всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


Оперета «Весела вдова»


Оперета на 3 діїВиконується українською мовоюДиригент-постановник — Ірина СтасишинРежисер-постановник — заслужений діяч мистецтв України Галина ВоловецькаБалетмейстр-по... детальніше>>Балет «Жізель»


Лібрето Теофіля Готьє та Жюля-Анрі де Сен-ЖоржаДІЯ    ПЕРШАГраф Альберт закоханий у сільську дівчину Жізель. Він носить простий одяг, тому Жізель приймає його за сел... детальніше>>Опера «Мойсей»


Опера на 2 діїВиконується українською мовоюЛібрето Богдана Стельмаха і Мирослава Скорика за однойменною поемою Івана ФранкаДиригент-постановник — заслужений діяч мистецтв Укр... детальніше>>Конкурс краси «Міс Львів 2017»


За головний титул змагатимуться 14 дівчатКонкурс краси «Міс Львів» проводиться у культурній столиці України з 2009 року, за цей час конкурс став не просто визнаним, а н... детальніше>>Творчий вечір Христини Трач


Творчий вечір провідної солістки балету Львівської Національної Опери, заслуженої артистки України Христини ТрачУ програмі одноактні балети:“Повернення Баттерфляй”, бал... детальніше>>Опера «Аїда»
Опера «Аїда» / Джузеппе Верді • через тиждень


Опера на 4 діїЛібрето Антоніо ГісланцоніВиконується італійською мовою з українськими субтитрамиДія першаУ палац фараона в Мемфіс прийшла звістка про навалу ефіопів. Начальник урядо... детальніше>>Опера «Запорожець за Дунаєм»


Опера на 3 діїВиконується українською мовоюЛібрето Семена Гулака-АртемовськогоДиригент-постановник — заслужений діяч мистецтв України Михайло ДутчакРежисер-постановник &mdash... детальніше>>Опера «Дон Жуан»
Опера «Дон Жуан» / В.А.Моцарт • через 2 тижні


Прем'єра.Опера на 2 дії.Спільний проект Львівської Національної Опери та Львівської національної музичної академії ім.М.Лисенко.Виконується італійською мовою з українськими субтитр... детальніше>>Концертна програма «О, моє сонце»


Нова концертна програма «О, моє сонце. О sole mio» пропонує насолодитися українськими піснями, романсами й італійськими канцонами, в тому числі неаполітанськими, у вико... детальніше>>ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Конкурс краси «Міс Львів 2017»
08.06 • через тиждень
Вечірка з Markhese Dj and producer
10.06 • через тиждень