всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Вечір настільних ігор «Public GameZ»


Подобається проводити час у пабах? Любиш пиво, атмосферу і балачки з друзями? Круто, але недостатньо? А можливо ти любиш грати у настільні ігри, але вони надто дорогі, щоб їх купув... детальніше>>Вечірка «RNB Divishnik»
Вечірка «RNB Divishnik» • сьогодні


У програмі:Gooch Brown,Tkachev,Seve Clain, Dancer детальніше>>Вечірка «Pimp Show»
Вечірка «Pimp Show» • сьогодні


У програмі:Valentine,Юрій Корнилюк,Protein,Abfaer,Mad Kind,Pasha Light,Maestro,Costel Van Dein,MC Danilov детальніше>>Лекція «Демони Джексона Поллока»


Джексон Поллок (1912-1956) – американський художник. Новаторський підхід Джексона до події, руху і поля збурив мистецтво ХХ-го століття.Інтуїція й непересічна раціональність... детальніше>>Показ фільму «Жива»


Організатори просять глядачів взяти із собою каремати. Фільм транслюватимуть на великому надувному екрані.Історична драма, знята Тарасом Химичем, базується на реальних подіях,... детальніше>>Вечірка «50 відтінків...»


У програмі:MC Nestor King,DJ Diamo,DJ Stinger,DJ Kiss L,Strip man show детальніше>>Касабланка
Касабланка / Casablanca • сьогодні


Американець? який залишив батьківщину Рік Блейн, власник грального клубу в Касабланці, випадково зустрічається з Ільзою, яка приїхала в місто разом зі своїм нинішнім чоловіком, б... детальніше>>Лялькова виставу «Пригоди колобка»


Для юних глядачів готують сучасною версію відомої казки.Рекомендований вік дітей - від 3 до 10 років.Буде цікаво! детальніше>>Гумор-шоу «Вар'яти»


Перше україномовне гумор-шоу.Не пропусти порцію гумору від Вар’ятів! детальніше>>Мистецький проект-дослідження субкультурної спадщини «Собаки adidas»


Головною темою експозиції є осмислення мистецтва так званих «протестних» субкультур і контркультур.Субкультурні явища зазвичай є короткотривалими та тенденційними, але... детальніше>>КІНО

Дюнкерк (12+)
27.07 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти»
27.07 • сьогодні
Вечірка «Zaxidfest pre-party»
29.07 • через 2 дні