всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Концерт «Шедеври органної музики»


Зустріньте весну зі справжніми шедеврами органної музики! У перший день березня солістка Львівського органного залу Надія Величко зіграє сольний концерт із найпопулярніших творів,... детальніше>>Концерт «Мідорі та Шуман»


Американська скрипалька японського походження Мідорі Ґото після фантастичних травневих концертів в Органному знову потішить львів’ян своєю віртуозною грою.Мідорі почала грати... детальніше>>Концерт «Антоніо Вівальді: Пори року»


На цих концертах в Органному залі завжди аншлаг. Бо кожна зустріч з музикою двох геніїв епохи бароко, Йоганна Себастьяна Баха та Антоніо Вівальді, вщент заповнює зал. Найвищі... детальніше>>Концерт «Шнітке: музика добра і зла»


Вперше в Львівському органному залі звучатиме камерна музика Шнітке!Альфред Шнітке – багатогранна постать світового музичного простору. Створена композитором палітра звукових... детальніше>>Концерт «Опівнічне сяйво органа»


Ніч, вигадливе світло та вишукана органна музика - саме таким буде цей концерт.Музика лунатиме до самої ночі. Особливу атмосферу концерту створить світлова інсталяція від Олександр... детальніше>>Концерт «Й.С. Бах: Органні твори Веймарського періоду»


Так прийнято називати період життя Йоганна Себастьяна з 1708 по 1717 рр., який він провів у Веймарі на посаді придворного музиканта. Це розквіт оркестрової та клавірної творчості Б... детальніше>>Гала-Концерт Літньої Хоровї Академії у Львові


З 24.06 по 01.07.2018 року у древньому Львові зберуться 50 студентів з українських мистецьких вузів Києва, Харкова, Дніпра, Львова і Одеси, які в якості слухачів і безпосередніх уч... детальніше>>Концерт «Орган опівночі»
Концерт «Орган опівночі» • через тиждень


Ніч, місячне світло та вишукана органна музика – саме таким буде опівнічний органний концерт.Органістка Олена Мацелюх подарує всім “совам” свої улюблені твори.На... детальніше>>Концерт «Органна музика Франції»


Французька музика для органа – c'est bien! Добірні твори композиторів різних сторіч подарує слухачам Олена Мацелюх.Франція має давній сентимент до органа. Почалося все у XII... детальніше>>Концерт «Фортепіанна релакс-музика»


Концерт-відпочинок для душі від піаніста Дмитра Микитина.У вирі різноманітних справ та клопотів ми часто забуваємо про себе, про те, що нам потрібні відпочинок та відновлення. Проп... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Ескобар (16+)
22.06 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти»
22.06 • сьогодні
Вечірка «UN:Vekigante»
29.06 • через тиждень