всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Конкурс «Містер факультету»


Яскрава подія, де талановиті активні студенти проявлятимуть себе в найнепередбачуваніших амплуа.Конкурс пройде в оригінальному форматі, отож відповідатиме головному принципу: поєдн... детальніше>>Кастинг Міс Львів 2017


Не пропусти можливість стати королевою нашого міста!Основні вимоги до дівчат, які претендують на головну корону міста:вік від 16 до 24 роківзріст від 1,70сімейний стан – неод... детальніше>>Показ колекції одягу «Litteris ET Artibus»


Національний університет «Львівська політехніка» і Науково-технічна бібліотека запрошують усіх бажаючих на показ одягу "Smolinska".Основою колекції є вишукані сукні та... детальніше>>Кастинг на конкурс «Містер Picasso!»


Переможець місяця отримає:Picasso gold card, яка дає можливість безкоштовно відвідувати всі вечірки клубуфотосесію5000 гривеньможливість поборотись в кінці року за звання Містера р... детальніше>>Кастинг на конкурс краси «Lady Picasso»


Головний приз: 5000 грн!Переможниця місяця отримає:Lady card, яка дає можливість безкоштовно приходити на всі вечірки клубуфотосесію5000 гривеньможливість поборотись в кінці року з... детальніше>>Фестиваль «Дзеркало моди Львів-2017»


Фестиваль по-справжньому здивує і ще раз підтвердить своє звання серйозного спеціалізованого професійно спрямованого заходу, а також ідеального місця для створення стилю, для пошук... детальніше>>КІНО

Гіркі жнива
28.03 • сьогодні
Красуня і Чудовисько
28.03 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Дизель шоу «Весна смішна»
16.05 • більше місяця
Кастинг Міс Львів 2017
30.03 • через 3 дні