всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Grande concert
Grande concert • сьогодні


У програмі:Богдана Фроляк – Партита-МедитаціяВолодимир Генін – Дуо для скрипки і віолончеліБедржих Сметана – Фортепіанне тріо соль-мінор op. 15 у трьох частинах:M... детальніше>>Опера «Бал-маскарад»


Опера на 3 діїВиконується італійською мовою з українськими субтитрамиЛібрето Ежена Скріба та Антоніо СоммиДія першаКартина першаУ палаці графа Річарда зібралися придворні. Серед ни... детальніше>>Змагання «Найсильніший пожежний рятувальник України»


Всеукраїнські змагання проводяться аби вшанувати пам'ять начальника Головного управління ДСНС України у Львівській області генерала Сергія Дмитровського.В програмі заходу:підйом ру... детальніше>>Фольк опера-балет «Коли цвіте папороть»


Музика Євгена СтанковичаЛібрето Олександра СтельмашенкаДія 1. «Купало»«Людські Купала»Сонцекрес. Магічна сила купальського вогнища. Перестрибуючи його, усі... детальніше>>Опера «Любовний напій»


Комічна опера на 2 діїВиконується італійською мовою з українськими субтитрамиЛібрето Феліче РоманіДія першаВ обідню пору в маєтку Адіни селяни відпочивають, смакуючи  вино з м... детальніше>>Авторська екскурсія «Львівське математичне коло, розбите Другою світовою»


Міста живуть, розвиваються, квітнуть інтелектуалами, множать науковий потенціал... А потім туди приходить війна. Найстрашніше, що робить війна - руйнує людину не тільки фізично, ал... детальніше>>Опера «Кармен»
Опера «Кармен» / Жорж Бізе • через тиждень


Прем'єра.Опера на 4 діїВиконується французькою мовою з українськими субтитрамиЛібрето Анрі Мельяка і Людовіка Галеві за однойменною новелою Проспера Меріме.Диригент-постановник &md... детальніше>>Завершальний концерт Літнього Інституту Мистецька пісня «Опера в мініатюрі»


У програмі:Кирило Стеценко «Нащо, нащо тобі питати»Микола Лисенко «Східна мелодія»Микола Лисенко «Реве та стогне Дніпр широкий»Кирило Стеценко &... детальніше>>Балет «Корсар»
Балет «Корсар» / Адольф Адан • через тиждень


Балет в 2-х діях, 4-х картинах, з прологом та епілогомВикористана музика Лео Деліба, Цезаря Пуньї, Петра Ольденбургського, Ріккардо ДрігоЛібрето А.Сен-Жоржа і Ж.Мазільє в редакції... детальніше>>Опера «Запорожець за Дунаєм»


Опера на 3 дії. Виконується українською мовою. Лібрето Семена Гулака-АртемовськогоДиригент-постановник — заслужений діяч мистецтв України Михайло ДутчакРежисер-пост... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Історія іграшок 4
20.06 • сьогодні
Рокетмен
20.06 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти»
20.06 • сьогодні
Концерт Jerry Heil
21.06 • через 2 дні