всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Показ фільму «Любов і пристрасть. Даліда»


Її краса і магнетизм нікого не залишали байдужим. Даліда (Свева Алтіві) і для чоловіків, і для жінок була еталоном привабливості. Починаючи з середини 50-х років минулого століття... детальніше>>Прем'єра у Львові фільму «Я бачу»


«Я бачу» - український повнометражний документальний фільм режисерки Ольги Фразе-Фразенко.Стрічка «Я бачу» розкриває історії та відчуття незрячих людей, які... детальніше>>Показ фільму «Пальми в снігу»


Історія про велике кохання, зв’язок часів і поколінь. Красуня Кларенс живе у холодних горах. Якось вона знаходить загадкового листа й вирішує дізнатися правду про минуле свог... детальніше>>Показ фільму «Чарівні чудові»


Головну героїню Беллу Браун (Джессіка Браун-Фіндлі) всі вважають дивачкою. В її будинку ідеальний порядок, вона практично ні з ким не спілкується і до жаху боїться відкритого прост... детальніше>>Показ на даху «Декалог VII, VIII»


У нас ще досі мурашки після минулого показу... Тому ми не припинемо покази "Декалогу".Цього разу дивитимемось на даху!Сила кінематографічного таланту Кесльовського незаперечна. Пер... детальніше>>КІНО

Ідеальні незнайомці
27.05 • сьогодні
Lego Ніндзяго фільм
21.09 • більше місяця

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Конкурс краси «Міс Львів 2017»
08.06 • через тиждень
Вечірка з Led Theatre
27.05 • сьогодні
Вечірка «Topless night»
27.05 • сьогодні