всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Виставка полотен Антона Проненка «Byzantine Electricity»


Антон народився у Львові, в сім’ї художника-реставратора, тому він з раннього дитинства захоплений мистецтвом. Невдовзі почав відвідувати ДХСШ ім.Шевченка, і закінчив навчанн... детальніше>>Виставка полотен «Натхненні Пізнелем»


В експозиції твори художників: П.Сипняк, О.Скоп, С.Міхновський, О.Крохмалюк, В .Москалюк, О.Білобран, О.Жеребецька, Р.Грабар, О.Сагайдак, Л.Котюк, М.Радь, П.Ярмолик, О.Казнох,... детальніше>>Органний перформанс Бааль та Плентеля «Поезія музики»


Орган і франкомовна поезія — разом. До Львова завітають митці зі Швейцарії та Франції — органістка та композиторка Аврора Бааль та сценічний декламатор Емманюель Пленте... детальніше>>Концерт «Трембіта. Страсті за Лукою»


Його називають “світилом сучасної хорової музики”. Латвійський композитор Ерікс Ешенвальдс пише з розмахом, його твори, не залежно від жанру, дихають сакральністю. &ldq... детальніше>>Концерт «Філіп Ґласс. Возвишене і земне»


Композитор-мінімаліст, натхненний індійською музикою, автор саундтреків до оскароносних фільмів – усе це про Філіпа Ґласса, одну з найпомітніших постатей кінця ХХ століття. С... детальніше>>Органний концерт «Урочисте бароко»


Урочиста музика епохи бароко у виконанні органіста з Києва Богдана Дем’яненка радуватиме нас у ці святкові вихідні. “У центрі цієї музики - образ людини: її радість, ст... детальніше>>Концерт «24 прелюдії Дебюcсі»
Відмінено


Зміни у програмі! Відбудеться Концерт «Jazz in Classics»Емоційне враження, загадкове видіння, випадковий спогад… Прелюдії Клода Дебюссі – це величезна... детальніше>>Концерт «Jazz in Classics»
Концерт «Jazz in Classics» • через тиждень


Вони поєднували традиції класичної та джазової музики: Ґершвін та Боллінґ. Jazz in classiсs - джаз у класичному стилі. Музика вільних людей - це політ думки, який відбувається тут... детальніше>>Концерт «Ukrainian Live»
Концерт «Ukrainian Live» • через тиждень


За підтримки Malmö University Choir and Orchestra (Швеція)Ukrainian Live – це тільки найсучасніша, драйвова та емоційна українська музика без жодних стереотипів. Це те,... детальніше>>Концерт «Німе кіно під живу музику. Вечір ретро»


Німе кіно, безсмертний Чарлі Чаплін та музика, яка здатна сказати більше за слова. Найвідоміші пісні з німих фільмів виконає піаніст Дмитро Микитин та скрипалька Олександра Мороз.... детальніше>>показати усі події на дату

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Вечірка «Easter Hype»
28.04 • через тиждень
Lviv kids fashion show 2019
05.05 • через 2 тижні

КУЛЬТУРА

Концерт «Torban Folk Band»
29.04 • через тиждень
День міста Львова 2019
04.05 • через тиждень