всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Концерт «Антоніо Вівальді: Пори року»


У цьому циклі є вся гама почуттів – від життєрадісної весни до меланхолійної осені, від літньої грози до зимових вечорів біля теплого каміна.Соло на скрипці – Оксана Га... детальніше>>Концерт «Бароко від Олександра Пільчена»


Музика бароко, надзвичайно яскрава та барвиста завжди приваблює увагу та погляди музикантів і слухачів. У ній є геніальна простота, творча свобода та надзвичайної сили краса. Якщо... детальніше>>Концерт «Музика меншин Китаю «Гори, Річка, Любов»


«Гори, річка, любов, музика» - унікальний концерт, на якому прозвучить музика меншин Китаю. Більшість творів програми прозвучать в Україні вперше! Це живописна музика,... детальніше>>Концерт для ансамблю, публіки і Телеграм-бота


o "Концерт для ансамблю, публіки і Телеграм-бота” або “Будь ласка, не вимикайте Ваші мобільні телефони”Ви колись були на концерті, де слухач одночасно є... детальніше>>Концерт «Львівська органна музика»


Українці грали на органі ще за часів Київської Русі! Залишки органу знайдені при археологічних розкопках Десятинної церкви у Києві.Проте чи багато ми знаємо про музику, яку виконув... детальніше>>Концерт Ліги Деюс. Орган (Латвія)


Латвійська органістка вперше у Львові!У рамках святкування 100-річчя з дня проголошення Незалежності Латвійської Республіки.Ліга Деюс закінчила музичну школу по класу фортепіано, а... детальніше>>Концерт Надії Величко «Органні шедеври»


Ми почнемо з Баха і його безсмертної Токати і фуги ре мінор, почуємо Сонату Соль мажор священика-музиканта Падре Давіде, перенесемося у надзвичайно насичене для органістів XIX стол... детальніше>>Концерт струнного квартету «Élysée»


Струнний квартет Élysée – це поєднання різних музичних шкіл в одному колективі. Скрипалька Юстіна Заянчаускайте родом із Литви, другий скрипаль Лоран ле Флеше – франц... детальніше>>Фортепіанний Речиталь Христини Михайличенко


12-річна піаністка Христина Михайліченко, яка підкорила найкращі сцени Європи та Америки, зіграє сольний концерт у Львові.Христину Михайліченко називають “кримським Моцартом&... детальніше>>Концерт «Органні токати»
Концерт «Органні токати» • через тиждень


“Токата” у перекладі з латини означає “доторкнутися”. Кожен дотик органіста до клавіш народжує музику, здатну глибоко торкатися людських душ. Легкість, швид... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Скажене весілля (12+)
18.10 • сьогодні
DZIDZIO перший раз
25.10 • через тиждень
Життя, яке воно є
18.10 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Вечірка «Halloween»
31.10 • через тиждень
Дизель шоу
19.10 • через 2 дні

РОЗВАГИ ТА СПОРТ

Забіг «Union Run»
21.10 • через 4 дні
Рух – Волинь
20.10 • через 3 дні
Турнір з FIFA 19 на PS4
21.10 • через 4 дні

ДІТЯМ

Страшно веселий Гелловін
27.10 • через тиждень
Опера «Попелюшка»
21.10 • через 4 дні