всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Показ документальних фільмів «Крим SOS» та «Євромайдан SOS»


Запрошуємо всіх бажаючих на перегляд короткометражних документальних фільмів від Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA, присвячених двом громадськ... детальніше>>Тематична екскурсія «Українські художники в лавах Січових стрільців:


Запрошуємо на тематичну екскурсію, яка розпочинає серію тематичних екскурсій експозицією "Українське мистецтво ХХ століття" .У рамках тематичних екскурсій для Вас наукові співробіт... детальніше>>Презентація фільму «Грані «Пам'яті»


Відбудеться презентація фільму від Товариства пошуку жертв війни «Пам’ять» - «Грані «Пам’яті».Запрошуємо на прем’єрний показ першої... детальніше>>Вечір спогадів про художника Романа Турина


Запрошуємо на вечір спогадів про Романа Турина, який відбудеться у рамках виставки "Роман Турин. Під європейським капелюхом".На вас чекають спогади, розповіді та думки, якими поділ... детальніше>>Стилізоване відкриття виставки «Венеція - стан душі»


Друзі, хто не знає про щорічний карнавал у Венеції – про незрівнянне костюмоване свято, парадом гордих собою фланерів, виступами і виставами акторів у масках і яскравих костю... детальніше>>Виставка «Венеція – стан душі»


Уперше експонуватимуться разом живопис, графіка, книги і декоративно-прикладне мистецтво італійських майстрів XVI-XIX ст. зі збірок найбільших музеїв України. Твори найкращих... детальніше>>Концерт «Збірник літургійних пісень» С. Людкевича в музеї


У рамках виставки “Особисті історії Революції Гідності” відбудеться спільний музичний проект Львівського будинку органної та камерної музики, Музею “Територія Тер... детальніше>>Екскурсія постійною експозицією НМЛ «Українське мистецтво ХХ ст.»


Кожної першої п'ятниці місяця чекаємо вас на безкоштовній екскурсії постійною експозицією НМЛ "Українське мистецтво ХХ ст." за вартістю вхідного квитка. детальніше>>Святкова програма «Великдень у Гаю 2018»


З нагоди великого свята Воскресіння Христового запрошуємо львів’ян та гостей міста на традиційні фестини «Великдень у гаю».Програма свята наповнена духовним зміст... детальніше>>постійні події
Державний природознавчий музей НАН України


Державний природознавчий музей НАН України – один з найстаріших і найбагатших за науковими природничими фондами серед музеїв Європи, заснований польським графом українського... детальніше>>КІНО

Кіборги (12+)
19.02 • сьогодні
Колесо Чудес
19.02 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Вечірка «St.Patrick`s Day 2018»
17.03 • через 3 тижні

РОЗВАГИ ТА СПОРТ

Зимовий парк 2017-2018
19.02 • сьогодні
Арт-кухня з арт-терапевтом
04.03 • через тиждень