всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Чемпіонат світу з радіокерованих метальних моделей планерів F3K


Більше 200 спортсменів з 33 країн світу демонструватимуть рівень технічних знань та майстерність у класі радіокерованих моделей планерів, – розповів начальник управління фізи... детальніше>>Показ фільму «Жива»


Організатори просять глядачів взяти із собою каремати. Фільм транслюватимуть на великому надувному екрані.Історична драма, знята Тарасом Химичем, базується на реальних подіях,... детальніше>>Кіно в парку «Чарівне дерево»


Перегляд перенесено через несприятливі погодні умови.В п'ятницю запрошуємо до перегляду навіть наймолодших наших глядачів. Веселий, пригодницький і надзвичайно душевний польсь... детальніше>>Х Дні мистецтва перфоманс у Львові


Цього року у фестивалі візьмуть участь перфомери з України, Польщі, Великобританії та Ізраїлю. Вперше в Україні покажуть свої перфоманси митці з Японії, Таїланду та Норвегії.Як і з... детальніше>>

Змагання з вуличного баскетболу «Lviv Hip Hop All-Star»


Заплановано провести командні та індивідуальні змагання: турнір три на три з максимум 20 команд, змагання:3x3 на виліт;трьошки;данки;кидки з середини;реп і бі-бой батли;вайби хіп х... детальніше>>Арт-майстер-клас «Подаруй надію»


Благодійне свято влаштовують для "особливих" діток та їхніх сімей.У програмі:14:30 - Забави, ігри, вікторини під відкритим небом. "Ембру" - малювання на молоці, проводить арт-терап... детальніше>>Квест «Веселі пірати»


Зануртесь в атмосферу морів і пригод, та віднайдіть скарби морських вовків першими!У програмі:виготовлення морського вузларозгадування піратських ребусівзустріч з Капітаном Гакомпі... детальніше>>Фестиваль української середньовічної культури «Ту Стань! - 2017»


На гостей традиційно чекають:бугурти та лицарські поєдинки,стрільби з луків та арбалетів,театри та література,вуличні музики та велика сцена,вогняне та лазерне дійство,ремісничі ма... детальніше>>Змагання «Найсильніша людина Львова»


У програмі:Етап Кубку України зі стронгмену.Етап аматорської ліги стронгмену України детальніше>>КІНО

Дюнкерк (12+)
27.07 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти»
27.07 • сьогодні
Вечірка «Zaxidfest pre-party»
29.07 • через 2 дні