всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Концерт «Вона. Віра. Війна.»


“Вона. Віра. Війна.” - це проект за участю великого хору та великого оркестру, а також солістів. Музика та рух за права людини. Коли мистецтво виступає як рупор гідност... детальніше>>Концерт скрипкового дуету «Innovation Duo»


Якуб Дзялак та Анна Дзялак-Савицька, знані як швейцарський дует Innovation Duo. Всього дві скрипки та цілий всесвіт музики!Якуб Дзялак живе у Швейцарії з 16 років. На музичній сцен... детальніше>>ХIII відкритий хоровий фестиваль «Жайвір скликає друзів»


Мета фестивалю є відродження та популяризація жанру хорової музики, формування громадської думки щодо всебічного сприяння розвитку хорового мистецтва в Україні, залучення дітей і м... детальніше>>Ланч-концерт «Орган і фортепіано»


Орган і рояль – самодостатні інструменти, кожен з яких може замінити цілий оркестр. А тепер уявіть собі два “оркестри” в одному концерті. Саме це чекає на нас 29... детальніше>>Концерт «Гітарний фестиваль. Відкриття»


На відкритті Гітарного фестивалю зіграє гітарист Іван Федоришин з Австрії та струнний квартет “Фенікс”.Іван Федоришин, здобуває музичну оствіту у Львівській національні... детальніше>>Концерт «Кавова кантата Баха»


Львівський органний зал запрошує на каву! Точніше – на Кавову кантату Баха у виконанні Оркестру барокової капели. А передуватиме їй інструментальний аперитив із творів Віваль... детальніше>>Концерт «Мої улюблені композитори»


Органістка Надія Величко запрошує провести вечір в Органному залі у компанії своїх улюблених композиторів.Скласти програму цього концерту для Надії Величко було непросто. Як обрати... детальніше>>Концерт «Органні шедеври»
Концерт «Органні шедеври» • через тиждень


Органістка Ольга Єфремова привезе з Одеси до Львова трохи літнього настрою, одеського колориту і чудову музику!Львівський органний зал продовжує запрошувати до себе найкращих орган... детальніше>>Сольний концерт Олени Мацелюх «Молитви»


Солістка Органного залу Олена Мацелюх презентує у травні цикл концертів “Жанри органної музики”, в кожному з яких зібрані твори видатних композиторів певного жанру. На... детальніше>>Концерт «Філософія в музиці»


Унікальний проект за участі двох оркестрів. Натхненна класика розкриється в особливому ракурсі завдяки поясненням та ілюстраціям відомого дириґента Романа Филипчука.Органний зал за... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Секс-контроль (16+)
24.04 • сьогодні
Таксі 5 (12+)
24.04 • сьогодні

КУЛЬТУРА

День міста Львова 2018
05.05 • через тиждень

РОЗВАГИ ТА СПОРТ

Фестиваль «Leopolis Grand Prix 2018»
01.06 • більше місяця
фестиваль «Happy dity»
28.05 • більше місяця