • сьогодні
Свінгери 2 (16+)
19.03 • сьогодні