всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Екскурсія-презентація «Французький слід античного кохання у львівському гобелені»


Для відвідувачів пропонується ознайомча екскурсія-презентація, яку проведуть керівник Музею кандидат мистецтвознавства Андрій Клімашевський та наукова співробітниця ІН НАНУ Оксана... детальніше>>Концерт «Антоніо Вівальді: Пори року»


На цих концертах в Органному залі завжди аншлаг. Бо кожна зустріч з музикою двох геніїв епохи бароко, Йоганна Себастьяна Баха та Антоніо Вівальді, вщент заповнює зал. Найвищі... детальніше>>Лекція «Єврейські традиції у галицькій кухні»


Розповідатимуть:засновниця львівського Kafe "Jerusalem" Lola Landa,кулінарна блогерка та дослідниця галицької кухні Пані Стефа.Для участі просимо зареєструватись Гастрономічну трад... детальніше>>Вистава «Смак до черешень»


Любовний роман з життя нормальних сферПереклад з польської Наталії Ступко, вірші - Роман БільТривалість — 01:35Прем'єра відбулась 30 Травня 2014 року Впродовж вистави ло... детальніше>>Вистава «Золоте курча»


Сучасна казка розповідає про те, як одного разу Вовк та Лисиця вкрали яєчко сподіваючись, що з нього на світ з’явиться Курочка, яка буде нести для них золоті яєчка. Але заміс... детальніше>>Душа компанії


Діана (Мелісса МакКарті) усю себе присвятила родині. Вона була доброю дружиною та люблячою мамою, та життя піднесло неприємний сюрприз. Чоловік пішов від неї. Тепер вона розлучена,... детальніше>>Лондонська королівська опера: Макбет (мовою оригіналу) (0+)


Любов Верді до Шекспіра почалася з «Макбета» — п'єси, яку він називав «одним з найвидатніших творінь людини». Верді разом зі своїм лібретистом Франческо Марія П'яве вирішив створит... детальніше>>Концерт Степана Гіги


Для вас - нова красива програма артиста!Степан Гіга віддає всього себе музиці, при цьому залишається дбайливим батьком і зразковим сім'янином. Його творчість світиться позитивом. С... детальніше>>Зустріч «Час історій» з Іриною Снітинською «Батьки і діти»


«Час історій» – це платформа сторітелінгу, де герої зі сцени розповідають свої історії, а глядачі, слухаючи у залі, можуть знаходити власні сенси. Щоразу –... детальніше>>Дедпул 2 (18+)
Дедпул 2 (18+) / Deadpool 2 • сьогодні


Головний герой фільму – хлопець на ім'я Вейд Вілсон (Раян Рейнольдс). Він позбувся смертельної хвороби завдяки програмі Департаменту Х, і тепер у нього є суперздатність швидко реге... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Фінал Ліги Чемпіонів 2018
26.05 • через 2 дні
Зачарований принц
24.05 • сьогодні