всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Лекція Ярослава Грицака «Бог, Різдво і Бітлз»


Лекція стосуватиметься одної з найбільш дратівливих тем – що мала культура 1960-х до Бога? Ця тема розкриватиметься на прикладі історії Бітлз. Зокрема те, як у них присутня т... детальніше>>Лекція Станіслава Цалика й Олега Чорного «Міхал Вашинський. Знову у Львові»


Видатний кінорежисер Міхал Вашинський народився у Ковелі, навчався у Києві, і став зіркою польського кіно, а також продюсером голлівудських фільмів. Йому завдячують своєю появою на... детальніше>>Лекція Марка Зархіна «Львів як глобальне місто»


Відомий підприємець та громадський діяч Марк Зархін аргументує, що Львів може стати глобальним містом незалежно від того, в якому стані українська політика, економіка та суспільна... детальніше>>Лекція «Харчова іпохондрія: міфи і фобії щодо їжі»


Їжа це важлива та необхідна частина нашого життя. Ми можемо їсти із насолодою, а можемо начитатися в інтернеті страшилок про шкоду звичних продуктів, і боятися з’їсти хліба з... детальніше>>Проект «Теура. Софія Яблонська»


Запрошуємо на показ чотирьох документальних фільмів Софії Яблонської та презентацію альбому фотографій і трьох подорожніх романів мандрівниці у рамках проекту "Теура. Софія Яблонсь... детальніше>>КІНО

Недоторкані
17.01 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти»
25.01 • через тиждень
Вечірка з Denis Govorun
17.01 • сьогодні