всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Вистава «Золоторогий олень»


За мотивами однойменної поеми Д.Павличка.Розповідається у казці про оленя, що мав золоті роги. Жив він у Карпатах. Товаришував олень лише з одним хлопчиком, який грав на сопілці. А... детальніше>>Вистава «Знайдена Лялька»


ПРЕМ'ЄРА!Знайдена Лялька — це динамічна історія однієї Ляльки про її подорож з випадково знайденими друзями — Качанчиком від яблука, стареньким китайським Телефоном, ви... детальніше>>Вистава «Стара пані висиджує»


Львівський театр ляльок розпочинає ще один напрям діяльності для батьків наших юних глядачів та для усіх дорослих - #ВечірняСцена!! Нашим першим гостем буде Творча майстерня "Театр... детальніше>>Вистава «Мама для мамонтенятка»


Казка для дітей від 5 років.Казка про маленького мамонтенята, що загубив свою маму, але не здається та не журиться, а вирушає у пошук рідної мами.==> квитки <== детальніше>>Театральний фестиваль «Коловорот 2018»


Програма:27 квітня:12:00 - Відкриття фестивалю. «Лис Микита», за твором Івана Франка, студія театру та кіно "Феєрія", УДЮМК Франківського райому, Львів13:12 - «Мі... детальніше>>Вистава Карлоса Мортона «Lilith»


Вперше в Україні!Re.Creation Theatre з гордістю презентує прем`єру вистави Карлоса Мортона «Lilith».Професор Мортон працює у Каліфорнійському університеті в Санта-Барба... детальніше>>Перший Театральний фестиваль «Коловорот»


У Львові вперше відбудеться Театральний фестиваль «Коловорот», участь у якому візьмуть дитячі та юнацькі колективи. Він об’єднає орієнтовно 150 учасників на сцені... детальніше>>Вистава «Коза-Дереза»
Вистава «Коза-Дереза» • через тиждень


Лялькова історія про витівки дуже вередливої та примхливої Кози, яка оселилася в одній родині та живе наче бариня. Але, замість вдячності, робить всякі капості та ще й налаштовує с... детальніше>>Вистава «Витівки Лиса Микити»


ПРЕМ'ЄРА!Лис Микита постійно в русі, бо рух — це життя. Він ніяк не вгамується і знову вигадує собі пригод на голову. Цього разу до пари він знайшов Вовка Неситого. Хитрун Ми... детальніше>>Вистава «Річард після Річарда»


Вистава від Творчої майстерні "Театр у кошику""Річард після Річарда"Моновистава за історичною хронікою Вільяма Шекспіра “Річард III”Виконавиця – Лідія ДанильчукРе... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Кролик Петрик (0+)
21.04 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти»
22.04 • через 2 дні
Кастинг «Міс Львів 2018»
26.04 • через 6 днів