всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Майстер-клас з розмальовування імбирних пряників


ТЦ "Роксолана" та ТМ "Зерновита" запрошують діток на майстер-клас з розмальовування імбирних пряників!Час відволіктися, змінити звичну атмосферу на святкову та просто занурся в при... детальніше>>Новорічний майстер-клас «Снігова куля»


Снігова куля викликає захват як у діток, так і у дорослих! Адже це маленьке диво.На майстер-класі дітки власноруч створять казковий новорічний світ.Для дітей від 1,5 років!Попередн... детальніше>>Майстер-клас «Різдвяні паяцики»


Запрошуємо дітей від 7 роківПаяцики - це один з видів традиційних ялинкових українських прикрас. Нам вони дуже припали до душі, через свої чудернацькі вирази облич, через різномані... детальніше>>Майстер-клас «Фігурка Миколая» з кераміки


Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у майстеркласі з ліпки новорічної фігурки "Миколайки".Тривалість майстер класу 2-3 години.Учасників буде ознайомлено із основними принципами і... детальніше>>Свято «Казка про Святого Миколая»


"Дитяча Планета" запрошує на казкову зустріч із Миколаєм.Дітки зможуть:Поспілкуватись із Чудотворцем;Розважитися з аніматорами;Покреативити на майтер-класі з розпису пряників;Полюб... детальніше>>Родинне свято «День народження Старого Лева – 17 років»


Видавництво запрошує читачів на родинне свято «День народження Старого Лева»! До свого 17-річчя ми підготували неймовірне дійство для усієї дружньої читацької родини. Н... детальніше>>Майстер-клас «Пряникова хатинка для Святого Миколая»


Запрошуємо на святковий майстер клас по розпису пряникового будиночка. Свято Миколая одне з найулюбленіших не лише в дітей, а й у дорослих! І тому у цей день ми ні в чому собі... детальніше>>Майстер-клас «Розпис пряників з Вірою Манько»


Свята наближаються, а Ви не готові?Приходьте до нас розписувати пряники. Запрошуємо дорослих та дітей від 7 років на майстер-клас. ==> реєстрація <==Всі необхідні м... детальніше>>Андріївські вечорниці у Ложці


Чи знаєте Ви, яке свято колись було одним із найвеселіших для української молоді? Вечорниці на Андрія — це й мальовничі народні звичаї, і ворожіння на судженого, і смачні стр... детальніше>>Майстер-клас «Як подобатися собі та чоловікам?»


Два найкращих психологи України - Дмитро Карпачов та Наталія Холоденко запрошують Вас на майстер-клас: «Як подобатися собі і чоловікам?»Якщо Ви прагнете...Розкрити в со... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Секс і нічого особистого
20.12 • через тиждень
Пригоди S Миколая
13.12 • сьогодні