всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Вистава «Потяг «Одеса-мама»


Давно не були в Одесі? Одеса таки їде до нас! Він - закомплексований чоловік за 50 і типовий мамин синок. Вона - розкішна жінка і "щира українка". Вони зіткнулися в купе міжмі... детальніше>>Опера «Сільська честь»


Опера на 1 діюДиригент-постановник — заслужений артист України Мирон ЮсиповичРежисер-постановник — Роман ВалькоБалетмейстр-постановник — заслужений артист України... детальніше>>Творчий вечір Є. Свєтліци


Творчий вечір з нагоди 15-річчя творчої діяльності провідного соліста балету Львівської Національної Опери, заслуженого артиста України Євгенія СвєтліциОдноактні балети:“Шахе... детальніше>>Опера «Любовний напій»


Комічна опера на 2 діїВиконується італійською мовою з українськими субтитрамиЛібрето Феліче РоманіДія першаВ обідню пору в маєтку Адіни селяни відпочивають, смакуючи  вино з м... детальніше>>Опера «Чарівна флейта»


Опера на 2 дії. Виконується німецькою мовою з українськими субтитрамиПрем'єра - 30 вересня 1791року, театр "Ауф дер Віден", ВіденьСюжет опери Шиканедер почерпнув з казки К.Віл... детальніше>>Балет «Коппелія»


Лібрето Ш.Ньюттера та А. Сен-Леона по мотивами новел Е.ГофманаДія ІУ маленькому містечку готуються до традиційного Свята врожаю. На площу виходить бургомістр. За ним несуть великий... детальніше>>Концерт «Legends of Film Music»
Концерт «Legends of Film Music» • через 5 днів


Новий гучний масштабний запальний проект “Legends of Film Music”, що представить для вас музичне дійство у виконанні понад 100 музикантів. Уся грандіозність програми за... детальніше>>Опера «Наталка Полтавка»


Опера на 3 діїМова виконання: мова оригіналуЗа однойменною п'єсою Івана КотляревськогоДиригент-постановник — заслужений діяч мистецтв України Михайло ДутчакРежисер-поста... детальніше>>Опера «Севільський цирульник»


Комічна опера на 3 діїВиконується італійською мовою з українськими субтитрамиЛібрето Чезаре Стербіні за однойменною комедією П'єра БомаршеДія першаНічну тишу однієї з вулиць Севіль... детальніше>>Опера «Попелюшка»


Музична казка на 2 діїЛібрето І.Петрової та М.БерляндаДиригент-постановник — Ірина СтасишинРежисер-постановник — заслужений діяч мистецтв України Галина Воловецька ... детальніше>>ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Дизель шоу «Весна смішна»
16.05 • більше місяця
Вечірка «Smile :) party»
01.04 • через 4 дні