всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Кулінарний майстер-клас, спільна трапеза та смачні розмови


Запрошуємо Вас приготувати три страви за келихом смачного вина з цікавими та смачними розмовами. Гриби на столі, що може бути кращим. Ви дізнаєтеся історію, походження страв, таємн... детальніше>>Фестиваль «Медова осінь»


Запрошуємо до Винник на перший у Львові фестиваль питного меду та оздоровчої бджолопродукції, вина і сиру. Організатори: Винниківська міська рада, КЗ ЛОР «Історико-краєзнавчи... детальніше>>Майстер-клас з олійного живопису «Осінній пейзаж»


Цього разу малюємо осінній пейзаж під керівництвом художника Володимира Риботицького, надихаючись творами персональної виставки митця в музеї.Запис обов’язковий за телефоном&... детальніше>>Казки в музеї з дитячим клубом «Невгамовні читайлики»


На наших найменших відвідувачів чекає музейна казково-годинникова пригода.Цього разу з "Невгамовними читайликами" познайомимось з чудовою історією Ірини Мацко "Тік-так", дізнаємось... детальніше>>Майстер-клас «Скляна брошка в техніці вітраж Тіффані»


Запрошуємо разом з нами створити скляну, витончену прикрасу-брошку в техніці вітражу!Що ви отримаєте? Пізнаєте цікаву техніку - вітраж «Тіффані», дізнаєтеся про різнома... детальніше>>Конференція «Lviv IT Arena 2017»
Конференція «Lviv IT Arena 2017» • через тиждень


Львів – це місто, яке збирає на численних подіях не лише поціновувачів гарної музики, кави та шоколаду, а й справжніх знавців технологій та трендів! Якщо ти живеш інформацією... детальніше>>Фітнес-конвенція «Lviv Fitness Weekend 2017»


Маштаб заходу вражає: навчання та майстер класи провідних презентерів світу та України!Перелік презентерів та подробиці програми фітнес-конвенції Lviv Fitness Weekend 2017 очікуйте... детальніше>>Майстер-клас із народного співу


Вчитиме нас співати Наталія Сербіна - співачка, лірниця (виконавиця на колісній лірі), музикознавець, етномузиколог, дослідниця фольклору, колишня учасниці гуртів "Древо" та "Божич... детальніше>>XІI Національне Свято Шоколаду


Національне Свято Шоколаду - це всеукраїнська подія, яка збирає кращі солодкі бренди та виробників шоколаду ручної роботи України. Під час Свята найкращі виробники шоколаду України... детальніше>>Фестиваль для жінок «BeWoman Festival»


Цей захід - мікс бізнес-ланчу, майстер-класів, закулісних розмов, а також неймовірних історій успіху жінок, які знають ціну щасливого життя.Ми наповнили подію двома потоками, де в... детальніше>>КІНО

Lego Ніндзяго фільм
21.09 • завтра
DZIDZIO Контрабас (0+)
20.09 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти»
22.09 • через 3 дні

ДІТЯМ

Вистава «Куди зникло море»
27.09 • через тиждень