всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 
01.03, 02.03, 06.03, 07.03, 28.03, 29.03 | 50-1500 грн | 76 | 1 | | культуратеатрив приміщенніпасивні розвагитеатр оперний


 
Презентація дослідження «Дамо дітям рухатись»


Як зрушити з мертвої точки реформи шкільної освіти?Цілком очевидно, що гіподинамія - одна з найгостріших проблем сучасності, і вона лежить в основі безлічі інших проблем зі здоров'... детальніше>>Кураторська екскурсія «Апостол 1574»


Апостол, перша друкована книга на українських землях, маю повних 445 років, один зі ста, що дожили до цього часу, головний експонат Виставковий проект "Апостол 1574-2019: книга та... детальніше>>Фотовиставка Андріни Луіч «Узмор'я»


Запрошуємо відвідати виставку хорватської фотожурналістки Андріни Луіч/Організатор - ГО "БІла Хорватія". детальніше>>Презентація книги «Світ Софії»


«Хто ти?» і «Звідки взявся світ?» - прадавні питання, на які людство шукає відповіді, скільки існує. Чотирнадцятирічна Софія Амундсен, отримавши загадкового... детальніше>>Вистава «О восьмій вечора на Ковчезі»


О восьмій вечора на Ковчезі – так домовився голуб з двома пінгвінами, бо вони потрапили до тих обраних, яким дозволено увійти до Ноєвого ковчегу. Через це обоє опинились пере... детальніше>>Вистава «Різдвяна ніч»


Прем'єра Музична комедія на чотири дії (з антрактом)Тривалість — 03:00Режисер-постановник — Федір Стригун народний артист України, лауреат Національної премії Укра... детальніше>>Острів собак. Оскар Фест - 2019 (12+)


Події розгортаються у Японії у недалекому майбутньому. Острови перенаселені, тож людям дедалі складніше уживатися поряд. Уряд вирішує, що від хатніх улюбленців потрібно відмовитися... детальніше>>

Вечірка «Girls, Girls, Girls»


У програмі:DJ Blink B,DJ Vassabi, MC Герман,PJ show детальніше>>Концерт «Бетовен Багателі»


Мабуть, усі ми чули сонати та симфонії Бетовена. Але "творчою лабораторією" та водночас місцем для духовного усамітнення для генія класицизму були маленькі п'єси - багателі. Всього... детальніше>>показати усі події на дату

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти»
26.02 • через 6 днів
Кастинг «Miss Lviv 2019»
21.02 • сьогодні
Вечірка «LOL party»
22.02 • через 2 дні