всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
V Всеукраїнський ярмарок ретро-техніки та запчастин


Програма виставки:23 вересня, субота 07:00-10:00 - Заїзд транспорту та реєстрація учасників; 11:00 - Відкриття ярмарку; 11:30 - Урочистий проїзд ретротранспорту від... детальніше>>Х Фестиваль активного туризму «Манівці»


Метою Фестивалю є промоція здорового способу життя, розвиток туризму та формування культури активного відпочинку. Захід формує командний дух та гартує молодь.Спортивно-атракційний... детальніше>>Велопробіг «Кавова велоМИЛЯ 2017»


Велосипед стає невід’ємною частиною міського простору Львова. Велосипедом на роботу і на побачення, на відпочинок і просто зустрітися з друзями за горнятком кави - зручно, ко... детальніше>>Кіно в парку «Шоу Трумена»


Уявіть собі, що ви раптом починаєте розуміти, що все навколо вас - декорації, а люди - актори, прикидаються тими, ким вони вам здаються. Весь ваш світ виявляється великим телесеріа... детальніше>>Всеукраїнський вело фестиваль «Львів Вело Fest 2017»


Програма фестивалю:11:00-11:15 – Церемонія відкриття за участю керівництва ЛМР та ЛОДА, партнерів11:15-12:50 – Корпоративний велопробіг учасників З’йомка з квадра... детальніше>>Благодійна сушка-продаж фотографій з подорожей


Друзі! Запрошуємо поділитись своїми фотографіями та враженнями з мандрівок. Співорганізаторами нашої фотосушки є Lviv Travel Club та Школа фотографії імені Дієґо Марадони тому чека... детальніше>>VII львівський жіночий велопарад


Осінь - не час сумувати! Ловімо останні промінчики тепла разом!Мета: показати, що велосипед - вид транспорту, на якому зручно і швидко можна доїхати на роботу, на зустріч або на ве... детальніше>>Дитяча пізнавально-розвиваюча гра «Країна Здоров'я»


У програмі:Атракціони,Лекції про здоровий спосіб життя,Турніри,Арт Клуб Клубок,Представлення бойових мистецтв,Подарунки,Молодіжний клуб Look Up I Can детальніше>>Сімейне свято «Фестиваль Криму»


Переселенці, що живуть у Львові, підготували для громади Сихова цікавий захід, присвячений Криму. Після анексії півострова увага Криму майже не приділяється, а брак інформації приз... детальніше>>XІI Національне Свято Шоколаду


Національне Свято Шоколаду - це всеукраїнська подія, яка збирає кращі солодкі бренди та виробників шоколаду ручної роботи України. Під час Свята найкращі виробники шоколаду України... детальніше>>КІНО

Lego Ніндзяго фільм
23.09 • сьогодні
DZIDZIO Контрабас (0+)
23.09 • сьогодні
Сьома печатка
23.09 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти»
23.09 • сьогодні
Lviv Fashion Week Spring/Summer 2018
26.10 • більше місяця

КОНЦЕРТИ ТА СВЯТА

Свято «2 роки Forum Lviv»
23.09 • сьогодні