всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


Львівська дитяча залізниця – сезон 2019


Урочисте відкриття 68-го сезону руху поїздів. Перші рейси дитячого поїзду відбудутьсяся 5 травня з 12.00 до 13.50 год. Львівська Дитяча Залізниця буде рада бачити вас!Львівськ... детальніше>>Нічний забіг на Погулянці. Версія «Літо»


Традиційно зустрічаємося на центральній алеї парку Погулянка, щоб випробувати свої сили на дистанції 3 кілометри.==> локація <====> реєстрація <==Кількість чіпів обмеже... детальніше>>Свято музики у Львові 2019


Свято музики у Львові 2019 традиційно об'єднує всіх бажаючих музикувати без упину разом з усім світом.Засноване ще у 1982 році у Франції, Свято музики (Fete de la Musique) сьогодні... детальніше>>Міжнародний день йоги 2019


Цього року будемо практикувати на природі у довгоочікуваному Yoga Park-Парк Йоги у Львові. У програмі:15:00 - спільне озеленення території самого Йога Парку: висаджування квітів та... детальніше>>Фестиваль здоров’я та активного стилю життя «Живи Активно!»


Ми повертаємося в центральні парки міст, де будемо зваблювати вас здоровим та активним способом життя. «Живи активно!» – це клуб закоханих у життя, у розвито... детальніше>>Міський фестиваль рок-музики «Rock in Lviv»


Rock In Lviv - міський фестиваль рок музикиЦе як затишний тісний рок-клуб, тільки оупен-ейрЦе як класичний андеграунд, тільки на великій сценіЦе як атмосфера невеликих гучних примі... детальніше>>Зустріч «Вуличний університет – НЕформат-базар»


Ну що, студент, як успіхи у тяжкій боротьбі із сесією?Ми знаємо як ти любиш вчитися, саме тому готуємо щось цікаве найближчим часом.Ми трішки почекаємо, поки ти полегшенням видихне... детальніше>>Змагання «Найсильніший пожежний рятувальник України»


Всеукраїнські змагання проводяться аби вшанувати пам'ять начальника Головного управління ДСНС України у Львівській області генерала Сергія Дмитровського.В програмі заходу:підйом ру... детальніше>>Фестиваль «Ковчег дружби 2019»


Літо починається і ми у підготовці до щорічної нашої зустрічі! Отож, не зволікайте і приходьте, якщо:хочете навчитись чогось нового;побути на фестивалі, де відчуваєш себе част... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Історія іграшок 4
20.06 • завтра
Джон Уік 3
19.06 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти»
19.06 • сьогодні
Концерт Jerry Heil
21.06 • через 2 дні