всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Розіграш квитків на Гала-концерт VI Міжнародного фестивалю «Відкриваємо Падеревського»


Аліна ДерешНайближчим часом адміністрація cконтактує з переможцем, щоб підвердити ім'я і прізвище.  Розігруємо 2 квитки для одного переможця на Гала-концерт VI Міжнародно... детальніше>>Виставка художніх робіт до 145-річчя від дня народження Соломії Крушельницької


Перша частина виставки відкриється 9 грудня о 14 годині у Музично-меморіальному музеї Соломії Крушельницької (вул. Соломії Крушельницької, 23), а друга о 16 годині у дзеркальній за... детальніше>>Гала-концерт «Зірки світової слави»


Цим концертом вшановуємо пам’ять Ігнаци Яна Падеревського, Марцеліни Сембріх-Коханської та Соломії Крушельницької. У програмі: Популярні оперні арії та дуети, а так... детальніше>>Опера «Аїда»


Опера на 4 діїЛібрето Антоніо ГісланцоніВиконується італійською мовою з українськими субтитрамиДія першаУ палац фараона в Мемфіс прийшла звістка про навалу ефіопів. Начальник урядо... детальніше>>Концерт гурту «Машина Времени»


Важко повірити, але це правда: у травні 2017 "Машині часу" виповнилося ... 48 років! Стільки не кожна людина проживає, а вже групи, існуючі такий термін, можна на всій земній кулі... детальніше>>Опера «Ріголетто»


Опера на 3 діїВиконується італійською мовою з українськими субтитрамиЛібрето Франческо Марії Піаве за мотивами драми Віктора Гюго "Король забавляється"Диригент-постановник —... детальніше>>Балет «Жізель»


На сцені Львівської опери виступить зіркова пара – заслужені артисти України Катерина Кухар та Олександр Стоянов. Справжнє свято для балетних гурманів – побачити цих пр... детальніше>>Опера «Мойсей»


Опера на 2 діїВиконується українською мовоюЛібрето Богдана Стельмаха і Мирослава Скорика за однойменною поемою Івана ФранкаДиригент-постановник — заслужений діяч мистецтв Укр... детальніше>>Концерт «Музика Дзеркальної зали»


Цикл концертів із екскурсіями Виконавці: Наталія Озерська - меццо-сопраноРоланд Марчук - басМар'яна Самотос - фортепіано детальніше>>Балет «Лебедине озеро»


Балет на 3 дії. Хореографія Л.Іванова, М.Петіпа, О.Горського. Недалеко від озера, в старовинному замку, живуть королева та її син Зігфрід, мрійливий, романтичний юнак. Од... детальніше>>КІНО

DZIDZIO Контрабас (0+)
18.11 • сьогодні
Стрімголов
18.11 • сьогодні
Будинок "Слово"
18.11 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти»
26.11 • через тиждень
Ліга Сміху «Кубок Львова»
17.12 • більше місяця
Вечірка з «V Dance trio»
18.11 • сьогодні